krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tina77

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Tina77

    SAYuRI

    Tina77

    maro2811

    Tina77

    Pozdrav svima! Nova sam ovdje pa ne znam da li pišem na dobrom pod forumu, ne zamjerite.
    Ovako nekako ide priča, zadnju mengu sam imala 20.08. Kasnije, 20. 9 test mi je pozitivan, a 26.09 počinjem lagano krvariti, nekakva roza boja i neki mali ugrušak, jako malo. Danas sam pravila uzv i vadila krv za betu. Od bete čekam nalaz a na uzv mi ginekolog kaže da ne vidi ništa. Nema znakova trudnoće.
    Zanima me da li ima tko slično iskustvo da mu se recimo tako po njihovim računanju u 5 tjednu plod nije vidio na uzv?

    To da se plod ne vidi je često u 5tt, ali da se ne vidi nikakav znak trudnoće i ne baš. Trebala bi se vidjeti bar gestacijska vrećica.
    Mislim da nažalost nije dobar znak svijetla krv i da je riječ o biokemijskoj, ali držim fige za nekakvo čudo. 🤞🏻

    Hvala puno! Da, gin spominje da je možda implantacijsko ali ni on ne daje neke baš pozitivne prognoze.
    Vidjet ćemo kroz koji dan.. 😑

    Ne moze biti implantacijsko nikako, nisi nam rekla jel ti to krvarenje bilo samo taj momenat ili se nastavlja i dalje? 🤔
    Mozes li nam postaviti sliku tog pozitivnog testa ako imas… beta ti nece puno reci dok ne uradis i drugu betu pa vidis da li se dupla pravilno…
    Nije cudno da nema ni gestacijske ako si bas na pocetku 5tt, moze biti los aparat ili kasnija ovulacija…

    I ja mislim da bi implantacijsko bilo već ranije.
    To krvarenje traje od 26.09.ali nije da konstantno krvari nego onako samo pri obavljanju nižde je jedna mala točkica a ostalo je svijetlo roza( sorry neznam kkao da se izrazim drugačije). Betu sad čekam kroz kojih pola sata a u ponedjeljak sam naručena ponovo na vađenje krvi.
    Imam sliku testa, samo dok s kužim kako je postaviti🙃
    Na ovaj link postavis sliku i kopiras onda link za sliku ovdje na temu:
    https://imgbb.com/ [imgbb.com]


    https://ibb.co/k3vY07y [ibb.co]

    https://ibb.co/NpWknnG [ibb.co]

  • Tina77

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Tina77

    SAYuRI

    Tina77

    SAYuRI

    Tina77

    maro2811

    Tina77

    Pozdrav svima! Nova sam ovdje pa ne znam da li pišem na dobrom pod forumu, ne zamjerite.
    Ovako nekako ide priča, zadnju mengu sam imala 20.08. Kasnije, 20. 9 test mi je pozitivan, a 26.09 počinjem lagano krvariti, nekakva roza boja i neki mali ugrušak, jako malo. Danas sam pravila uzv i vadila krv za betu. Od bete čekam nalaz a na uzv mi ginekolog kaže da ne vidi ništa. Nema znakova trudnoće.
    Zanima me da li ima tko slično iskustvo da mu se recimo tako po njihovim računanju u 5 tjednu plod nije vidio na uzv?

    To da se plod ne vidi je često u 5tt, ali da se ne vidi nikakav znak trudnoće i ne baš. Trebala bi se vidjeti bar gestacijska vrećica.
    Mislim da nažalost nije dobar znak svijetla krv i da je riječ o biokemijskoj, ali držim fige za nekakvo čudo. 🤞🏻

    Hvala puno! Da, gin spominje da je možda implantacijsko ali ni on ne daje neke baš pozitivne prognoze.
    Vidjet ćemo kroz koji dan.. 😑

    Ne moze biti implantacijsko nikako, nisi nam rekla jel ti to krvarenje bilo samo taj momenat ili se nastavlja i dalje? 🤔
    Mozes li nam postaviti sliku tog pozitivnog testa ako imas… beta ti nece puno reci dok ne uradis i drugu betu pa vidis da li se dupla pravilno…
    Nije cudno da nema ni gestacijske ako si bas na pocetku 5tt, moze biti los aparat ili kasnija ovulacija…

    I ja mislim da bi implantacijsko bilo već ranije.
    To krvarenje traje od 26.09.ali nije da konstantno krvari nego onako samo pri obavljanju nižde je jedna mala točkica a ostalo je svijetlo roza( sorry neznam kkao da se izrazim drugačije). Betu sad čekam kroz kojih pola sata a u ponedjeljak sam naručena ponovo na vađenje krvi.
    Imam sliku testa, samo dok s kužim kako je postaviti🙃
    Na ovaj link postavis sliku i kopiras onda link za sliku ovdje na temu:
    https://imgbb.com/ [imgbb.com]


    Ova dva testa su od 20.09.
    Pravila sam još 1 22.09. 

  • Jojja28

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan.Mesecnica mi kasni 2 nedelje uradila sam 3 testa 2 su negativna a 1 je bledo pozitivan. Zvala sam ginekologa i reko mi je da sacekam još nedelju dana I uradim opet test .to sam uradila i test je negativan.jucer ujutro i pre spavanja su se pojavile par kapljice krive i ali ne one nalik menstrualnoj.jutros se opet to desilo ali jako malo .meni je menstruacija redovna uvek u dan a sad mi kasni 2 nedelje,testovi 3 negativna 1 bledo pozitivan i sada svetlo crvena boja krvi …jako sam zbunjena i uplasena .da li mi može neko objasniti šta mi se desava?? U toku dana ću zvati ginekologa opet

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Tina,
    Kako se razvila situacij? Ovo kod tebe su pozitivni testovi. I ja sam 26.09. Bila na transferu i vec 5 dana krvarim…

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Maree91

    Maree91

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozzz žene 😃

    Muž i ja radimo na bebi otprilike 4 godine.. ciklus mi traje 28-32 dana, zadnju mjesecnicu imala sam od 21.09-26.09… a onda sam 05.10.(15.dan ciklusa) primjetila na toaletnim papiru blijedo rozi iscjedak.. na dnevnom uložku nije bilo ništa, znaci samo na toaletnom papiru. Sutra dan smeđi iscjedak na gacicama zatim sam 2 dana imala jace krvarenje i morala sam koristit uložke.. inace nikad mi se nije  dogodilo tako nešto i pomalo me strah zasto je došlo do toga.. ????

  • Neo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovani,

    Supruga je u 7 sedmici trudnoće, i prije 4 dana joj se počeo javljati smeđi iscjedak koji je prešao u roskasti. Odmah smo reagovali otišli na pregled i utvrđeno je da je plod vitalan i da su otkucaji tu. Propisan joj je Progesteron depo svaki drugi dan. Nakon primanja prve doze smirilo se, bio je prisutan samo smeđi tačkasti iscjedak. Nakon primanja druge doze preko noći nije bilo ništa, međutim popodne javila se krv sada nije roskasta već prava krv. Ponovo kod doktora, plod i dalje živ, vitalan. Pored depoa pije Duphaston 3x2 od 10mg. Istekao bih da nema bolova u stomaku, grudi su bolne i ima povremene mučnine. Da li je neko od vas imao takav slučaj? Lp

  • makii

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao svima 28.09 mi je bila zadnja menst nakon 20 dana sam radila test pozitivan nakon toga posle 15 dana imala 5 dana čisto krvarenje bez ugrusaka i ičega uradim opet test pozitivan odem juče na ultrazvuku kaže nema trudnoce pritom nije ostao par min na mene s tim što je ultrazvuk prekinuo da bi se javio na tel prošao jednom s ultrazvukom i ponovi da nema trudnoce nista mi nije jasno nez sta da radim

  • suncica123

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene,
    Da li je neko imao situaciju da od negde od 5+4nedelje ima krvarenje (braon krvarenje)… Pijem utrogestan 3x200 i primam inekcije na tri dana..
    Krenulo je tako sto je bilo sveze krvarenje,ja se naravno prepala,otisla na pregled u 6+2 i beba je bila tu i srcana radnja aktivna..
    Posle se smirilo i pet dana sam bila mirna..Sada (po aplikaciji rekla bih ocekivana menstruacija) vec tri dana opet smedje krvarenje,ujutru oko 2h kad sam otisla da mokrim po brisanju opet sveza krv,i od ujutru opet braon.
    Pre dva dana beba napreduje raste,srcana radnja i dalje aktivna.
    Jel se nekom desilo da krvari a da na kraju budu sve okej? 

    [tickerfactory.com]

  • Mia_LG

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav Suncica, da li je u pitanju hematom? Ja sam danas na 5+5tt, jucer vece krvarenje s jednim vecim ugruskom, na ultrazvuku vidljiv hematom i propisano strogo mirovanje. Kako se radi o ivf, vec imam terapiju sa 3×1 utrogestan.

  • ivana505

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, danas sam bila na prvom pregledu. Bio je zakazan za sljedeći tjedan međutim krvarila sam pa sam danas otišla na hitni. Kažu 5 + 5 i vidi se samo gestacijska vrećica (ništa unutra). Ciklusi su oko 28 dana, a ovulaciju je bila negdje 17-18 dan ciklusa tako da tada računam oplodnju.
    Obzirom da krvarim otvorene su mi komplikacije i propisano strogo mirovanje i terapija ultragestanom.
    Da li je tko imao iskustva? Također kada bi se mogla vidjeti plod ili nešto?

    Ciklusi svakih 27-28 dana
    Pijem maca kapsule, ulje noćurka i folacin

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.