krvarenje u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marta1108

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    znaci vec zadnjih dva tjedna imam mucnine tijekom dana i nedavno se pojavio smedi iscjedak. Menstruaciju sam zadnje imala 22.10. Jucer sam napravila test i bio je odmah pozitivan sa jasno izrazenim linijama, no danas ujutro sam imala umjereno krvarenje. Je li test bio lazno pozitivan mozda?

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2859

    Prijavi adminu

    marta1108

    Pozdrav cure,
    znaci vec zadnjih dva tjedna imam mucnine tijekom dana i nedavno se pojavio smedi iscjedak. Menstruaciju sam zadnje imala 22.10. Jucer sam napravila test i bio je odmah pozitivan sa jasno izrazenim linijama, no danas ujutro sam imala umjereno krvarenje. Je li test bio lazno pozitivan mozda?


    Ako si menstruaciju imala tad zakazi pregled kod ginekologa …nemora biti nista strasno mozda hematom il nesto i izvadi betu tipa danas i za 2 dana da vidis dal se pravilno dupla…sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2859

    Prijavi adminu

    Ili je bila biokemiska trudnoca…. za mucnine je puno prerano ako pricamo o trudnickim mucninama

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ima li koja od vas iskustva sa obilnijim krvarenjem u ranoj trudnoći? Njemu je prethodio smeđi iscjedak koji se vuče još uvijek… Dobila sam progesteron i uputu za mirovanje. Iscjedak se smanjio, ali nikako da prestane… Prvo smeđarenjem je krenulo u 5 tt, a sad sam 10 tt…
    Na kontrolama je sve uredno s bebom, ali ne znaju uzrok krvarenja i neću biti mirna kod ne prestane. 

    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Eonaria

    Pozdrav, ima li koja od vas iskustva sa obilnijim krvarenjem u ranoj trudnoći? Njemu je prethodio smeđi iscjedak koji se vuče još uvijek… Dobila sam progesteron i uputu za mirovanje. Iscjedak se smanjio, ali nikako da prestane… Prvo smeđarenjem je krenulo u 5 tt, a sad sam 10 tt…
    Na kontrolama je sve uredno s bebom, ali ne znaju uzrok krvarenja i neću biti mirna kod ne prestane.


    Meni tako dva doktora nisu znali uzrok krvarenja u 13tt (a u 5 i po i 6 je bilo smeđarenje) i tek treci je otkrio da imam hematom i odredio mirovanje… To je obiljezilo moju prvu polovinu trudnoce, a u drugoj mirovanje zbog skracenog cerviksa i serklaze

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    I da, dobila bih i ja progesteron depo injekciju na pregledima, a i pila duphaston, pa utrogestan vaginalno, pa onda oboje 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • ITM

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Eonaria

    Pozdrav, ima li koja od vas iskustva sa obilnijim krvarenjem u ranoj trudnoći? Njemu je prethodio smeđi iscjedak koji se vuče još uvijek… Dobila sam progesteron i uputu za mirovanje. Iscjedak se smanjio, ali nikako da prestane… Prvo smeđarenjem je krenulo u 5 tt, a sad sam 10 tt…
    Na kontrolama je sve uredno s bebom, ali ne znaju uzrok krvarenja i neću biti mirna kod ne prestane.


    Iscjedak sam imala odmah, zato sam i otišla na prvi pregled s 5+0. Tada mi nije prepisano ništa da bih 3 dana poslije prokrvarila i otišla hitno na pregled. Dobila duphaston uz uputu da vadim betu dva puta i vratim se za 4 dana. Tek tad mi je vidilo hematom.
    Smeđarim još uvijek uz povremene pauze, a imala sam i ukupno 3 veća krvarenja. Hematom još uvijek nije iscurio, samo se smanjio.
    Miruj koliko možeš i uzimaj terapiju… Drugog savjeta nemam 🙈

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Eonaria

    Pozdrav, ima li koja od vas iskustva sa obilnijim krvarenjem u ranoj trudnoći? Njemu je prethodio smeđi iscjedak koji se vuče još uvijek… Dobila sam progesteron i uputu za mirovanje. Iscjedak se smanjio, ali nikako da prestane… Prvo smeđarenjem je krenulo u 5 tt, a sad sam 10 tt…
    Na kontrolama je sve uredno s bebom, ali ne znaju uzrok krvarenja i neću biti mirna kod ne prestane.


    Ja sam tako imala smeđi iscjedak i krvarenje oko dva tjedna. Isto sam pila progeateron i mirovala i sve je ok. Pazi da ništa teško ne dižeš.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Eonaria

    Eonaria

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Strogo mirujem, samo se na wc dižem, pijem progesteron, ali opet nikako da se riješim toga… 
    U ponedjeljak sam bila na kontroli i u čekaoni je krenulo smeđe i dobrano ispunilo uložak. Sad već par dana se ne smiruje, ne bi rekla da je puno, ali dovoljno da ti ne da mira… 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Eonaria

    Strogo mirujem, samo se na wc dižem, pijem progesteron, ali opet nikako da se riješim toga…
    U ponedjeljak sam bila na kontroli i u čekaoni je krenulo smeđe i dobrano ispunilo uložak. Sad već par dana se ne smiruje, ne bi rekla da je puno, ali dovoljno da ti ne da mira…


    Držim fige da ti brzo prođe i bude sve ok 👍 Ja sam ta krvarenja na početku imala u obja trudnoće, prva kćer ima osam godina, a i u ovoj mi je prestalo i sad se dalje sve dobro razvija. Skroz te kužim, tako je i meni bilo samo da stane što prije… Stalno se bojiš najgoreg. Iako moje se dosta smanjilo od duphastona, tj više je postalo smećkasto a ne baš krv. Ali se je vuklo dobra dva tjedna ovaj put. 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.