krađa imena za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Čestitam Maja!! Baš mi je drago!!  Hehe, samo dan prije si rekla da imaš samo lažne trudove…ja ih isto imam danas, možda ću i ja uskoro, a termin za 2 tjedna!

    Uglavnom, uživaj sa svojom Emom, pusa!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    MaJa


    Drage moje ja sam 19.05 postala mama malene djevojčice Eme 3200 i 52cm…eto zašto se nisam družila sa vama….Porod je bio ufff,uz pomoć dripa trajalo je svega 4 sata,sretna sam što je sve to iza mene i sada uživamo…pozdrav svima!!!

    Majo, iskrene cestitke!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Hvala svima!!!pusa od Emice i mene!!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    MaJa


    Hvala svima!!!pusa od Emice i mene!!

    Puse maloj Emi! I tebi, naravno :-D

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Izgleda da sam okasnila na temu…

    Ja bih svakako se držala svoga imena, tko god da ga je dao ili ukrao prije…

    Drago mi je Majo da si tako postupila. Najvece čestitke ti šaljem za mali Emu… 

    [lilypie.com]

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Hvala svima!! nisam željela odustati zato što mi ime ima posebno mjesto u srcu,tako sam htjela i tako je bilo..a dotična ma nek joj bude..više ni ne razmišljam o tome..eto rekla sam joj kad bude opet trudna smislit ću joj ime kad već sama neznaNjezina reakcija ne bi vjerovale je bila kao da nije ništa,za ne povjerovati!!tako da shvatih da žena mozga nema,a i okolina mi je rekla da je ona takva voli sve što je tuđe,eto šta reći….Moja Emica je super beba lijepo sisa i napreduje rođena je s 3200 a kući smo išle s 3210g,i nakon 14 dana smo dobili 400 g iako ima još uvijek žuticu!tako da sam jako sretna samo da tako i ostane..pozdrav od nas!!

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    MaJa


    Hvala svima!! nisam željela odustati zato što mi ime ima posebno mjesto u srcu,tako sam htjela i tako je bilo..a dotična ma nek joj bude..više ni ne razmišljam o tome..eto rekla sam joj kad bude opet trudna smislit ću joj ime kad već sama neznaNjezina reakcija ne bi vjerovale je bila kao da nije ništa,za ne povjerovati!!tako da shvatih da žena mozga nema,a i okolina mi je rekla da je ona takva voli sve što je tuđe,eto šta reći….Moja Emica je super beba lijepo sisa i napreduje rođena je s 3200 a kući smo išle s 3210g,i nakon 14 dana smo dobili 400 g iako ima još uvijek žuticu!tako da sam jako sretna samo da tako i ostane..pozdrav od nas!!

    Ma tako i treba… Ti si joj izabrala ime, nitko drugi. A ova nije bila za svoje dijete sposobna ni ime smisliti sama.. 
    Samo vi napredujte, baš mi je drago da sve ide svojim tokom…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar sretnamama3

    sretnamama3

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    meni se dogodilo nešto slično.. sestra moje šogorice je htjela isto ime kao i ja za curicu, ali nije znala da i ja hoću to ime, kao ni ja za nju.. isto su je odgovarali od tog imena kao i mene, a meni je to tako predivno ime.. nju su uspjeli nagovoriti da ga promjeni, ja sam ostala pri tome, ako sam ga ja izabrala tako će i biti.. ako me netko i kopira to znači da je samo ljubomoran i ljut na sebe jer ni sam nezna što bi i odlučiti se sam pa mora krasti ime djeteta.. svakakvih ljudi ima..

    <3<3<3<3 Tomo Suza = Anabela i Emili<3<3<3<3

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ova tema me asocira na onu epizodu Sex i grada,kad ona plava ukrade Charlotte ime Kayla :)))

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    meni jedino jedna stvar nije jasna… zašto odgovarati nekog od imena za bebu? ono mislim wtf?!? ak sam izabrala to ime znači da mi se sviđa, vjerojatno i dragom i to je to.. .a sad što se ne sviđa babi, djedu ili nekom stricu pa zaboli me… meni takve stavri kidaju živce…. ko da u 15. stoljeću živimo… i da… govorim djelomično iz vlastitog iskustva jer kad spomenem nekim ljudima koje ime za curicu imamo (ako bude curica) ona se svi onak lagano iščuđavaju da šta će nam strano/skandinavsko ime uz toliko lijepih naših imena

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.