krađa imena za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Pjevam stalno ništa mi neće ovaj dan pokvariti,ali neću lagati osjećam stvarno grč u stomaku i onako ko ovo vrijeme sam-kiša ,kiša…

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja bih i dalje po svom, a tu “prijateljicu” kako su ti i druge savjetovale bih lagano “udaljila” iz života. To stvarno nije bilo niti fer niti lijepo od nje.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ne znam sto reci na ovo….   kad je sretnes, reci joj ooo pa cujem da si dijete nazvala kao ja, bas mi je drago da sam ti dala ideju za tako super ime 

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    He he pa stvarno,evo smisliti ću joj ime i za četvrto dijete,mislim katastrofa…

  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Ma sve da i u istoj kući živite nemoj odustati od imena koje ste odredili. Pa da je bar upitala bi li ti smetalo da da isto ime jer joj je super, nego na tako bezvezan nacin.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Taman da žive samnom u kući dala bih svom djetetu ime koje sam naumila. To je njezina sramota. Ne odustaj, glavu gore i ostani dosljedna svog izbora.

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    daš ime koje se tebi  sviđa bez obzira na sve…….svako je dijete za sebe…..briga te za nju….

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    slazem se s curama….nikako nemoj odustati od tog imena… njoj ce biti tesko kasnije,a ne tebi… sretno

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Hvala cure na svakom Vašem savjetu,odustati naravno neću …ime je moje prva sam ga odredila i tako će biti..sada jedino želim uživati u kraju trudnoće jer evo svaki čas čekam da rodim svoju malu princezu,tako da poželite mi sreću da ju brzo upoznam…:)Hvala Vam!!!

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Kad ti je termin?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.