krađa imena za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Službeni 30.5 ali na kontroli se pokazalo da je cervix  smekšan i trudovi su tu tako da mi je ginekolog rekao da mogu očekivati svaki čas..:))

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    sretno maja….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Hvala!!!

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Ne mogu vjerovati da joj je tako nešto palo na pamet :/  Sve znamo koliko smo se mučile s odabirom imena i onda dođe tako neka “pametna” i bez pardona ukrade ime. Treba joj netko obrisati nos! Još ima isto prezime. 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    MaJa


    Službeni 30.5 ali na kontroli se pokazalo da je cervix  smekšan i trudovi su tu tako da mi je ginekolog rekao da mogu očekivati svaki čas..:))

    Tako je i meni rekao, ali ne mora značiti. Sretno u svakom slučaju! :))

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Da Venera vidiš ima svakakvih ljudi,ne bi me toliko to povrijedilo da nije pola godine govorila kako joj se naše ime ne sviđa radi se o imenu Ema meni i suprugu se jako sviđa i malome braci i ide super uz naše prezime u biti stalno je ona nešto mjenjala čas ovo ime pa ono..i eto na kraju uzela naše..obrisala sam joj nos i to još kako..:/ no isto tako sam saznala od njezine šogorice da je i njoj istu stvar napravila kada su bile trudne isto ko sada ja i ta koza..isto porodila se ranije i zeznila vlastitu šogoricu,naime njima je to sada 3 dijete..znate šta sam joj rekla da ću joj smisliti neko super ime kada bude trudna s 4! Baš se pitam koja je to sreća za tim djetetom kada mu ni ime nisu sami smislili?jadno..eh da ja se još nisam porodila,ovi lažni trudovi me zezaju ali ništa drugo se ne događa..

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Šta si joj rekla i šta je ona tebi odgovorila? Sad me baš zanima… 

    Polako, doći će pravi trudovi, još maaaalo! 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    pa ta zena nije normalna…ne mogu vjerovat da nisi jedina kojoj je uzela ime za dijete….katastrofa….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    i mene zanima, daj detaljnije malo 

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Lilica


    i mene zanima, daj detaljnije malo 

    Eto, sad će još otić rodit a nije nam rekla. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.