Koliko nam partneri pomazu oko djece? ILI je sve na nama?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LadyBug2

    LadyBug2

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    najprije moram prokomentirati naslov - pomaganje!
    tateki naši dragi nisu tu da pomažu mamama oko djece, oni su tu (ili bi trebali biti) ravnopravni s mamama i raditi sve što rade i mame.

    moj muž je na rod.dopustu, kod kuće s djetetom.
    brine oko malecke, presvlaci, hrani, zaigra se s njom, okupa ju po potrebi sam… skuha ručak, opere suđe, usisa, opere veš (ja ga moram samo pripremiti za pranje, jer se njemu potkrade crna čarapa među bijeli veš :-) ), osuši veš, razvrsta…
    kad ja dođem s posla, preuzmem brigu oko mrvice da on malo odahne i odmori.
    navečer zajedničkim snagama spremamo mrvu na spavanje…
    kod nas ispada da zapravo ja pomažem njemu oko djeteta…

    naravno da bude i umoran, iscrpljen… nekad i nervozan jer stalno nešto posprema, a pored djeteta nikad nije ništa pospremljeno… 
    puno je stvari on preuzeo na sebe i zahvalna sam mu na tome, jer ja ne znam kada bi to sve stigla napraviti sama uz posao…

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Nalah


    Joj,joj,joj…ljuti me jako ovo što čitam,neke stvarno treba nogom u dupe da se pokrenu….
    Ja ne da se ne mogu požalit,već mu mogu spomenik podići kolika mi je podrška u svemu i to ne samo vezano uz dijete  ljubav najveća

    E baš takav je i moj :) i ne da na mene i još serucka svima koji seruckaju meni oko našeg načina odgoja i slično :)

  • Njihova mama ❤

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ah…taj moj muz… Pomagao mi je prvih 40 dana,dizo se po noci,radio papicu uspavljivao ga i to pretpostavljam jer je cuo da smo tih prvih 40 dana neuracunljive  al da ga mogu sad nesto tu nahvaliti, ne mogu. On je jedan od onih “ti si mama” i “ti si doma po cijeli dan”… Kad mora(nakon rasprave i bespotrebnog prepucavanja) onda ce napravit sve,ali da se gospodin sam sjeti nema sanse….. Ne znam,mozda mu nisam trebala pokazati svih osam krakove ove hobotnice u meni 

    I am her voice

  • mskomina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pogledajte kako se tata snalazi sa čerkicom http://adf.ly/1kJClM [adf.ly]

  • mskomina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Još jedan tata koji na svoj način zabavlja svoju ćerkicu https://youtu.be/4yxzgSg6RfY [youtu.be]

  • mskomina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Tata i beba razgovaraju, medeno ih je vidjeti http://adf.ly/1kJDH2 [adf.ly]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.