Koliko nam partneri pomazu oko djece? ILI je sve na nama?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Lollypop


    Gricko3


    a bas. moj radi 7 sati pa dode doma i mora odspavat i odmorit se od posla. Ubit cu ga jedan dan. Usisaje, kuva i pere pod, oce dikod i popeglat al to je sve nesto na pola. A oko male…Dok sam bila trudna sve ce on, on jedva ceka…Prvu vecer kad smo dosle iz rodilista mala je bila placljiva tu noc a njegova recenica ujutro je bila " Uf izludila me sinoc". Malu cuva samo kad ona spava a cim oci otvori to je uzbuna po kuci ako ja nisam na vidiku.
    Hahhaha tako i moj, ja se tusiram i mali se probudi - ne place, samo oci otvori. Mm ga odma dize, naravno, pa se mali razbudi i onda krece dernjava "di siiiiii, gladan jeeee, brzo dolaziii".  
    Prvu noc nisam nista spavala, uhodavali smo se ja i beba. Gledam njega, on krmi ko prasac, a sutradan se ja zalim kako nisam spavala a on kaze "nisam ni ja bas".

    Tako i moj odma je uzme cim oci otvori i onda se ona em sva isprepada em se razbudi. Al najace je kad pojede i i zaspe i onda moj dragi muz rece “ aj sad kad je zaspala stavi robu susit iz masine” PA BOZEEEEEEE!!! Ili mi jos zna rec “aj ti skloni sude a ja cu pazit na malu” (mala spava a on lezi kraj nje i tipka na mobitel) I onda na kraju dana dode i pita me da sta sam zivcana pa ubit cu ga jedan dan!!


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Hahaha srica moja da mi mater kuva i pere ovih dana, neznam kako bi i to podnila…

    Moj uleti sa pricama svako malo i to kad sredim bebaca za spavanje. Ja cila luda, znojna (nije kul dojiti na +40), sve se cidi sa mene, gladna, zedna…i napokon ga spremim leci i ovaj uleti sa najljepsim bajkama svijeta..a ja se samo zelim napiti vode i leci kraj malog i odspavat malo..

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Vmnina

    Vmnina

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Odlicno mi je kad izade ujutro, vrati se navecer, sav super volje i kaze- ajde mogla si me sad izmasirati malo.
    Ja ovako sva umorna od plakanja, smrkanja, kakanja, izbljuvana od mlijeka ga odbijem naravno.
    Pa me pita- sta si ti zivcana uvijek?

    [tickers.cafemom.com]

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Gricko3


    Lollypop


    Gricko3


    a bas. moj radi 7 sati pa dode doma i mora odspavat i odmorit se od posla. Ubit cu ga jedan dan. Usisaje, kuva i pere pod, oce dikod i popeglat al to je sve nesto na pola. A oko male…Dok sam bila trudna sve ce on, on jedva ceka…Prvu vecer kad smo dosle iz rodilista mala je bila placljiva tu noc a njegova recenica ujutro je bila " Uf izludila me sinoc". Malu cuva samo kad ona spava a cim oci otvori to je uzbuna po kuci ako ja nisam na vidiku.
    Hahhaha tako i moj, ja se tusiram i mali se probudi - ne place, samo oci otvori. Mm ga odma dize, naravno, pa se mali razbudi i onda krece dernjava "di siiiiii, gladan jeeee, brzo dolaziii".  
    Prvu noc nisam nista spavala, uhodavali smo se ja i beba. Gledam njega, on krmi ko prasac, a sutradan se ja zalim kako nisam spavala a on kaze "nisam ni ja bas".
    Tako i moj odma je uzme cim oci otvori i onda se ona em sva isprepada em se razbudi. Al najace je kad pojede i i zaspe i onda moj dragi muz rece " aj sad kad je zaspala stavi robu susit iz masine" PA BOZEEEEEEE!!! Ili mi jos zna rec "aj ti skloni sude a ja cu pazit na malu" (mala spava a on lezi kraj nje i tipka na mobitel) I onda na kraju dana dode i pita me da sta sam zivcana pa ubit cu ga jedan dan!!

    Da da skroz mi je super ta fora s čuvanjem dok spava. Tako je moj prije, kad bi ja išla nešto obaviti on ajde stavi malu spavati prije. Reku neće mala svaki put spavat jer si ti nesposoban. A i nju uspavat..ona po danu ako odspava sat. Sad ih znam ostaviti pola sata do odem do dućana i on aa kako me boli kičma, umoran sam, vruće mi je..Reku vidiš sad kak meni CIJELI DAN s bebom koja istražuje svijet, ima neki motor u guzi ugrađen (garant!), ne spava cijeli dan, dakle bavim se s njim stalno i uz to imaš i skuhano i speglano i čist stan. Ali mislim da to što mu kažem da mu ne dođe do mozga. I živcira me jer ne misli. Znam da je muško, al pazite, mala jede u dnevnom pored njega, dajem joj bocu, sjedi pored nas. Pojede ja odnesem bocu u kuhinju i za 10 min me pita-e a kad mala mora jest?? aaaaa

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    hvala bogu radi skoro sve sto i ja.Kazem skoro jer ipak ni ja ne radim neke stvari koe radi on.Iskreno uopce mi je glupo nabrajat kakti nesto sto je normalno.To su nasa djeca,nasa kuca,i nase obaveze.Radimo sve zajedno

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ja se fakat ne mogu požalit…dragi kad je doma pomogne oko curke,igra se s njom i izađu na dvorište prošetat (kad nije pakao na zemlji) i tako…kad ju kupamo samnom je od prvog dana i pomaže oko toga evo već sedam mjeseci :) stvarno se ne mogu požalit

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Moj bi ali nezna..i nikako da shvati da on nije vise najbitniji, da ne moze samo tako otic na kavu kad mu padne na pamet..nadam se da je sve to samo pocetno, da ce vise sudjelovat kad beba ojaca, sad ima samo 10ak dana i cini mi se da ga je i strah prici.

    Red ga je da promijeni pelenu..kaze da ce kad bude “mala” pelena (misli se bez govna), a kad ce to biti…hahaha

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1429

    Prijavi adminu

    Moj misli da još uvijek može otići kad mu padne na pamet što i napravi i to me jako nervira…on se lijepo ode odmoriti a ja sva luda što sam cijele dane doma i ne mogu mrdnuti. I onda se čudom čudi isto da što sam ja tako nervozna i stalno mu prigovaram. A prijatelji su mu neki ostarjeli dečki bez cura () i niš drugo ne rade nego idu van nakon posla…ma grozno. I onda mu kao govore ma ona ti je dobra, pustit će te van…Molim???!!! Valjda ja trebam pomoč jer sam zločesta, koje budale.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar astrid

    astrid

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    sve solo odradim. mm je na terenu po dva, dva i pol mj i kad dođe doma na 7 dana većinu vremena zbunjen hoda oko nas. nit se stigne prilagoditi nama i našem ritmu (dva školarca, jedan turbo aktivan petogodišnjak i sad je i beba od 2 mj ). pospremi za sobom, opere suđe nije mu problem ali u globalu od 365 dana on je doma cca 80 na godinu i to vrijeme provede s njima u nekoj igri, druženju i slično. ali i to je relativno jer u tih par dana koliko je doma uvijek ima netko tko nam se najavi u goste i uvijek ima i posla nekog oko kuće….

    sutra je novi dan….

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Joj,joj,joj…ljuti me jako ovo što čitam,neke stvarno treba nogom u dupe da se pokrenu….
    Ja ne da se ne mogu požalit,već mu mogu spomenik podići kolika mi je podrška u svemu i to ne samo vezano uz dijete  ljubav najveća

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.