Koliko nam partneri pomazu oko djece? ILI je sve na nama?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Hahaha ajde vidim da nam je svima isto! I onda ako mi malom prva ric bude TATA, ubit cu nekoga sigurno!

  • ana1234

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    zena koja je rodila dvoje djece kaze da bebe prvo kazu rijec TATA. Jer im je lakse za izgovorit 😐

  • ana1234

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Svaka cast tvome muzu, takvi su stvarno rijetko. Moj je meni prije i za vrijeme trudnoce uvijek govorio kako on jedva ceka nove obaveze, kako mu nece bit problem dizat se ujutro za nju… A nakon dva dana sta je dosla iz rodilista odma je uteka u drugu sobu.

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Hahaha a moj bi pomoga, ali je tako smotan…jedva ga digne da podrigne, mali mu “plese” po ramenu i onda se on userka i vrati malog u krevetic ili zove panicno mene.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Moj je suprug fantastičan s malim od prvog dana. Čim smo došli iz rodilišta, počeo se “trpati” u sve poslove oko njega (bile su mi mama i sestra u ispomoći pa se morao boriti s njima da dođe do malog ). Nosao ga je, prevlačio, uspavljivao, dizao da podrigne, kupao. Ma sve, sve, sve. I sad još uvijek sve radi. Naučio je mijenjati pelene nabrzinu i prvih mjesec dana ih je promijenio više nego ja (a mi koristimo platnene i to tetre, tako da nije baš jednostavno). Općnito je dosta angažiran i oko kuhanja i pranja suđa, hoće i usisati i raširiti rublje. Jedino ne pegla  Ima dana kad nema baš puno volje da mi pomogne, ali i on se premori. Radi svakakve smjene na poslu i nije mu lako kad nema ritam. Ponekad dođe nakon 12 sati iz noćne i uzme malog ako neće spavati lopov mali da bi ja mogla odspavati još sat, dva i onda tek on ode leći. Ma muž mi je divota 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nixie


    Moj je suprug fantastičan s malim od prvog dana. Čim smo došli iz rodilišta, počeo se "trpati" u sve poslove oko njega (bile su mi mama i sestra u ispomoći pa se morao boriti s njima da dođe do malog ). Nosao ga je, prevlačio, uspavljivao, dizao da podrigne, kupao. Ma sve, sve, sve. I sad još uvijek sve radi. Naučio je mijenjati pelene nabrzinu i prvih mjesec dana ih je promijenio više nego ja (a mi koristimo platnene i to tetre, tako da nije baš jednostavno). Općnito je dosta angažiran i oko kuhanja i pranja suđa, hoće i usisati i raširiti rublje. Jedino ne pegla  Ima dana kad nema baš puno volje da mi pomogne, ali i on se premori. Radi svakakve smjene na poslu i nije mu lako kad nema ritam. Ponekad dođe nakon 12 sati iz noćne i uzme malog ako neće spavati lopov mali da bi ja mogla odspavati još sat, dva i onda tek on ode leći. Ma muž mi je divota 

    di si ga našla

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    mmama2


    Nixie


    Moj je suprug fantastičan s malim od prvog dana. Čim smo došli iz rodilišta, počeo se "trpati" u sve poslove oko njega (bile su mi mama i sestra u ispomoći pa se morao boriti s njima da dođe do malog ). Nosao ga je, prevlačio, uspavljivao, dizao da podrigne, kupao. Ma sve, sve, sve. I sad još uvijek sve radi. Naučio je mijenjati pelene nabrzinu i prvih mjesec dana ih je promijenio više nego ja (a mi koristimo platnene i to tetre, tako da nije baš jednostavno). Općnito je dosta angažiran i oko kuhanja i pranja suđa, hoće i usisati i raširiti rublje. Jedino ne pegla  Ima dana kad nema baš puno volje da mi pomogne, ali i on se premori. Radi svakakve smjene na poslu i nije mu lako kad nema ritam. Ponekad dođe nakon 12 sati iz noćne i uzme malog ako neće spavati lopov mali da bi ja mogla odspavati još sat, dva i onda tek on ode leći. Ma muž mi je divota 
    di si ga našla

    a bas. moj radi 7 sati pa dode doma i mora odspavat i odmorit se od posla. Ubit cu ga jedan dan. Usisaje, kuva i pere pod, oce dikod i popeglat al to je sve nesto na pola. A oko male…Dok sam bila trudna sve ce on, on jedva ceka…Prvu vecer kad smo dosle iz rodilista mala je bila placljiva tu noc a njegova recenica ujutro je bila “ Uf izludila me sinoc”. Malu cuva samo kad ona spava a cim oci otvori to je uzbuna po kuci ako ja nisam na vidiku.


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Hahahaha ova tema je vrh! U svakoga manje vise isto. Moj isto oce skuvat i pospremit kucu samoincijativno al to je jednom u 20 dana..doduse uistinu nije doma nikako zbog posla i radi bas ko konj, u biti i je umoran al mrzin izjave tipa: sta si ti umorna ti si doma s malim! Nervira me sto je njima pod normalno da ih doceka rucak,cista i opeglana roba i cista kuca..ono to nije posa, to se samo napravi.. mislin da je vise doma da bi vise bija i angaziran. I moran ga pofalit da ne trci na nikakve pive i utakmice kad ima slobodnog vremena nego stvarno bude s nama. Sve ce on, al kad mali zaplace gotovo je. I bas to sto je rekla mmama, sto puta brze i efikasnije cemo mi odradit stvari oko bebe ito je istina al ne bi trebalo tako bit, bar ne po pitanju ono fucking pelena

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    mmama2


    Nixie


    Moj je suprug fantastičan s malim od prvog dana. Čim smo došli iz rodilišta, počeo se "trpati" u sve poslove oko njega (bile su mi mama i sestra u ispomoći pa se morao boriti s njima da dođe do malog ). Nosao ga je, prevlačio, uspavljivao, dizao da podrigne, kupao. Ma sve, sve, sve. I sad još uvijek sve radi. Naučio je mijenjati pelene nabrzinu i prvih mjesec dana ih je promijenio više nego ja (a mi koristimo platnene i to tetre, tako da nije baš jednostavno). Općnito je dosta angažiran i oko kuhanja i pranja suđa, hoće i usisati i raširiti rublje. Jedino ne pegla  Ima dana kad nema baš puno volje da mi pomogne, ali i on se premori. Radi svakakve smjene na poslu i nije mu lako kad nema ritam. Ponekad dođe nakon 12 sati iz noćne i uzme malog ako neće spavati lopov mali da bi ja mogla odspavati još sat, dva i onda tek on ode leći. Ma muž mi je divota 
    di si ga našla

    on je mene našao 

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Gricko3


    a bas. moj radi 7 sati pa dode doma i mora odspavat i odmorit se od posla. Ubit cu ga jedan dan. Usisaje, kuva i pere pod, oce dikod i popeglat al to je sve nesto na pola. A oko male…Dok sam bila trudna sve ce on, on jedva ceka…Prvu vecer kad smo dosle iz rodilista mala je bila placljiva tu noc a njegova recenica ujutro je bila " Uf izludila me sinoc". Malu cuva samo kad ona spava a cim oci otvori to je uzbuna po kuci ako ja nisam na vidiku.

    Hahhaha tako i moj, ja se tusiram i mali se probudi - ne place, samo oci otvori. Mm ga odma dize, naravno, pa se mali razbudi i onda krece dernjava “di siiiiii, gladan jeeee, brzo dolaziii”.  
    Prvu noc nisam nista spavala, uhodavali smo se ja i beba. Gledam njega, on krmi ko prasac, a sutradan se ja zalim kako nisam spavala a on kaze “nisam ni ja bas”.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.