Koja je vaša najbolja priča za uspavljivanje?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Mojoj curki je najvažnije da mama prije spavanja ispriča priču (nije važno koju) i da joj mama otpjeva cijeli “set” pjesama iz crtića “Kralj lavova” :). Ali ako moramo izabrati najdražu, to je ona da priča o Pepeljuzi. A budući da moja cura ima fotografsko pamćenje, svaki put priča mora biti ispričana onako kako ju je ona zapamtila. I onda to malo potraje :). Ali isplati se… Jer oni trenuci u kojima ona kroz priču pokušava i sama sve to “proživjeti” su neopisivi. Jer i ona se nada da će jednog dana upoznati princa i da će postati princeza… :). Iako ona već je nečija princeza… mamina i tatina <3

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi roditelji, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju.
    Dobitnici poklon paketa BioGaia su Naty, pletenica, Zarita, Jelkaznatizeljka, lidija87, tanjaa1, monstrum, Ina, Vaga, angellah.
    https://klokanica.24sata.hr/jaslicka-dob/zdravlje/za-brzi-oporavak-od-proljeva-i-povracanja-1689 [klokanica.24sata.hr]
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete koja je vaša najbolja priča za uspavljivanje, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!

  • Avatar tinak11

    tinak11

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Kako je u rodilištu dobio nadimak Zec, tako smo i kupili knjigicu o zecu koju čitamo prije spavanja. Priču čitam i pokazujem na njemu gdje je što. Priča ide ovako: ˝U mojega zekana, šapica je mekana. Uho mu je dugačko, a srce junačko. Moj zekane brkati, znaš li brke frkati? A tvoj repić kusati, zar ti neće narasti? Ma i bio kusorep, ti si meni ipak lijep.˝ Čitamo ju od prvih mjeseci i još mu nije dosadila. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.