Kada vam je vaša beba najslađa?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Pitanje je trik i upravo zbog ovakvih komentara uopće nisam htjela sudjelovati!! Ne poznajem majku kojoj njeno dijete nije slatko bez obzira na situaciju i događaj kroz odrastanje. ja osobno znam kad mi je moje dijete najslađe i to ću zadržati a sebe a što se tiče ovog nagrađivanje mislim da je nemoguće nekog izdvojiti jer svaki komentar je za lijep za sebe i po meni bi trebali dobiti svi ili nitko!!

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Mama Madrugada, ma ne ide se to vas koje ste osvojile nagradu, već organizatore igre, ali vjerujem da nitko nije imao lošu namjeru, samo je stvar nesmotrenosti. Meni je stvarno jako drago kaj ste osvojile knjigu (ja sam je već danas posudila u knjižnici :)) samo kaj smo sve po pitanju bebača osjetljive pa se javljaju osjećaji u skladu s time :)

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Slazem se,kad su bebe u pitanju sve mi postajemo i (pre) osjetljive :-)Lijep pozdrav.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Iskrene čestitke sretnim dobitnicama! Nećemo se sad valjda oko toga ljutiti? 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Ma baš, sad se tak glupo osjećam kaj sam uopće komentirala :( Curke, sorry

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Ma baš, sad se tak glupo osjećam kaj sam uopće komentirala :( Curke, sorry

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Ma baš, sad se tak glupo osjećam kaj sam uopće komentirala :( Curke, sorry

  • Avatar deja24

    deja24

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ma kao što je i Švrćo rekla nije do Vas koje ste osvojile nagradu nego do organizatora koje su iz mora istih priča izvukli 5 komada ajde da je to prvih pet ili da su rekli da je izvučeno preko org…. ili nečega ali priče su zaista sve predivne i na kraju sve iste jer naše bebe su nam zaista stalno slatke i najslađe i sad ti od svega toga izvuci najslađe priče….. treba ubuduće nagraditi prve koji odgovore na temu i svi sretni i zadovoljni.

    Moje isprike ako sam uvrijedila mamice koje su osvojile knjige.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Ma sve su price jednostavno preslatke, posto su sve bebe preslatke. Nagrade su cisto poklon portala, stimulativne, jedna lijepa gesta ljudi iz Klokanice nama clanovima iste. Nije uopce bitno tko dobije nagradu. Dapace, trebali bi se radovati skupa s njima. Lijepo je da uopce postoje te nagradne igre. Ne radi natjecanja. Jer ovakva pitanja nisu natjecateljska niti bi ikada trebala biti. Cisto da podijelimo svoje slatke trenutke koje nam svakodnevno pruzaju nase najljepse nagradice. Nasa djeca. :) 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.