Kada vam je vaša beba najslađa?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Moj Matija mi je najsladi kad se u 3 ujutro probudi za papanje, i kad dodem do njega nagradi me predivnim osmjehom. Obozavam ga gledati dok papa i kad mu mlijeko curi niz bradicu i sav je musav, no on se slatko smije. Volim kad se mazimo licem u lice, a on me draga svojim rucicama. Obozavam kad se igramo a on se smije na glas, guce i mase rukicama, i najsladi je kad lijepo spava, rukicom gore i smjeskom u snu kao mali andeo

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • flower7

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Naš mišić mali uvijek mi je presladak,ne mogu ga se nagledati. Neopisiv je taj osjećaj kad ga gledam i srce mi skače od sreće a u mislima uvijek zahvaljujem Bogu na ovom najdivnijem daru i molim da uvijek ostane ovako zdrav,vesel i pun života! Ali najslađi trenuci svakako su oni kada ga hranim a on se veseli svakom zalogaju udarajući i mašući rukama i nogama; kada ga kupam i lagano prskam vodom a on ju sav u čudu gleda i obavezno uvijek napravi pravi mali bazen od kupatila koliko se veseli i mlati nogama; kada spava i u snu traži dudu i nađe ju pokraj jastuka pa ju brzo stavi u usta naopačke i onda ju pravilno okrene i počne slasno cuckati kao da je najslađa na svijetu; kada se hihoće i glasno smije dok ga škakljikam; kada gleda dječje zborove na tvu i počne jedna pjesmica kojoj se uvijek veselo smije čim ju čuje. Ali najslađi je kada ga uzmem u naručje a on se stisne čvrsto uz mene i zagrli me tim svojim malim ručicama.

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Kao i svakome od nas,naša curica nam je stalno preslatka..kada nas pogleda svojim krupnim okicama i nasmije se,a pojave sa male rupice na obrazima..kada se probudi u tri ujutro i priča ko navijena svojim posebnim jezikom,a mama bi još spavala ona nabaci svoj čarobni osmijeh…kada spava kao mali anđel,a dudica stoji na pola usana…kada maše rukicama i nogicama jer želi doći do nekog određenog mjesta..ma hvala joj što je uljepšala naš život dolaskom na ovaj svijet..

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • enchy86

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    U ovih najslađih 6 i pol mjeseci u našim životima, najslađi trenutak je teško odabrati, pogotovo kad si majka najslađe malene čupavice koja cijeli dan ima na licu najslađi osmijeh na svijetu. Ali kad bih baš morala…
    3. Mjesto- trenutak kad se probudi i sneno se nasmješi
    2. Mjesto- odlučni izraz kad se svim silama trudi dohvatiti nešto, i to uglavnom nešto što ne smije dirati
    1. Mjesto- njen “e sad ću vas baš okupati” osmijeh prilikom kupanja kojem se od srca svaku večer smijem dok bezuspješno pokušavajući zaustaviti špricanje vode po parketu, zidu, zavjesama, meni… :)

  • enchy86

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    ovih najslađih 6 i pol mjeseci u našim životima, najslađi trenutak je teško odabrati, pogotovo kad si majka najslađe malene čupavice koja cijeli dan ima na licu najslađi osmijeh na svijetu. Ali kad bih baš morala…
    3. Mjesto- trenutak kad se probudi i sneno se nasmješi
    2. Mjesto- odlučni izraz kad se svim silama trudi dohvatiti nešto, i to uglavnom nešto što ne smije dirati
    1. Mjesto- njen “e sad ću vas baš okupati” osmijeh prilikom kupanja kojem se od srca svaku večer smijem dok bezuspješno pokušavam zaustaviti špricanje vode po parketu, zidu, zavjesama, meni… :)

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju:
    https://klokanica.24sata.hr/beba/razvoj-u-prvoj-godini/zasto-su-nam-bebe-slatke-2181 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici knjige mjeseca 'BEBArije - važnost poticanja intelektualnog i emocionalnog razvoja od najranije dobi' psihologinje Rebeke Bulat u izdanju Harfe su: toothfairy, danijela.jarcevic, sunday morning mommy, maja.zmaja i Madrugada. Čestitamo dobitnicima, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila.
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete kada su vam vaše bebe najslađe, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!
    Vaša Klokanica

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Ne mogu vjerovati, da je ovdje sve namjesteno. Svaka mama je napisala najljepse o svojoj bebi, i po cemu su ove mame to bolje napisale?. Sramite seeee!!!!!

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Moram priznati da sam i ja razočarana, vjerojatno kao i sve mame koje nisu osvojile knjigu :( Možda bi bolje bilo da ubuduće nagradite prvih 5 odgovora?!

  • Avatar deja24

    deja24

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    ovo je stvarno postalo smiješno po čemu su one to zaslužile zbog iste priče kao što je napisalo i njih ostalih 5 ma na ovim nagradnim igrama je sve namješteno ne isplati se igrati na ovim stranicama kakva država takvo i sve ostalo namještaljka do namještaljke dobro je rekla ninina22 i Švrćo!!!! Stvarno se sramite svi od reda.

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Oprostite,al mene ovo rastužuje,da ne kažem i ljuti.Ja sam dobila nagradu i jako sam sretna (nikad u životu nisam dobila nagradu)i i ovo me rastužilo:ne znam tko bi mi i zasto namjestio??!!.Smijesno.Zašto omalovažavate moju pricu i drugíh koje su dobile?meni je svaka vasa bila lijepa.Kao i svaka druga prica koja je objavljena na Klokanici dok moja nije,a slala sam npr.o prvih mjesec dana îtd.I svaku sam sa radoscu citala.Da,ovakav odabir diskrecijskom ocjenom je uvijej nezgodan i mozda bi bilo lakse da nagrade npr.prvih pet.Al to nije razlog da omalovažavate nas koji smo dobili i nase price koje su,kao i vase,napisane iz srca.Hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.