Kada vam je vaša beba najslađa?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Stalno mi je najslađa. I kad spava i kad je budna. I kad radi gluposti i kad se bori za svoja prava :)
    Imam curicu od 2ipo godine koja me obara s nogu i osvaja pogledom. Kad mi priča priče neke svoje izmišljene, kad objašnjava zašto nešto treba bit ovako ili onako. Kad me samo bez razloga zagrli. A najnoviji i najslađi moment je trenutno da kaže “mama slušaj, slušaj…volin te” ❤ i onda se nasmije tako slatko i čeka moj zagrljaj i poljubac.

  • bubu4

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nas Dominik ima sedam mjeseci i nama je stalno presladak:)kad mu se spava namrsti nosic,zmirka,pokaze svoja dva zubica i ide ‘njenjenje’…kad se cudi da nema vatrice u kaminu….kad ‘cita’ novine i baci i na pod pa gleda u njih ‘ups mama slucajno su pale’….kad se slikamo pa namjesti polozaj glave uvijek na isti nacin,i to svaki put kad vidi kameru….kad zavristi jer u kuhinji otvorimo ormaric sa razlicitim posudicama sav sretan…kad napravi kiselo lice dok se igramo smrdi smrdi pelena….ma,bebe su uvijek slatke i uvijek izvode nesto novo dok uce…ma,bebe su slatke jer su nase:))))

  • Avatar suzyp

    suzyp

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja djeca su najslađa kada se onako slatko kese, kada naprave čudne face kad ih gledam, jer znaju da ih gledam, pa se počnu praviti važni :) Najslađi su mi kada se svađaju sa mnom. Mlađi sin mi ima poštapalicu koju obavezno moram izgovoriti svaki puta kada vidi ili čuje nešto što je za njega čudno i to je ‘Bože drage’, hehe. Starije sin je najveći filozof. Kada ga se stavlja u kaznu onda on meni drži predavanje ‘kako taj način kažnjavanja nije najbolji način za odgoj djece’…. jooooj. volim ih jako, i najslađi su mi u svakom njihovom ‘fazom’ života.

  • sonjastk

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zaista teško pitanje…. Najslađe stvorenje, naše malo čudo od 3 mjeseca ima već toliko različitih i najslađih izraza lica - od veselja, čuđenja, zbunjenosti, pa čak i one preslatke, iako tužne, spuštene usnice…. Baš kao i svim roditeljima njihovo, naša beba je meni najslađa apsolutno uvijek, ali definitivno mogu izdvojiti onaj najdraži trenutak. Budući da je sa mnom od 0-24, i naravno da sam ja ta koja stalno nešto priča, pjeva, smišlja i izmišlja, Mia voli slušati i ne uplitati se previše u moje prečeste monologe. “Brbljava” je naša curka, ali sa mnom je ipak više aktivni slušalac koji pokušava oponašati, jer uglavnom se razgovaramo baš kao da sve razumije, kao veliki… Ali zato kada tata dođe doma…to je toliko veselje i njezino “prepričavanje” cijelog dana provedenog sa mnom, ali na njezin način. Upravo s tatom, u samo nekoliko trenutaka izmijeni cijelu paletu izraza lica, slogova, gugutanja, rađenja balončeka od sline i pljućkanja istih…
    Dakle, moj odgovor na postavljeno pitanje je: Kada tata dođe doma :)

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Od trenutka kada sam ga u rodilistu ugledala pa sve do sada kad mirno spava pored mene,moj sin je iz sekunde u sekudu sve slađi i slađi! 

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • mimi77

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    hm…teško pitanje, jer je toliko sladak što god da radi, sad ima 8.mj….ne mogu vjerovat koliko je on sretna beba-čim otvori okice smije se od uha do uha, uvijek je zadovoljan,raspoložen za igru,šetnju,spavanje….ne zahtjeva ništa, gdje god ga staviš njemu dobro…tako umiljat…svima hoće da ide…nikad ne plače,samo se smije…tako je radoznao-sad puzi pa ga ima posvuda, voli kad ga se lovi,a on bježi…obožava se gledat u ogledalo pa mi se smije, kad mu se skrivam pa ga plašim…kad ga dojim a on me gleda bez da trepne…kad ciče od sreće u kadi i šprica nogicama…ma mogla bi nabrajat cijeli dan…presladak je stalno..jednostavno uživancija <3

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Čitam sve ovo što ste mame druge pisale i smijuljim se,zamisljam te vaše slatke bebe.. divne su! U svakom vašem opisu prepoznajem onu slatkocu koju nalazím i u svom 10 mj J.
    A kad mi je najsladji,ma stalno,uvijek,etó mžda bas sada,dok spava pored mene,u predugoj piđamici,digao ruke u zrak kao narodni heroj,nogicu po stoti put izbacio ispod dekice a usta u snu pomice kao da jos sisa. Srce moje slatko,gasim ovaj mob i idem te promatrati dok spavaš.Do skorog budjenja :-) Nema veze,sladak si,pa cu ti oprostiti ♡

  • Avatar deja24

    deja24

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Kad mi je moja beba najslađa, ma slatka je ona meni uvijek bilo da je dobra,ma najbolja na svijetu, kad spava, kad me ljuti, baca u očaj, izbije iz mene zadnji atom snage ili kad mi puni moje “baterije” novom energijom svojim osmijehom i probija pogledom svojim plavim velikim okicama. 

    Ipak sam uspjela izdvojiti kad mi je najslađa. Trenuci kad suprug, njezin tata dođe s terena nakon tri tjedna a ona ga ugleda pogledom koje otapa i najtvrđe srce i nabaci svoj najslađi osmjeh na svijetu a tata se rastopi od sreće što je može zagrliti i izljubiti a ona nesvjesno primi i njega oko vrata.Tada su mi najslađi i moja bebica i moj suprug jer te trenutke nemogu izbaciti iz sjećanja nikada. 

  • Avatar Tia00000

    Tia00000

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Svoju bebicu tek očekujem ali sam okružena s puno male dječice rođakinja i prijateljica i kad im pogledam ta vesela lišca i okice, to mi je tako medeno i slatko da to moram izgovoriti. Trenutno mi je sladak svaki trenutak kada se moja beba pomakne, kada pričam s njom, to su slatki mali trenuci u danu kojima se jako veselim.

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Nase dugoocekivano zlato ugledalo je svijetlo dana prije cetiri mjeseca..od tada je promjenio nase zivote..zadnjih mjesec dana nekako naglo mi se razvio u pravog muskica..sad se vec smijemo i veselimo na veliko,a ponekad i tugujemo…moje zlato mi je najsladje kad je u mom krilu i kad ga ljubim,a on se pravi toliko vazan,pa se smije i cvili od radosti.. i kao da zna da je najvaznija osoba u mom zivotu.toliko malo cudo,a tako puno srece..obozavamo se..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.