Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Majchi511

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Cure kojima je krenulo, samo hrabro i javite se kad budete mogle , držimo fige da prođe što brže i bezbolnije. Nama je bila patronazna, malo smo popričale kak sam,kak se osjećam,izmjerila mi tlak, i apsolutno nije nista rekla za psa, tako da se nadam da ni poslje kad dođe beba nece biti problema.. sad jos čekamo da doktor javi kada nam je sljedeća kontrola, trebala bi biti ovih dana s obzirom da je termin 23.10 😁

  • Avatar Lenchy77

    Lenchy77

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu
    Jelena 40ti tjedan?? Ja sam tak izgledala s 3 mj😂 evo i moje buše na punih 38
  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Cure moje, imam osjećaj da ću ja danas put rađaone. Kontrakcije su na 7-8 minuta, ali ne idu iz leđa 🤔 u leđima skroooz lagana bol samo. I sluzni čep je ispao do kraja. Držite fige da je to to!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Nisam stiglat procitat unazad 10str cca. Al evo mene sa novostima. Stigla nam je jutros u 7.01 Miriam. 3320g i 50cm. Mene su morali na hitan carski jer sam imala prejake trudove a kratko su trajali, zbog mojeg polozaja trtice i zato sto je pupcana vrpca bila omotona oko ramena. Sve u svemu bez obzira na carski tim je bio odlican. Svaka pohvala za rijecku ekipu. Ja se polako oporavljam. Rez me podosta boli. Ne pomaze cinjenica da mi se u snu zagrcnula slina pa sam se instiktivno nakasljala..  Sve zvijedze sam vidila


    [lilypie.com]

  • Avatar Lenchy77

    Lenchy77

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Dea_Rene

    Nisam stiglat procitat unazad 10str cca. Al evo mene sa novostima. Stigla nam je jutros u 7.01 Miriam. 3320g i 50cm.Mene su morali na hitan carski jer sam imala prejake trudove a kratko su trajali, zbog mojeg polozaja trtice i zato sto je pupcana vrpca bila omotona oko ramena. Sve u svemu bez obzira na carski tim je bio odlican. Svaka pohvala za rijecku ekipu. Ja se polako oporavljam. Rez me podosta boli. Ne pomaze cinjenica da mi se u snu zagrcnula slina pa sam se instiktivno nakasljala.. Sve zvijedze sam vidila


    Čestitam❤️ neka je sve dobro prošlo. Javi kakp je dlakava ekipa reagirala kad stigneš doma :D

  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Jelennnna

    Baby k pregled taj zna izazvat trudove. Mene nista nije bolia tokom, iako me raskrvarilo, ali mi se iza pregleda stvoria pritisak na guzu. Super da si tako blizu pokretanja.
    Izgleda da samo nas u Splitu ne spajaju na taj ocitavac trudova.
    P.s. cini mi se da mi je ulega malo drobac, wooohooo.

    Jelenaa poznata si mi ajmeee,garant iz nekog ducana😂🤣. Ali si vitkaaa za trudnicu ajme. Svaka cast bravo. 

  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Lenchy77

    Jelena 40ti tjedan?? Ja sam tak izgledala s 3 mj😂 evo i moje buše na punih 38


    Ogromannn trbuh ka i moj. Ali noge i ruke lipo vitke. Superrr superrr,pohvalnooo

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Dea_Rene- čestitam 😍😍 DOBRO DOSLA MIRIAM ❤❤. Drago mi je pa si zadovoljna s bolnicom 👏👏, želim ti što brži oporavak 😘
    Baby.K- ne znam za trudove ali kolko se sjećam netko jr napisao da joj trudovi uopće nisu išli iz leđa, prati. 🤞🤞 da sve prođe dobro, brzo i što manje da se namučite ti i bebica javi se čim možeš ❤💪

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Dea Rene cestitam na maloj Miriam, bas sam pomislila kako se nisi neko vrime javila da se kod tebe sigurno nesto zbiva.
    Baby k mislim da ni ja necu doma docekat jutro.  Neki mi je pritisak u podrucju iz ledja u trticu i ka srednji menstrualni bolovi. Evo vec neko vrime traje. U trbuhu nista ne osjecam. Nisam pametna. Taj grc je vise jaci i slabiji kroz ledja pa u trticu. 
    Lenchy kod tebe je bas sami trbuh. Ja sam se bome zaokruzila i u obrazima, a noge da ne spominjem. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    mery1911

    Jelennnna

    Baby k pregled taj zna izazvat trudove. Mene nista nije bolia tokom, iako me raskrvarilo, ali mi se iza pregleda stvoria pritisak na guzu. Super da si tako blizu pokretanja.
    Izgleda da samo nas u Splitu ne spajaju na taj ocitavac trudova.
    P.s. cini mi se da mi je ulega malo drobac, wooohooo.
    Jelenaa poznata si mi ajmeee,garant iz nekog ducana😂🤣. Ali si vitkaaa za trudnicu ajme. Svaka cast bravo.


    Daleko sam ja od fit trudnice. Hahhha. Sad sam vise kao kit. XD

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.