Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lenchy77

    Lenchy77

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Curke ako mogu dati savjet vezano za peseke (bavim se psima već dugi niz godina)  nevolim nikome pametovati ali nemojte pse odvajati od kuće prvih par dana kada dođe dijete jer si možete napraviti kontra efekt-maknule ste njega s njegovog teritorija, a kad se vrati dočeka ga nešto novo na njegovom teritoriju.
    Mi “teren” pripremamo već neko vrijeme-puštamo im dječji plač s youtubea da se naviknu, muž će iz rodilišta donijet pelenu i robicu koja je bila na bebi da se priviknu na miris, a kada ćemo dolaziti doma malu ćemo spustiti u jajetu kod ulaznih vrata da oni njoj priđu i “dozvole” joj ulaz na njihov teritorij. Jako je bitna stavka ko kome prvi prilazi:) često čujem da se psi okrenu protiv bebaća i mislim da je upravo zato što majke u tom prvom stresnom razdoblju sebi olakšavaju tako da ih maknu. Ali oni su tu već godinama, i vjerujte da je njima to još veći šok:)
    Tinkica hvala za brojeve patronažnih! :) 

  • Majchi511

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetima cure! Ubrzo cemo sve vidjeti iz iskustva 😁

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Lenchy77

    Curke ako mogu dati savjet vezano za peseke (bavim se psima već dugi niz godina) nevolim nikome pametovati ali nemojte pse odvajati od kuće prvih par dana kada dođe dijete jer si možete napraviti kontra efekt-maknule ste njega s njegovog teritorija, a kad se vrati dočeka ga nešto novo na njegovom teritoriju.
    Mi “teren” pripremamo već neko vrijeme-puštamo im dječji plač s youtubea da se naviknu, muž će iz rodilišta donijet pelenu i robicu koja je bila na bebi da se priviknu na miris, a kada ćemo dolaziti doma malu ćemo spustiti u jajetu kod ulaznih vrata da oni njoj priđu i “dozvole” joj ulaz na njihov teritorij. Jako je bitna stavka ko kome prvi prilazi:) često čujem da se psi okrenu protiv bebaća i mislim da je upravo zato što majke u tom prvom stresnom razdoblju sebi olakšavaju tako da ih maknu. Ali oni su tu već godinama, i vjerujte da je njima to još veći šok:)
    Tinkica hvala za brojeve patronažnih! :)


    Rekla si identično šta i moja seka. Opet svi koji imate peseka najbolje poznajete svoje ljubimce i to su sve dobre dušice brzo će prihvatit bebice ❤ od prijateljice pas čim mala plaće (ima 4 mjeseca)  laje pred sobom 😂 trci po dnevnom boravku u krug pa do nje pa opet prema sobi kao da govori “ajde šta čekaš beba plaće ” 😂😂 to tako slatko izgleda 

    [lilypie.com]

  • Lanaa11

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Sto se tice psa, mi smo za pocetak kao pripremu samo ga maknuli iz spavace sobe u dnevnu jer je spavao s nama. A sto se tice kad dode malisa, polagano ih upoznavati, i privikavati. Posto je rijec o retriveru, nadam se da nece bit problema. :)

  • Amelie989

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Cure, puknuo mi vodenjak nocas u 4. U predradjaoni sam, jos cekamo moje trudove. 

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Amelie989

    Cure, puknuo mi vodenjak nocas u 4. U predradjaoni sam, jos cekamo moje trudove.


    Sretno!! ❤ drži se!

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Sretno Amelie!

    [lilypie.com]

  • Tinkica

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Amelie sretno! 

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Amelie, sretnoo, samo hrabro! ❤
    Mi smo stigli s pregleda. Otvorena sam 2 prsta, ctg bilježi pojake trudove, ali su još neredoviti. Kaže doktor moglo bi uskoro 😊👍🏻

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lenchy77

    Lenchy77

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Cure, od jutros imam proljev i sva sam malaksala ko da će me gripa uloviti. 
    Čitam da su to znacu da je porod blizu. Danas sam 38+1,jel još nekome tako bilo ili je to nepouzdani znak? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.