Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Majchi511

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Čestitam nove mamica!! Uživajte sa bebicama.. mi danas u 14 imamo pregled, da vidimo jel se kaj od utorka promjenilo, imamo jos 4 dana do termina, to po zadnjoj mengi i uzv,a po mom zbog ovulacije imamo jos 8 pa ćemo vidjeti kada Nika odluči van 😁

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Vidim da je ovdje pravi baby boom! Cestitam svim novim mamama! Moja djevojčica nam je došla još u ponedjeljak 3120g i 49cm. U 5 ujutro me probudili trudovi (nisko dolje u trbuhu kao jaki menstrualni), pukao vodenjak, u bolnici su mi dali prostin u venu da se brže otvorim jer sam odmah imala jako ceste i jake trudove. U 12.15 sam rodila, isto malo pukla. Čitam vas ali ne stižem pisati, puse 😘😘😘

  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Kalanhoja cestitke! 

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • Avatar okozeleno

    okozeleno

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Baby.K, Endzrue, Trudnasam i Kalanhoja…. najiskrenije cestitke!!!! Pravi baby boom opet na forumu😍😍😍😍

    Sreća 1 - 2011.
    Sreća 2 - 2013.
    Sreća 3 - na putu :)
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Baby.k, Endzure i Trudnasam cestitke 🎊🎉🎈🍼💙❤️
    majchi, sretno

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Kalanhoja cestitam! I kod tebe je bio neki brzi porod. 

    Ja s pregleda; i dalje samo prst i jedva opet vidilo vodu. No kaze, moze to krenuti za pola dana dalje. Pa sad kad bude bude. Menga bolove stalno imam pa sad…

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Ooooo vidi bebicaaa ☺️☺️☺️ cestitke mamicama i brz oporavak, a bebama velika dobrodoslica 💙❤️🎊🎉😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    kalanhoja, cestitke 🎈🎉🎊
    jelena, drzin fige da se pokrene ☺️

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Baby.K, Endzrue, Trudnasam i Kalanhoja cestitke 😘😘😘 
    Jelena, drzim fige da se pokrene.. ja sam bila vrh prsta otvorena 5 sati nakon sto mi je pukao vodenjak tako da ti to nista ne znaci.. to se sve preokrene u sekundi…

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Koliko bebica nam je stiglo! ❤
    Baby.K, Endzrue, Trudnasam, Kalanhoja cestitke od srca, bebama zelim svu srecu svijeta! 😘 Dobro nam dosli! 💙🍼🎉


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.