Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Dija85 cestitam, bas je Maja medena. ❤️

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    dija, cestitke na bebici, prava je cura! Tebi brz oporavak zelim! 🎊❤️🎈🍼
    hahah Baby.k, tocno nemam pojma jel se spustio, nemam ja bas oko za opazanje, al s cucnjevi 😁😆😆😆
    amelie, primamo naravno 😊🙋‍♀️
    Cure koje cekate, zelim da se pokrene i da se otvarate 😁😆
    Kod nas nista novo, papa, kaka, spava, nervozi i u krug. Samo se mama ne moze nikako nauciti kako sina presvuc kako treba pa redovito bude popisana 🤦‍♀️🙈😂

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Dija  cestitke! Maja je preslatka djevojcica! Sto.brzi oporavak od carskog.
    Ja sam rodila u ponoc, 24 sam lezala..tj.do negdje popodne. Kad su iscurile sve one boce sto sam dobivala i kad su maknuli kateter. Ujutro su mi Helenu donjeli “koza na kozu” ..2h je bila samnom.
    Popodne sam ustala uz pomoc sestre do wc-a i malena je od onda bila samnom.
    Jesu li doonjeli Maju koža na kožu?
    Cure jos malo i grupa se zatvara!! Drzim fige čekalicama! Ne mogu vjerovat da jos malo i sve smo rodile… kao da.je jucer bio  1.mjesec kad sam saznala da sam trudna..🙈😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Dijacestitke! Maja je preslatka djevojcica! Sto.brzi oporavak od carskog.
    Ja sam rodila u ponoc, 24 sam lezala..tj.do negdje popodne. Kad su iscurile sve one boce sto sam dobivala i kad su maknuli kateter. Ujutro su mi Helenu donjeli “koza na kozu” ..2h je bila samnom.
    Popodne sam ustala uz pomoc sestre do wc-a i malena je od onda bila samnom.
    Jesu li doonjeli Maju koža na kožu?
    Cure jos malo i grupa se zatvara!! Drzim fige čekalicama! Ne mogu vjerovat da jos malo i sve smo rodile… kao da.je jucer bio 1.mjesec kad sam saznala da sam trudna..🙈😊


    Jesu, evo probali smo sisati sad. Place malo, malo posisa. Sad su ju odnijeli pa ce ju vratiti kasnije poalije kupanja
    Hvala cure!! 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    KikeS Ti ces se toliko ispraksirat s mijenjanjem da ces nama koje imamo decke davat savjet kako izbjec da nas “pocaste”. 
    Dijo bome si posteno dripa odradila, sad oporavak uz malu curu je najlaksi dio. 
    Baby k meni ti totalno isti djeluje, tako i ja svog preispitujem pred ogledalom.
    Vidila sam na fejsu da je Trudna sam pred porod, rekli su da ce do 18 h roditi. 
    Tako da jedna po jedna i sve smo s malim paketicima srece. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Jelena, ma i meni, samo se tješim 😂😂
    Počeli su pozivi i poruke šta još nisam, šta čekam i slično 😑😑 A ni ja više ne mogu dočekati da držim svog malog miša u rukama, još mi djeluje nestvarno da ću uskoro imati svoju bebu. Malo biće za koje sam odgovorna, koje će biti sa mnom 24 sata, koje će biti centar našeg svijeta 💙

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Dija85 cestitam ti na Maji. Brz oporavak!

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Baby.k meni jee valjda pomogla lopta ja sam par dana pred porod isla cistit kuhinjske ormarice (cucanj gore dole) dok nisam zavrsila i onda na kauc jer sam bila za nista i svaku vecer mi je pasalo skakutanje po lopti i dragi mi masirao vrat 😁
    KikeS dakleee isti problem imamoo moj malac obozavaaa mamu popisat 😁😁 jos se i ovako slatko kerzubo i nasmije dok pisa 😂😂😂

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Dija cestitke na malenoj princezi! Prava cura je to 😘
    Drzim fige da se i vama koje ste u terminu nesto pokrene 🤞😘


  • Majchi511

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Bok cure! Prvo da čestitam svim mamama kojima nisam 😘 mi smo danas 39tt ravno, bile na pregledu ctg super, ja tijesno za prst prohodna… tako da nam ostaje i dalje čekati 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.