Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Jelennnna

    Aurora znam uvecer imat bas jaku bol kroz leđa i trbuh al ajmo rec jednokratnu, ma ni 10 sec ne traje, bas oduzme dah. I kad krenem setati (npr nocu kad spavam pa se dignem) osjetim kontrakcije, pretpostavljam da su sve to laznjaci jer odma stane kad legnem.
    Od iscjetka primjecujem da imam neki bas jaki mlijecni. A za sluzni, po par puta sam vidila malo da bi ispalo kao slina bas iz nosa bez krvi.
    Ma pokrenut ce se nesto; sve moze u dan krenuti.


    Držim fige da se nešto pokrene😀

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Dija85 čestitke bas slatkaa bebaaa 😁😁😁❤️❤️🎉🎊

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Tinkica

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Dija85 čestitam na preslatkoj bebici 

  • Tinkica

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Dija85- znači ipak je bila plodna voda… 🤞🤞 javi se čim ćeš moć ❤❤ možeš ti to 💪💪
    Garavusa-ili si preskočila moj post ili još nisi bila na forumu, pa ponavljam ak nisi vidla da mi ostaviš mail da se dogovorimo za gel.
    Mi popodne išli kupit kolica nakraju sam našla kutnu koja nije bila u planu al eto (kolica nisam kupila 😆) 😂😂 ne znam jel se sjećate na pocetku foruma sam pisala imam trosjed dvosjed i fotelju kao eko koža sve se lijepi živcira me već se i nagulilo na mjestima užaaaaas baš sam sretna sad jedva čekam da se ovog riješim.
    MISLIM DA SAM JEDINA KOJA NEMA KOLICA U OVIM TJEDNIMA 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️


    Nisi jedina, nemam ih ni ja još. A termin mi je bliže nego tebi
    Ako želiš možemo uzeti Dianatal svaka po pola. 

  • Amelie989

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Dija, iskrene čestitke! Divna beba… 😍 Odmarajte, uživajte!
    Nina, zbilja me malo utješilo tvoje iskustvo! 🙂 Nadam se da se nećemo baš satima mučiti otvaranjem… sad sam već nestrpljiva, pogotovo što bi moglo biti već u četvrtak! Jedva ga čekam vidjeti… 😊

    Primate li mene u fb grupu? 😁 Malo sam se kasno priključila, no eto… 🙂

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu
    Čekalice, izgleda li vama da se bar malo pupa spustila? Tražim svaku sitnicu da se ponadam😂

    Kaže mi sestra da radim čučnjeve, samo mi nije rekla tko će me dignut iz čučnja 😂😂

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Evo me nakratko. uglavnom, jucer oko 2 ja pocistila kucu i legla na kauc. I neda meni vrag mira idem ja nazvati tatu da bude spreman da me vozi. Za svaki slucaj. Ustanem se na wc a voda pljusne iz mene bas kao u filmu. 😁 dosla oko pola 3 poodne na pregled. Otvorena jedva jedvice prst. Voda curi cijelo vrijeme. Stavio me u 5 na drip do ujutro do 7, znaci 14 sati dripa. U 14 sati otvorila se jedva jos jedan prst. I dogovorili carski. U pola 8 se rodila Maja, 3600 i 50 cm dugacka. Sve super. Ja lezim. Nedaju vode, zedna jako. Nisam senod jutra pomakla. Cure s carskog kad ste se uspjele dici s kreveta i otusirati? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Dija čestitke na preslatkoj Maji :* a tebi želim oporavak čim prije :)


    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Dija85- čestitam Maja je stvarno prekrasna nebi nikad rekla da se tek rodila  😍😍 tebi želim brz oporavak ❤❤
    Tinkica- ako se ne javi (posto sam njoj vec rekla da bi kupila ) mogle bi da čeka se od 7-10 Dana ja sam pitala.
    Trudnički tečaj- trajao dva sata i 40 min doslovno proletilo baš je bilo super oduševilo me ustvari patronažna je 🔝🔝 tako bi volila da je ona meni 😂 al nije.. Vrti na projektoru al samo priča ovo joj je tek toliko pomagalo, mislila sam da “sve znam ” al ustvari pol toga nemam pojma 😏😂

    [lilypie.com]

  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Baby.k

    Čekalice, izgleda li vama da se bar malo pupa spustila? Tražim svaku sitnicu da se ponadam😂
    Kaže mi sestra da radim čučnjeve, samo mi nije rekla tko će me dignut iz čučnja 😂😂


    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣hahahaha vrhh,nasmija me. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.