Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Petrapp ma znam ja to, moje su bebe sitnije ionako, prvu sam rodila s 3200, li u 41+0, a drugog 3600 u 40+3 tako da nije bas da su oni u 37.tt bili neke velike bebe, ali su me za svaki slucaj poslali i zele me cesce kontrolirati (tj Antonia, ne mene). Malo su me preplasili mogucim carskim ako je zastoj u razvoju pa ne znam sto bih mislila jer ne znam kakav bi mi oporavak bio, nadam se kao tvoj! Kako ste ti i Lucija? 
    Dea_Rene ma naravno da ne mogu sve bebe biti iste, ali oni to u kalup sve stavljaju i onda nekad ispada da je neki problem, a zapravo nije nista. Jesi uspjela nabaviti pletenu girju za bebu?
    Aurora meni su protoci bili dobri, a mjerili su i nesto u mozgu kod malog, ali pojma nemam sto jer mi je ovo prvi put da se s tim susrecem, a to je valjda isto u redu kad nisu komemtirali nista.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    maslacko456

    Loodacestitam 😘 dobro te je namucilo ali glavno da je sve proslo ok i da je Helena tu s tobom 😁

    Just me ja mislim da bas pretjeruju s tim mjerenjem tezine, kao prvo vise vremena fulaju nego pogode a drugo pa nisu sve bebe iste, neke su manje neke vece.. mojoj su sestri nabili paniku negdi u 35 tjednu da se ne razvija i da je malena i nema sto ne, na kraju se mala rodila s 4kg i 54 cm 🤣 ali nek, bolje da te stalno provjeravaju nego da sama panicaris doma :)

    Nas bebac ja ti ne bi znala za sluzni cep, ali nadam se da ti je to to i da ce nesto zapoceti 😁😁😁 moj se jos drzi..

    Lana i koskica i mene isto strah da ce se otrgnuti.. ako beba bude htjela dudicu onda sam mislila kupiti onog malog plisanca na koji se zakaci.. u komadu je pa mi je nekako sigurniji 😁

    Moj termin je bio jucer 😭 ali ovoj mojoj se ne da nigdi


    Bome su seki tvojoj dobro fulali! Kod mene ti je muz taj koji vise histerizira pa i mene uvuce u to. Jucer kad sam mu rekla se izbezumio sav, samo sam cekala da zatrazi flasicu ko malo dijete na prilagodbi u vrticu 😆

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Vidjela sam punooo lijepih bušica ❤❤😍😍
    Looda Vila - čestitam 😍😍, Helena dobrodošla ❤❤ dobro si se namucila brz oporavak ti želim, drago mi je za ovo šta si napisala za Sv. Duh ja ću tamo rodit a znala sam i da ćeš ti pa me baš zanimalo tvoje iskustvo super da je pozitivno šta se tiče osoblja 👏👏👏
    Dea_Rene- svaka ti je na mjestu i Onda se rodi beba pol kile lakša il teža..
    Shoping time- Ja sutra idem po kinderbet i madrac ogradicu ću naručit sa interneta čim sam ju vidla rekla sam to je to.. OPET IDEMO GLEDAT KOLICA KAKO MOJ DRAGI KAZE 
     ROUND 2 😂 ne znam zašto nam se toliko teško odlučit idemo još jednom pogledat ona nb.1 i par drugih kad smo već usput po dućanima zbog kinderbeta..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    trudnasam, lijepi buso i lijepi doggo iza 😍
    nasbebac, moguce da je to taj sluzni, prati stanje..
    maslacko, i tebi jucer termin. jel se sta dogada kod tebe?
    Vidim da vas se jos hvata po ambulantama 😅😂😂
    Ja se vratila, srecom bila je moja dr na amnio i nije ke radila jer sam beton, srecom nije forsala ko ovaj u srijedu, odradili samo ctg, Teo nije zaspao prvi put 😆💪
    kaze vidimo se u nedjelju na amnio opet 🙄
    Očito moja beba ne zeli biti djevica nego ceka prvi dan jeseni dan bude vaga 😂

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    justme nisam nabavila, al da budem iskrena nisam se previše ni trudila hahahha. Umjesto girije naručila sam zdravoljupce sa ali expressa :D sada očekujem bananu, jagodu i borovnicu hahahahah


    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Lanaa11

    Klokanice, netko je jednom prilikom pisao o privjescima za dude, sa imenom. Vidim ima ih po fejsu svakakvih. Jel koja narucivala i od koga i da je zadovoljna? 🤔


    Ja sam ti uzela od Martine Žaobi na faceu. Ima svakakvih. I ja sam se bojala da se nebi otkinulo i da beba proguta ali stvarno su čvrste. Jedna vezica 35 kn

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Dea_Rene

    justme nisam nabavila, al da budem iskrena nisam se previše ni trudila hahahha. Umjesto girije naručila sam zdravoljupce sa ali expressa :D sada očekujem bananu, jagodu i borovnicu hahahahah


    Moji ti imaju i jagodu i banananu i brokulu, zanimale su ih puna 2 dana i otad mi lijepo stoje na podu pa si ih pas koristi kao jastuk 🤦🏼‍♀️😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    KikeS

    trudnasam, lijepi buso i lijepi doggo iza 😍
    nasbebac, moguce da je to taj sluzni, prati stanje..
    maslacko, i tebi jucer termin. jel se sta dogada kod tebe?
    Vidim da vas se jos hvata po ambulantama 😅😂😂
    Ja se vratila, srecom bila je moja dr na amnio i nije ke radila jer sam beton, srecom nije forsala ko ovaj u srijedu, odradili samo ctg, Teo nije zaspao prvi put 😆💪
    kaze vidimo se u nedjelju na amnio opet 🙄
    Očito moja beba ne zeli biti djevica nego ceka prvi dan jeseni dan bude vaga 😂


    Ni blizu 🤣 pocela sam imati kontrakcije svaki dan par sati ali na razmacima od po ure, pa 25 min, ako se svaki dan bude smanjivalo po 5 min, mozda rodim za tjedan dana 😂 u pon ce mi raditi taj neki sweep membrane, kao prirodnu indukciju pa se nadaju da ce malo potaknuti.. sad sam vec: neka rade sto hoce samo neka izade 😂
    Just me, ma da, samo mrvicu fulali. Mala je najvisa u vrticu 😂 mi smo inace svi mali.. da ne izgleda isto kao ja i sestra, zapitali bi se sto su napravili oni u toj bolnici 😂
    Andeo, bolje ti je pogledati sve vise puta pa si u miru.. moj muz se sad izluduje s kolicima jer je tek nakon sto smo ih kupili otkrio da se onaj sigurnosni dio za zakopcavanje ne moze maknuti i sad mu je to velika stvar 😂 njima je isto lakse koncentrirati se na nesto sto mogu napraviti nego se cilo vrime brinit za nas 😂 bar je tako mom panicaru

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Justme123

    Dea_Rene

    justme nisam nabavila, al da budem iskrena nisam se previše ni trudila hahahha. Umjesto girije naručila sam zdravoljupce sa ali expressa :D sada očekujem bananu, jagodu i borovnicu hahahahah

    Moji ti imaju i jagodu i banananu i brokulu, zanimale su ih puna 2 dana i otad mi lijepo stoje na podu pa si ih pas koristi kao jastuk 🤦🏼‍♀️😂


    ahahahha a dobro imam dva psa možda če koji od njih koristit.  ma ja sam to naručila više radi sebe jer mi djeluju baš slatko hhaha ja sam i dalje ko malo djete kada vidim igračke 


    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Justme123 mi smo dobro, curica lijepo papa, jako je dobra, spava, puni pelene i papa, zaplakala je svega 2 puta jer nije mogla podrignuti i to je to od plača. Čini mi se da sve više jede što je super, u pon joj ponovo dolazi patronaža pa se važemo pa ćemo vidjeti kako rastemo. Pupak samo što ne otpadne. I više nije žuta. Koristimo ovo lijepo vrijeme pa se šećemo doma po terasi i uživamo. Ja sam dobro, i čuvam se što više mogu. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.