Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Baby.nb1

Broj poruka: 728

Prijavi adminu

Nas_bebac

Kalanhoja

Mog dragog već sad nervoza hvata, ne znam šta će biti kasnije… Ako ja njega budem morala bodriti i hrabriti u rađaoni - poluditi ću… haha 😥😥😥

Ja sam si zamislila scenu ide ovako otprilike : moj dragi počne paničarit mene boli ja se počnem smijat i njemu govorit ljubavi sve ce bit uredu samo diši smiri se nemoj past u nesvjest i od prevelikog smjeha ja hop rodim 😂😂😂

Takav scenarij i ja nama predvidjam 😂😂😂
    I slazem se za cipele. Danas sva sretna jer su najavili zahladjenje, a za sek si mislim, Boze, stanem li u ista zatvoreno 😂😂😂
    Kako nam je vila? Mozda je vec sa svojom curicom 😊

url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

koskica

Broj poruka: 425

Prijavi adminu

Evo naše priče s prvog poroda, da ubijemo vriheme dok čekamo da nam se looda vila javi… Mm je isto tako paničar i isto bi valjda da ja tamo radije ležim pod njihovim okom samo da nije njemu panika. Tako prvi puta kad sam ja dobila te trudove kao menstrualne, bili su mi na cca 7-8 min, nisam mu htjela govoriti odmah u 3.30h u noći već sam mu rekla kada je zvonila budilica da nek nejde na posao a on skočio iz kreveta (inače se izvlači 30 sec malo po malo) i pita gdje je torba, kaj da obuče i brzo brzo idemo. A ja mu kažem da se prvo idem otuširati, popiti kavu pojesti sendvič i da ćemo krenuti tek za cca 2 h. Što bi bilo oko 8h. Naravno da smi več u 7.15h bili na ctg-u. Al to nisu bili pravi trudovi pa su njega poslali kući a mene hospitalizirali. Kasnije sam zvala da dođe i zapravo je bio super. A inače teški paničar, ruši se kad vidi krv. A tamo mi brisao znoj, tisuću put me pitao što mi treba. Baš ga je totalno spucao adrenalin. Tako da ćemo vidjeti kako će biti ovaj put. Sada ću biti još duže tiho jer će me isto valjda odmah otpraviti put rađaone…. 

[lilypie.com]

maslacko456

Broj poruka: 106

Prijavi adminu

Bas mi je babica pricala o porodu koji je imala prije neki dan.. zenska je bila super ali je lik umirao.. ne mogu ja ovo, ajme meni, ajme meni.. mucno mu doslo. Zenska si spakirala grickalice pa njemu morala dati da mu digne secer.. sve babice i sestre se okupile oko njega, obloge mu stavljale dok zena nije poludila i izbacila ga vani… mamu je onda zvala da dode i bude s njom , on je cekao isprid 🤣 moj tvrdi da on to moze savladati.. danas me beba nekako cudno opalila u rebra i zabolilo je i on je dobio panican napad kad mi je vidio facu 🤣 uopce nisam uvjerena da ce prezivit porod.. zato sam si napisala plan poroda da ne mora pricati s nikim nego im samo da papir ako ja ne budem mogla 😂

Broj poruka: 710

Prijavi adminu

Nas_bebac ne osjecam se tako, ali hvala, bio je roditeljski danas u vrticu pa malo da se sredim (inace, ja sam produzila na pregled, a muz obavljao taj dio, al sam dosla da me vide da se i ja jos uvijek znam nasminkati 😂)
    Garavusa ma te su na malu petu, to sam si nabavila u trudnoci, u zadnje vrijeme sam najcesce u tenisicama, ovo je stvarno iznimka otkad sam na porodiljnom (pa da se i slikam dok nisam u trenirci). A mislim da se sve osjecamo ko slonice u ovim tjednima, ja sam na +12kg 😒
    Maslacko, Aurora stize update 😁
    Doma sam konacno, pustili su me i moram u ponedjeljak doci u trudnicku ambulantu jer me zele cesce kontrolirati radi tih mjera bebinog trbuha (a ja se nadala u TA doci tek u 39tt i onda me ovako zeznu i sad cu ko za inat svaka 3 dana morati tamo 😕). Na nalazu pise da je beba mala za gestacijsku dob, protoci uredni, procjena tezine 2500g (nista sta mi i moja dr danas nije rekla). Cekam ponedjeljak za dalje

[lilypie.com]

[lilypie.com]

[lilypie.com]

koskica

Broj poruka: 425

Prijavi adminu

Nina jel dolaziš sutra u TA,  vidimo se? Ne znam kako da se prepoznamo, javi se sutra kad dođeš pa možda po nekom dijelu odjeće. Ja ne planiram doći prije 9h. 

[lilypie.com]

Baby.nb1

Broj poruka: 728

Prijavi adminu

Koskica i maslacko 😂😂😂😂
    Mene isto malo frka kako ce on to, jer em je gadljiv, em ne podnosi da mene nesto boli, al znam koliko sam ja hrabrija i sigurnija kad je pored mene.
    Just me a sta te gnjave, brate mili

Prijavi adminu

Baby.nb1

Koskica i maslacko 😂😂😂😂
    Mene isto malo frka kako ce on to, jer em je gadljiv, em ne podnosi da mene nesto boli, al znam koliko sam ja hrabrija i sigurnija kad je pored mene.
    Just me a sta te gnjave, brate mili

Ma moj ti je muz izbjegao prvi porod jer se bojao da ce se srusiti, a onda je drugi tako stoicki odradio da je iznenadio i sam sebe 😉
    A za ovo drugo, bolje da vide ako je nesto, ali ja mrzim ta cekanja gore jer imam 2 djece vec i nemam bas vremena svako malo sjediti po nekoliko sati u TA, lako mi je bilo s prvim djetetom, sad mi to nikako ne odgovara 

[lilypie.com]

[lilypie.com]

[lilypie.com]

• hortensia

Broj poruka: 97

Prijavi adminu

Iva gljiva cestitam!! Gdje nam je looda vila od  12 je tamo nadam se da je dosad gotovo i sve okk..

[lilypie.com]

Prijavi adminu

hortensia

Iva gljiva cestitam!! Gdje nam je looda vila od 12 je tamo nadam se da je dosad gotovo i sve okk..

Ja sam bila veceras gore u predradaoni i tamo nije bilo nikoga (za radaonu ne znam jer tamo ne ides osim ako radas), ali sam cula da pricaju da su danas imali jako puno poroda 

[lilypie.com]

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Looda_vila

Broj poruka: 668

Prijavi adminu

Hej cure! Stigla Helena u 00.10…carskim rezom, 3850g i 52cm💖💖💖ljubav najveca! Operna pjevacica🤣 glasa da ju cijeli sv.Duh cuje😃😍
    Uglavnom, bila u predradaoni do cca 17h ..dobilq 2 doze onog dolantin ili kaj vec..nula bodova kod mene, ko dq su mi vodu ubrizgali. A trudovi bolili ko sam vrag…otvorila se 6 cm od 13 do 17h..trazila epi, stigao najdivniji anesteziolog na svijetu😍 primila 2 doze epi do 23h…otvorena skroz al mala nikak da se spusti u zdjelicu. Tiskala na sve moguce nacine i poze. U meduvremenu jq dobila temp i povracala ..bebi skocili otkucaji na 200 ..tlak porastao i na hitan carski. Cijelo osoblje moram pohvalit…svi od reda bili super, ljubazni, puni podrske, divni…divni!!! Da bi reč reklq!😊😊 malu vidjeh na sec…donjet ce je ujutro😊🤗😍

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.