Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Kikica

    Tako to kod mene izgleda nesto cudnovato. Valjda onda je linea, samo da nije nekakav lisajcic ili osip.. 😃


    Ma je. To je linea. Samo se slabije vidi. Nekim trudnicama se ni ne pojavi. Tj, svi ju imamo, ali u trudnoći potamni. Slikala sam ti svoju, ali ne da mi da stavim sliku. Nešto šteka. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    LaFemme

    Da, izvana je uzimala bris, baš međice. Ne u mjehuru.


    Odi si kupit u dm onu bio brusnicu, ja sam pila 3 dana do dvije litre caja od brusnica i pisala nenormalno svakih 5-10 min ali bome drugi put je nije bilo na brisu pa isplati se muka pišanja…
    Maslacko daaaa nakon sla sam napisala da cu obrisat post odeee, nadam se da ce Anđeo vidit isplati se dobra je cijena 😁
    Kikica i ja imam lineu negru al samo dolnji dio trbuha, ali zato na nosu imam trudničke mrlje i svaaa sam tockasta po licu…

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Kikica

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Dija85

    Kikica

    Tako to kod mene izgleda nesto cudnovato. Valjda onda je linea, samo da nije nekakav lisajcic ili osip.. 😃

    Ma je. To je linea. Samo se slabije vidi. Nekim trudnicama se ni ne pojavi. Tj, svi ju imamo, ali u trudnoći potamni. Slikala sam ti svoju, ali ne da mi da stavim sliku. Nešto šteka.

    A da, valjda je 😀 Samo me iznenadilo sto je tako prekinuta. Jer sta sam gledala po netu vecinom idu neisprekidano pa me to zbunilo 😀 Ovu ispod pupka imam vec mjesec dana, a ovo gore mi se pred par dana pojavilo, i uopce nije tako velika niti ide do grudi nego se samo pojavila izmedu pupka i grudi mozda par cm.. Pa gledam u cudu sta je to sad 🤣

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Evo mog izvjestaja iz TA 😁 tlak i mokraca uredni, ctg ne pokazuje trudove, otvorena dva prsta. Kontrola za tjedan dana ako nebude nista prije. Koskica kako je prosao drugi ctg? 
    Rorry hvala na info, ja sam zadovoljna sa sestrama na patologiji trudnoce tako da vjerujem da su i ove u rodilistu ok.
    Crna presladak je mali misic 🤗


  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    LaFemme

    mery1911

    LaFemme

    Meni je upravo doktorica poslala nalaz brisa međice i pozitivan je na E.coliJel znate nešto više o tome? Trebam li se brinuti? Imam tek sljedeću sri pregled i ne mogu ga dočekati da mi kaže što sad s tim. Morat ću piti antibiotike?

    Imas e.coli na vagini ne u mjehuru jeli to??

    Da, izvana je uzimala bris, baš međice. Ne u mjehuru.


    Mislim kada je tako da ces morat antibiotik i beba. Meni je bila u mjehuru pa sam uzimala a i bebi su mi dali. Prilikom poroda bebi.

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Nina jel imas sliku ctg-a? Meni ju nitko nije prokomentirao, samo sam ju pokupila na kraju pregleda i sad ju ne znam ocitat

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Ian mislim da je sve ok, tlak ti je normalan tako da mislim da nemas razloga za brigu. A i vidjela sam puno trudnica s doslovno balvan zglobovima.
    Kikica ma rekla bi da ti je to linea, kod mene ide do pupka, i onda od pupka do malo ispod cica i negdje je svijetlija, negdje tamnija. I oko ociju sam primjetila par onih pigmentacijskih flekica.
    Mihael je divan.
    Hahaha, znaci vecina smo sjedi i cekaj 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Kikica

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    Ian mislim da je sve ok, tlak ti je normalan tako da mislim da nemas razloga za brigu. A i vidjela sam puno trudnica s doslovno balvan zglobovima.
    Kikica ma rekla bi da ti je to linea, kod mene ide do pupka, i onda od pupka do malo ispod cica i negdje je svijetlija, negdje tamnija. I oko ociju sam primjetila par onih pigmentacijskih flekica.
    Mihael je divan.
    Hahaha, znaci vecina smo sjedi i cekaj 😂😂


    A valjda onda je 😄 Moj muz kaze da on ne vidi nikakvu crtu haha pa sam u jednom trenutku mislila da umisljam 😁 Samo neka prestane svrbit bilo bi divno 😁

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Kikica tako je i meni.. cila je isprekidana.. ispod pupka imam malo pa stane pa iznad pupka malo pa stane.. i ne vidi mi se uvik.. svima je razlicito..
    Ian vecini trudnica tako nateknu zglobovi na nogama.. jer je tu najveci pritisak tezine u tijelu.. tako je meni moja babica rekla.. spomeni im u svakom slucaju na sljedecem pregledu pa ti mozda prilagode prehranu.. znam da znaju smanjiti sol da bi to lakse kontrolirali ako ti bas smeta.. 
    Ja sam popila litru caja od maline, pojela ljuti cips, napravila 3 ture po stepenicama od prizemlja do 3 kata i sad cu u setnju.. ajmo beboooo dolazi vise

  • Deleted user

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Da se ubacim u temu naotecenih nogu, meni su toliko naotecene da mislim da uskoro necu ni u natikace stat 🙄 Mi smo 38+5 isto zatvorena skroz, jel koja od vas probala uzimati ananas u bilo kojem obliku? MM jucer kupio kompot pa vazem bi ne bi 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.