Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Looda cestitam ti od srca!! 😊🤗🤗 nek je sve dobro zavrsilo i zelim vam svu srecu! 😊😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Looda čestitke na curici i brz oporavak ti želim. 
    Lenchy i mene zanima kako če moji biti prema malenoj inače vole djecu al mislim da če na početku biti malo ljubomorni pogotovo jer su zadnjih 5 mj konstantno samnom al naviknut če se oni brzo :)


    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Looda čestitam. Hrabro si opisala svoj porod koji je bome trajao. Ja sam jedna od cendravih. Vjerojatno bi roman napisala kako mi je grozno bilo. Brzo će ti doći Helena da se mazite. Velika cura. Odmori koliko možeš do kad ti je ne donesu a onda samo maženje😁💞💞💞💞

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Justme123


    Doma sam konacno, pustili su me i moram u ponedjeljak doci u trudnicku ambulantu jer me zele cesce kontrolirati radi tih mjera bebinog trbuha (a ja se nadala u TA doci tek u 39tt i onda me ovako zeznu i sad cu ko za inat svaka 3 dana morati tamo 😕). Na nalazu pise da je beba mala za gestacijsku dob, protoci uredni, procjena tezine 2500g (nista sta mi i moja dr danas nije rekla). Cekam ponedjeljak za dalje


    Ja sam bila u utorak kod svog  i isto mi je procjenio na 2550g ali nije ništa rekao da je mala, kad je mjerio trbuh sam vidila na ultrazvuku da piše 33 t. .. doduše između tebe i mene je tjedan dana razlike u terminu :/ 


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    iva gljiva, cestitam 🍼😇
    luda, stigla napokon Helena! Bome su te izmucili! Sad odmaraj i cekaj svoj smotuljak srece! 😍
    koskica, haha i ja cendravica bi rekla da je bilo uzasno i da su me mucili 🙈😂😂
    Psihicki se pripremam za amnioskopiju 😅
    Amo cure koja je sljedeća? Imamo li termina uopce do 25.? 

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Po onoj tablici imamo još par cura do 25. Al ne znam dal su aktivne još uvijek na forumu. Danas smo Nina i ja na pregledima u TA, ne znam dal još koja cura. Ja se isto psihički pripremam za amnio danas, ponjeti ću i torbu za rodilište sa sobom iako za sada ja ne vidim nikakvih znakova ali zlu ne trebalo neka bude uz mene. Sutra punim 39 tt. Kad čujem da je nekoj počelo nešto uploadam ko luda forum a sad kad je meni blizu već mi trta iako naravno više ne mogu. Gegam po kući kak raca. U noći jedva odem na wc od jakih BH. Malo me pere nervozica prije pregleda… 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Looda čestitke! Super da si zadovoljna bolnicom i da je sve na kraju završilo super i da je malena dobro.  

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Gdje je teta da pofriška tablicu? Ima sada posla dosta, svaki dan jedna beba :) 

  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Looda_vila cestitam! Brz oporavak ti zelim! Hvala Bogu pa je sve dobro zavrsilo. 

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    koskica

    Po onoj tablici imamo još par cura do 25. Al ne znam dal su aktivne još uvijek na forumu. Danas smo Nina i ja na pregledima u TA, ne znam dal još koja cura. Ja se isto psihički pripremam za amnio danas, ponjeti ću i torbu za rodilište sa sobom iako za sada ja ne vidim nikakvih znakova ali zlu ne trebalo neka bude uz mene. Sutra punim 39 tt. Kad čujem da je nekoj počelo nešto uploadam ko luda forum a sad kad je meni blizu već mi trta iako naravno više ne mogu. Gegam po kući kak raca. U noći jedva odem na wc od jakih BH. Malo me pere nervozica prije pregleda…


    ista stvar, samo bez kontrakcija..dosta mi vise. 
    cek zasto tebi rade amnio vec? jesi otvorena? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.