Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu
  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu
    Evo i moja slikica na +12 samo ne znam gdje.. Sise? Hahhaha... Sretno looda.. Ja sam si zamislila ako i krene curit da čekam doma trudove jer ne želim da me muče u bolnici.. Pogotovo ako je voda bistra i sve ok..
    Evo i moja slikica na +12 samo ne znam gdje.. Sise? Hahhaha... Sretno looda.. Ja sam si zamislila ako i krene curit da čekam doma trudove jer ne želim da me muče u bolnici.. Pogotovo ako je voda bistra i sve ok..
  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Evo update.
    Dosla oko pol 10.45 u bolnicu. Voda curi i dalje..bistra. ja otvorena 2 cm i lagani trudovi poceli.
    Endzure i ja bi doma cekala svoje trudove obzirom da je voda bistra, no kako imam pozitivan bris rodnice na streptokok moras doc u bolnicu primiti antibiotik. Evo ja na odjelu , u predradaoni ili kaj je vec ovo…spojena na ctg, primila antibiotik i tak  moram svaka 4 h do poroda. Osjecam da su trudovi jaci i cesci…disanje svakako pomaze. Cekam da me skinu s ctga da mogu prosetat jer ne mogu vise lezat🤣  i dosadno mi..sama sam u sobi😁 muza sam poslala doma ..jadan ulovilo ga wc od uzbudenja…hahahh 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Evo update.
    Dosla oko pol 10.45 u bolnicu. Voda curi i dalje..bistra. ja otvorena 2 cm i lagani trudovi poceli.
    Endzurei ja bi doma cekala svoje trudove obzirom da je voda bistra, no kako imam pozitivan bris rodnice na streptokok moras doc u bolnicu primiti antibiotik. Evo ja na odjelu , u predradaoni ili kaj je vec ovo…spojena na ctg, primila antibiotik i tak moram svaka 4 h do poroda. Osjecam da su trudovi jaci i cesci…disanje svakako pomaze. Cekam da me skinu s ctga da mogu prosetat jer ne mogu vise lezat🤣 i dosadno mi..sama sam u sobi😁 muza sam poslala doma ..jadan ulovilo ga wc od uzbudenja…hahahh


    stalno refresham stranicu u nadi da ces se javiti 😂
    drzi se! budi hrabra i bit ce sve ok 💪 stize nam jos jedna curica 🎀😍

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Evo update.
    Dosla oko pol 10.45 u bolnicu. Voda curi i dalje..bistra. ja otvorena 2 cm i lagani trudovi poceli.
    Endzurei ja bi doma cekala svoje trudove obzirom da je voda bistra, no kako imam pozitivan bris rodnice na streptokok moras doc u bolnicu primiti antibiotik. Evo ja na odjelu , u predradaoni ili kaj je vec ovo…spojena na ctg, primila antibiotik i tak moram svaka 4 h do poroda. Osjecam da su trudovi jaci i cesci…disanje svakako pomaze. Cekam da me skinu s ctga da mogu prosetat jer ne mogu vise lezat🤣 i dosadno mi..sama sam u sobi😁 muza sam poslala doma ..jadan ulovilo ga wc od uzbudenja…hahahh


    Jeeeej stiže bebaa, samo hrabro i sretnooo❤

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Looda_vila mislimo na vaaaas! ❤️❤️❤️
    Kak se to sve prek noci promjeni 😁
    Endzrue i meni se cini da su ti u sisama😂😂
    Al di god da jesu komad si. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu
    A rekla sam da nece biti sve plavo 😂😂😂
    A rekla sam da nece biti sve plavo 😂😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Malo sam preletila par postova unazad…covjece. sve fit sexy mamice😍😍vidjela sam njihaljke…netko je stavio onu od tiny love…frendica ima takvu i jako je zadovoljna s njom, od prvog dana je mali unutra …a sad sa 6 mj joj sluzi super za hranit ga ..dok jos ne sjedi.
    KikeS nema sad nazad💪😂 samo jakooooo …tu pjevam borbene kad dode trud i hodam okolo ko general prije bitke hahah sestre se smiju 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    KikeS baš tako da. 😂😂 onda me dragi pita onako ironično kad pogleda u pun ormar što je, opet nemaš što obući? 😡🤯 a ja ljuta rekoh da! Nemam od čega kupiti jer ti sve popiješ! ( a nit pije nit izlazi ) ne zna jel bi se smijao ili me istukao 😂😂😂😂

    Endzrue, Christyy, Okozeleno zbilja ste zgodne trudnice! Osjećam se kao tenk kad vidim vaš sličice 😁
    Looda  sretno! 💪😘

    [lilypie.com]

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Looda sretno ! Nek ti bude brzo i bezbolno :)
    Hoćeš tražiti neku drogu? Super mi je kako tipkaš dok rađaš haha

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.