Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Looda- idemo SPARTAAAAAAAAAA 
    Wc i “čišćenje” pred porod - ja već 3 tjedna idem 3 puta dnevno. Mislim da je to kao i BH kontrakcije - nekome počne prije, nekome kasnije, nekome je izraženije, nekome nije
    Christy - jučer mi nije mjerio bebicu, ali sve je ok, plodne vode dovoljno, neg na streptokok. Kontrakcije šiškaju ko blesave, idu čak i preko 100 ali ja ih vise ne osjetim tako jako. (Možda je zbog maline) ali na nalazu piše da trudova nema. I frajer mi je opet zaspao na CTG-u 
    Pridružujem se klubu betonirki - dolje je sve zacementirano. Ima da i ja čamim s vama u upravi naše betonare.
    IvaGljiva- čestitke na bebici. 

  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Bok cure🤗🤗
    Looda sretno ti. Drzi se biti ce sve o.k.
    Meni je nateka palac😢😢😢. Uzassss navodno mi od vode velike su prsti cijeli veliki i sada mi nokat raste u meso. Idem u pedikera da vidim.Ali  boli ajme😑😏

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Pozdrav nove mamice i još uvijek trudnice! Ne stignem sve pročitati, ali vidim da ima novih beba na našem forumu, pa stoga iskrene čestitke svima 😘! 
    Looda_vila sretno! Nadam se da ćeš ubrzo imati bebicu u naručju!
    Mi se polako uhodavamo, ipak nemamo grčeve, cura samo nije željela podrignuti pa ju je to mučilo. Jučer smo imale prve goste koji kao nisu došli u službene posjete…mrak mi je pao na oči kad su se stvorili u pola 9 navečer.

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Hahah looda hodas ko general, ajme mislim da sam uzbudenija vise nego ti. Opcenito cim neka ovdje rada mene neki adrenalin uhvati 😂 kako li ce biti tek kad meni pocne??
    Ivagljiva cestitam na curici 😊😊
    Endzrue mrak izgledas! 👌🔝🔝
    Sto se tice ciscenja pred porod i ja vec nekih tj dana idem i po 10x na wc po ful malo, pritisak mi je dole bas jak i imam potrebu stalno ici 

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Isssa vidim da si tražila mepore flastere, imaš veću dimenziju 9x30, na ovoj stranici, mislim da od ovog jeftinije nećeš naći
    https://www.kvantum-tim.hr/samoljepljive-trake-mepore.html [kvantum-tim.hr]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Iva Gljiva cestitke na bebici!
    Looda Vila sretno, ovako kad citam kako ti ide zasad pari sala mala. Hehhhe. 
    Kike S meni kuma je od sestre dobila istu tiny love, super joj se pokazala. Ja sam naknadno drugoj priji uzela istu za babine i njoj se odlicna pokazala. Super mi je sta moze od 0 polozaja kao mala kolijevka, te moze sve do 18 kilograma. Ova mala od godinu i pol od te prijateljice ju jos uvijek koristi kao stolicu malu.
    Slikice su svima super. Trudnoca je definitivno jedino stanje di nabijes plus deset kg a da se to osim u drobu uopce ne kuzi. 
    Ja sam opeglala sve neutralne stvarcice, sad sam tamne stavila prati i plisance. Dekice ne znan bi li na ruke i jastuk dekicu (citaj ne da mi se, a zao mi da se prevec iscufaju). Borsin za bolnicu je isto spreman. Vise mi ne sijeva u preponi bas (mislim da sam se neku vcr preforsirala; setala po blagoj uzbrdici vise od sat plus cili dan nesto spremala i bila na nogama). 
    Sta se tice oticanja cila sam oteknuta, di god stavis ruku ostaju zute tocke. Prstenje jos mogu nosit na ruci pa racunam da i nije tako prestrasno. 
    Nadam se da ce se u betonarama sta pokrenuti. Mene vec sad lagano pere uzbudjenje. Sutra mi je pregled pa bas da vidim sta ima s mojim bebijem.

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Iva Gljiva, cestitke!!! 😊😊😊
    Looda Vila sretnoooo!!! ❤️
    Cure, mene već drugu noć za redom probude kao menstrualni grčevi. Mislim da nisu jaki jer me nikad skroz ne probude nego ih onako osjetim u polusnu. Preko dana ih nema ali zato po danu znam par puta osjetititi kontrakciju i/ili pritisak na guzu. Pretpostavljam da se to maternica priprema? Što mislite je li to prerano s obzirom da sam tek 34+2?

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Baby.nb1, lijepa robica, imaš dosta i sivoga, nije baš sve plavo 😊

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Iva Gljiva, cestitke!!! 😊😊😊
    Looda Vila sretnoooo!!! ❤️
    Cure, mene već drugu noć za redom probude kao menstrualni grčevi. Mislim da nisu jaki jer me nikad skroz ne probude nego ih onako osjetim u polusnu. 


    Po meni nije ti prerano, ja isto uvecer imam lagane menstrualne grceve. Cijeli zadnji mjesec tijelo se zna pripremat. Eto neka dva dana imala sam jako sijevanje u preponi, danas nista. Tako da nemoj brinuti, malo vise odmaraj kad te uhvati. 

    [lilypie.com]

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Iva Gljiva, cestitke!!! 😊😊😊
    Looda Vila sretnoooo!!! ❤️
    Cure, mene već drugu noć za redom probude kao menstrualni grčevi. Mislim da nisu jaki jer me nikad skroz ne probude nego ih onako osjetim u polusnu. Preko dana ih nema ali zato po danu znam par puta osjetititi kontrakciju i/ili pritisak na guzu. Pretpostavljam da se to maternica priprema? Što mislite je li to prerano s obzirom da sam tek 34+2?


    Hej, ja sam 39+1 i tako mi je već preko dva tjedna s tim da kontrakcija jako puno imam već tamo od 30. tjedna. Otvorena sam tri cm i grlić mi je dosta skraćen. Pretpostavljam da me ti menstrualni grčevi otvaraju. Pokušaj što više odmarati jer si ipak 34 tjedna i napomeni giniću. Ako te i otvaraju zaista grčevi, vjerojatno te neće tako brzo otvoriti jer kod mene ide dosta sporo. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.