Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    kalanhoja, ja isto mislim da je veliko, ja sam pripremila 56 racunam podvrnit rukave ako bude preveliko.
    dija, svaka cast za bojanje, ja nemam zivaca za to 😂
    jelena, haha pa da! bas mi je jucer bio dobar plan za danas rodit. sutra mi se vec ne svida datum, neka onda dode 20 ili 25 kak je planirano 😂 al ne vjerujem da ce se ista ranije dogadat, beton na pregledima i nista me ne bolucka 🙄a stvarno mi je dosta vise 

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Rorry prije svega cestitke na dolasku doma! Sad cete vi malo po malo ulovit ritam!
    Kaj se tice e-novordjenceta, nisam jos rodila, no mi ju planiramo tako prijaviti. Ja imam ovaj citac smart kartice:
    https://www.links.hr/hr/citac-pametnih-kartica-manhattan-usb-crni-150300218 [links.hr]
    i sve radi super. Moras imat i onaj osobni certifikat sa podacima za logiranje u razinu 4 koji dobijes kkad podizes novu osobnu.
    Vec sam radila neke procese za koju mi je trebala razina 4 i sve funkcionira.
    Kalanhoja 62 ce ti bit preveliko,…56 je neki prosjek za bebe rodene u terminu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Ja sam sad popodne odspavala 2h ko da me netko opalio toljagom po glavi. Takav tvrdi san nisam imala mjesecima.
    I sad kad sam prespavala informacije sa pregleda - odmah mi je chill u glavi i bas me briga, kako bude - bude, spremna sam na sve. samo nek gospodjica milostiva izade van! Tocno osjecam kako se ojačala…ko mali schwarzenegger!

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Ok hvala! Onda ću kupiti još jedan 56… 😊😊😊

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    KikeS hahhha muz i ja smo isto gledali koji bi nam datum bija najbolji. 
    On je numeroloski jedinica cista i ja sam jedinica. Tako da kad smo zbrajali zakljucili smo da bi 7.10 najbolji nam datum bio hahhha, a i kad se zbroji taj dan opet se dode do broja 1.
    Onda smo nesto se smijali i posto sam ja rodjena u nedjelju, on u ponedjeljak da bi najlogicnije bilo da bebac bude rodjen ili u subotu ili utorak. XD

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Joj kad smo kod frizure i depilacije. Ono kad sam bila u bolnici radi guk profila. Bila je jedna zenskica koja je inace iz Domonikanske rep. Slabo prica hr. pa smo uglavnom na eng. pricale. I sjedimo navecer u “dnevnom boravku” i pricamo kad ulazi zena, muz nosi torbu, ona onako malo uspuhana, dosla rodit. A na njoj neka prekrasna zuta haljinica, kosa frisko isfenirana, ono, top. A veli ova pored mene: See, this is how I wanted to come to give birth. In a pretty dress, with my hair done, just a little short of breath. But no, I came walking like a cow in the only thing that could still fit me. E sad to procitajte s onim Sofia Vergara naglaskom 😂😂😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Čestitkee na dobrim pregledima curke 🙂🙂🙂
    A betoni bas me zanima šta će meni sutra reć zadnji put me nije pregledala a predzadnji je bilo sve mekano kako je ona rekla al zatvoreno paa bas me zanima pta će bit sutra, ja se još uvijek nadam da ce me ostavit rodit 😂😂😂 ko god da me vidi kaze ajme pa ti stvarno više nemožeš 😥😥 zar je takoo očitooo
    Kalanhoja ja sam si uzela kompeltic koji moze ic od 1-3 mj i izgleda mi malo velik ali podvuc cemo rukavice pa ce bit ok 😁
    Rorry super za dolazak kući sada polako da ulovite i jedna i druga rutinu pa ce bit lakse 🙂🙂

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Isssa hahhaa panika poroda, a jel ti smjesno sad kad si se ti rijesila 😂😂😂 
    Dija haha posijedit cemo cekajuci 😂😂
    Sto se tice velicine bebe, ja nemam pojma kolika je moja posto sam na zadnjem uzv bila prije mj i pol kod mog gin. i sumnjam da cu uopce vise ici sad kad idem u TA tamo me samo vaginalno pregledaju…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Jelennnna

    KikeS hahhha muz i ja smo isto gledali koji bi nam datum bija najbolji.
    On je numeroloski jedinica cista i ja sam jedinica. Tako da kad smo zbrajali zakljucili smo da bi 7.10 najbolji nam datum bio hahhha, a i kad se zbroji taj dan opet se dode do broja 1.
    Onda smo nesto se smijali i posto sam ja rodjena u nedjelju, on u ponedjeljak da bi najlogicnije bilo da bebac bude rodjen ili u subotu ili utorak. XD


    ahhahaha vi ste level pro sa brojevima 😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    Joj kad smo kod frizure i depilacije. Ono kad sam bila u bolnici radi guk profila. Bila je jedna zenskica koja je inace iz Domonikanske rep. Slabo prica hr. pa smo uglavnom na eng. pricale. I sjedimo navecer u “dnevnom boravku” i pricamo kad ulazi zena, muz nosi torbu, ona onako malo uspuhana, dosla rodit. A na njoj neka prekrasna zuta haljinica, kosa frisko isfenirana, ono, top. A veli ova pored mene: See, this is how I wanted to come to give birth. In a pretty dress, with my hair done, just a little short of breath. But no, I came walking like a cow in the only thing that could still fit me. E sad to procitajte s onim Sofia Vergara naglaskom 😂😂😂😂


    HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA bas si me nasmijala, zamisljam totalno scenu u glavi 😂😂😂😂😂😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.