Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    https://m.svijet-beba.hr/vise-informacija/djecja-kolica-3u1/djecja-kolica/jane-rider-micro/jane-rider-micro-t34-jet-black/41/69/1235/9528 [m.svijet-beba.hr]

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Crna191

    Curke svima redom hvala od Mihaela i mame..
    Buhtlica Papa kad mi ga donesu..ne znam jesam li vam pisala za carski ili ne,ugl mene opet dosta boli no sad znam i zašto..
    A procijena bebe prije poroda..M je bio procijenjen prošli tjedan na 3650gr..a rodio se sa 4350😊 tako da nemojte bas te procjene uzimati za realne..srećom pa sam ja slušala dr.starcevica za carski..


    Jaoo sto je sladakkk, obrascici premedeni 🤗🤗🤗
     nisi pisala za carski.. zasto su ti savjetovali ne vise djece??

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Crna191

    Curke svima redom hvala od Mihaela i mame..
    Buhtlica Papa kad mi ga donesu..ne znam jesam li vam pisala za carski ili ne,ugl mene opet dosta boli no sad znam i zašto..
    A procijena bebe prije poroda..M je bio procijenjen prošli tjedan na 3650gr..a rodio se sa 4350😊 tako da nemojte bas te procjene uzimati za realne..srećom pa sam ja slušala dr.starcevica za carski..


    Ajme sta sam medeniiii 😍😍😍😍 bas je pravi deckic, gle te obraze 😊😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Crna  divan je.. vidi te obrascice 😍

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Crna191

    Curke svima redom hvala od Mihaela i mame..
    Buhtlica Papa kad mi ga donesu..ne znam jesam li vam pisala za carski ili ne,ugl mene opet dosta boli no sad znam i zašto..
    A procijena bebe prije poroda..M je bio procijenjen prošli tjedan na 3650gr..a rodio se sa 4350😊 tako da nemojte bas te procjene uzimati za realne..srećom pa sam ja slušala dr.starcevica za carski..

    Ajmeeee pa rastopit cu seeee… Vidi gaaa 😍😍😍 a vidi frizurice, ko da je na sisanju bio ❤️❤️❤️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Cekalica123

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Cure da vas pitam nesto, od jucer sam primjetila blago vodenkasti iscjedak koji mi se javi par puta tijekom danas. U biti budu mi samo malo vlazne gacice, sorry na detaljnom opisu :) kako su u mom kraju jos uvijek vrucine uopce ne znam dal da to pripisem pojacanom znojenju ?! Naravno da sam se ja odmah uplasila da nije slucajno plodna voda. Dali je netkom jos tako bilo? Sad sam u 35 tt

    [lilypie.com]

  • Cekalica123

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Crna191 mali je medeni 😊🙏🏼😇

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Crna divann je bas je presladakk 😍😍😍
    I mene zanima zasto su ti savjetovali ne imati djece više? Zbog carskog ili? Uživaj u maloj buhtlici 😘
    Anđeo i mwni su ta bila fora ali nekako kao da mi je sportski dio prekratak imala sam osjećaj da ce beba brzo prerast kolica booo. . Ali ljepa jesu 😁😁

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Cekalica123 mislim da su cure govorile za onaj test da ako je stvarno plodova voda da staviš uložak i probas se nasilu na kašljati ako šta izlazi to da je plodova voda… Mislim da su tako rekle… Al ako te sta tjesi i kod nas su jos crucine bar preko dana pa mi znaju bit mokre gace od znoja a imam i bijeli gusti iscjedak ali na pregledu nisu nista komentirali nego su rekli da je normalan… 

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Čestitam ti prekrasan je!!!!!!!
    Ma i da su fulali mislim da je velik za 35 tjedana. Dr jer rekao da je on sanacije zadovoljan a kako ću ja roditi o tome još nećemo :-) 
    Očito nitko ne planira carski samnom i ako nastavi rasti već prirodno.. Uf strah me malo Al Ajde 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.