Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Nas_bebac hahaha 😂
    Cure super za preglede 😊
    Anđeo ja sam kupila u lesnini kad je bila akcija 20%. Stigla su kroz 10ak dana..
    KikeS ja dvije male zlicice prelijem vrucom vodom u normalnoj salici za caj i ostavim 15ak min da odstoji poklopljeno.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Bravo cure za preglede!
    Ian pa kako tako velika razlika u procjeni bebe….cak za 4 tjedna??!
    Tea tebi cerviks krenuo u krivom smjeru
    Nas_bebac to kao da sam ja snimala
    Ja bila sad do placa i na kavi, po povratku stala jos u ljekarnu uzet neke kremice za bebu..znaci sve ih imam
    Od JGL-a, sudocream, pavloviceva, nivea krema za guzu, ona kaj miksaju u ljekarni… hahah skupit cu ih sveee:D
    uzela jos kompresa raznih i gaze.
    Bome kad sam se vracala prema doma pocela sam hodat ko patka, geganje

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu
    Crna cestitke na Mihaelu, uistinu je veliki decko! 😘 Brz oporavak vam zelim 🤗 
    Ja sam zadnjih par dana bas otekla, cak mi se i u licu vidi, bas sam buhtlasta 🤣
    Bravo za sve preglede danas, nek sve bude u redu 😊
    Kako ste krenule jedna za drugom pripremila sam i ja torbu za bolnicu do kraja i odjecu za izlazak 😉

    Sad smo stvarno spremni 😁


  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Nema nas dugo ali vas čitam stalno…Pa reko da se i ja danas malo javim. 
    Crna i Suncica- čestitam od <3 na bebicama i želim vam brz oporavak a njima dug i sretan život..
    Cure na pregledima koje ste bile drago mi je za dobre rezultate..
    Anđeo- ja sam kupila u Adaksu u sesvetama za 4 000 kn i prezadovoljna sam izgledom i svime
    Ja sam čistila sobu kolko sam mogla jer me počelo bolit u kičmi i sad malo trbuh al preživljavam… Sad kuham i čekam muža da dođe s posla… Idemo k mami na rođendan kasnije i tako…. Danas laganini…
    Bila sam i na pregledu prije dva dana i ugl zatvorena sam,cervix prst dug i tako….Idući tjedan kontrola….

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    A ne znam šta reci za takvu razliku eto.. 

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Nina ❤

    Crna cestitke na Mihaelu, uistinu je veliki decko! 😘 Brz oporavak vam zelim 🤗
    Ja sam zadnjih par dana bas otekla, cak mi se i u licu vidi, bas sam buhtlasta 🤣
    Bravo za sve preglede danas, nek sve bude u redu 😊
    Kako ste krenule jedna za drugom pripremila sam i ja torbu za bolnicu do kraja i odjecu za izlazak 😉
    Sad smo stvarno spremni 😁


    Ovo mi je preslatkoo😍 bit ce pravi mali frajer 😊😊😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Christyy ti si isto uzela stokke u Lesnini ako se ne varam!? Jesi uzela mozda njihovu torbu za pelene koja se kači na kolica?
    Ja onda nisam htjela uzimat jer 1000 kn mi se cini stvarno previse za takvu torbu… A sad ne znam dal se ove jeftnije mogu uopce zakacit na kolica…jer koliko sam vidjela imaju drugacije kopce… hmm

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    ian1910

    A ne znam šta reci za takvu razliku eto..


    Tako je i meni bilo. U 34 tt procijenjen na 3200, po mjerama cini mi se da je bio za 38tt. Napredne bebe, sta ces. Zivo ne zanima sta ce biti u utorak. Ako je nastavio tim tempom bice s 38tt ko da sam u 42tt 😂😂😂 velim ti ja, skolarac 😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Andeo mi smo ova uzeli u big baby, sc precko, cini mi 2990, za gotovinu 2790. 3u1

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    ian1910

    A ne znam šta reci za takvu razliku eto..

    Tako je i meni bilo. U 34 tt procijenjen na 3200, po mjerama cini mi se da je bio za 38tt. Napredne bebe, sta ces. Zivo ne zanima sta ce biti u utorak. Ako je nastavio tim tempom bice s 38tt ko da sam u 42tt 😂😂😂 velim ti ja, skolarac 😂


    Hahah meni je to presmijesno..da bas takva razlika moze.bit😳😁mislim ajde fulas mozda tjedan - dva procjenu..al bas mjesec dana?! Ne kuzim… tim tempom bi rodila bebu od 6 kg😂🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.