Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Sarajka dobro si to napisala, cure ovdje su mi toliko olaksale ovih 9 mjeseci ovdje, toliko iskustava, savjeta, potpore, utjehe i svega ostalog tako da- cure hvala vam 💕💕😊😘🤗
    Sretno svima na pregledima danas!

    [lilypie.com]

  • LaFemme

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Suncica i Crna čestitam od srca na bebačima 
    Vidim da se svima nešto počelo događati. Cure držite se.
    Sarajka AFI ti je ok za te tjedne.
    Ja sam prekjučer završila u bolnici. Jučer ujutro mi se pojavila kapljica krvi na gaćicama. Odmah sam otišla kod svoje ginek koja me uputila odmah u bolinicu jer sam imala malo plodne vode. AFI mi je bio 4-5 sto je jako malo. U bolnici su me odmah ostavili jer su htjeli provjeriti da li mi voda igdje curi tako da sam preko noći držala kompresu i ustanovili su da ipak ne curi i sljedeće jutro plodna voda se obnovila i AFI je bio 12 sto je u granicama normale tako da su me pustili. Sada moram mirovati, pratiti pokrete bebe i za 2 tjedna kontrola. Ni oni ne znaju zašto se to dogodilo. Svi ostali nalazi su ok, Mala ima 2300g tako da je sve ok.

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Čestitam na bebicama SUNČICA I CRNA☺️. Brz oporavak vam želim,a bebicama sretno i bezbrižno djetinjstvo 🤗. Morala sam primjetiti da se rodio bebač Mihael😍,veelika beba🙂,jer je i moj Mihael i isto se rodio s 4550 i 53 cm,s tim da su ga meni procjenili na 3800 pa smo išli vaginalno. Kaj se one amnioskopije tiče,to je bilo na Bračaku,a za sv.Duh mislim da su cure pričale da to ne rade…sretno svima dalje..e da, Ami nadam se da si išla da te pregledaju i da je sve ok. Sretno vam svima🙂.

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Maslacko snovi su nam super.🤣 apsolutno je normalno po izlasku iz rodilista ic sa bebom u shopping😂😂 Ja sr.probudila u noci i u panici pipala trbuh ..jel jos tu haha, uzas😁
    Nas_bebac ti se najbolje vodi svojom evidencijom prema zadnjoj m. I kad mislis da je bila oplodnja.
    Christyyy jel ima jos kaj u stanu da nisi ocistila?😂😁
    Bravo za frizera..nakon pranja prozora, definitivno si zasluzila😎😍 i js cu danas/sutra na pramenove i skinut lak s noktiju.

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Suncica i Crna, cestitam na bebacimaaa, zelim vam brz oporavak 😘😘😘
    Jedva cekam da stigne i moj Mihael😍😊😊
    Cure sretno na pregledima i drzim fige da se jos koja bebica odluci danas van 😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Looda vila hahaha ovo si dobro napisala😂😂 mislim da nema, ja ne znam kud cu od dosade pa ko manijak cistim. Trajni lak sam skinula prije par dana, znaci ful sam spremna 😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Jutro klokse. 
    Bome se pomalo stvari pokrecu. Jos malo smo svi s nasim malim smotuljcima. 
    Teta mogu mislit kako te prepalo sta nisi osjetila bebu taj dan, no hvala Bogu sve je ok. 
    Christy i ja cijele dane perem stijenke od prozora, jos mi je dosla stijenka izmedju hodnika i dnevnog koja je neoperiva, tako da je predjem i onda poslije namjestim zavjese jer ne mogu gledat kako mi je ostalo od staklosjaja. Sad kombiniram razne nove krpe i nacine pranja; vise manje bezuspjesno. 
    Mene hvata bas neki mommy sindrom, kad kupujem sta sebi onda promislim bi li me vise obveselilo da kupim nesto bebachu nego sebi. Presmijesno, hahhha. 
    Muz mi popodne ide za Zadar sluzbeno, sad se mislim dal da idem s njim ili ne. Vozila bi se 4 h minimalno (2 h naprid i 2 h nazad; naravno ne s puta). Bas mi se ide, a sad nisam pametna jel pametno toliko se vozit. 
    Sta se tice zelenog iscjetka, ja sam jedno vrijeme imala takav tako da ne mora uopce znacit da je mekonij. Moja mi je dala Geonistin za taj iscjedak. No svakako najbolje provjerit kod ginekologa naravno.
    Sta se tice tih pregleda plodne vode meni se to cini skroz ok praksa, provjerava se jel doslo do te prve kakice. A po meni je bolje tako ic i cekati da se npr samo pokrene u 42 tjednu, nego sad na inducirani u 41 tjednu, ako su uvjeti bebi unutra ok.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    hehe vidim gnijezdenje je na vrhuncu 😂
    crna, napokon stigao Mihael, cestitam pravi dečko 😇💪
    hvala na info za amnioskopiju, ocito ovi u ST imaju svoju politiku, i dalje molim boga da rodim pa da izbjegnem to 😂 kao lakse je rodit 😆
    zaboravila sam kako se pije caj od lista maline tj. koliko..mozda je kasno u 39 tj al probala bi svejedno, navodno je i tonik savršen kad rodimo da se sve vrati na svoje mjesto.. koliko salica dnevno?
    e da pricale ste o robici.. ja sam svome uzela sve 56 i 62, mozda ima par bodija 50/56. Pa radije neka mu je komodno, a brzo ce izrast. I kad sam slagala robicu skuzila sam da ima samo 2 pidjamice.. to mi je malo skroz nekako, u cemu vase bebe spavaju? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Jelena M

    Jutro klokse.
    Bome se pomalo stvari pokrecu. Jos malo smo svi s nasim malim smotuljcima.
    Teta mogu mislit kako te prepalo sta nisi osjetila bebu taj dan, no hvala Bogu sve je ok.
    Christy i ja cijele dane perem stijenke od prozora, jos mi je dosla stijenka izmedju hodnika i dnevnog koja je neoperiva, tako da je predjem i onda poslije namjestim zavjese jer ne mogu gledat kako mi je ostalo od staklosjaja. Sad kombiniram razne nove krpe i nacine pranja; vise manje bezuspjesno.
    Mene hvata bas neki mommy sindrom, kad kupujem sta sebi onda promislim bi li me vise obveselilo da kupim nesto bebachu nego sebi. Presmijesno, hahhha.
    Muz mi popodne ide za Zadar sluzbeno, sad se mislim dal da idem s njim ili ne. Vozila bi se 4 h minimalno (2 h naprid i 2 h nazad; naravno ne s puta). Bas mi se ide, a sad nisam pametna jel pametno toliko se vozit.
    Sta se tice zelenog iscjetka, ja sam jedno vrijeme imala takav tako da ne mora uopce znacit da je mekonij. Moja mi je dala Geonistin za taj iscjedak. No svakako najbolje provjerit kod ginekologa naravno.
    Sta se tice tih pregleda plodne vode meni se to cini skroz ok praksa, provjerava se jel doslo do te prve kakice. A po meni je bolje tako ic i cekati da se npr samo pokrene u 42 tjednu, nego sad na inducirani u 41 tjednu, ako su uvjeti bebi unutra ok.


    znas kako je meni moja ginekologica rekla? ja sam do 35tj putovala po 6 sati, kaze stani cesce.  a ionako ce ti se piskiti i malo prosetaj. A gdje ides ionako ima bolnica i doktora ne panicari. naravno jer je uredna trudnoca. A ovo je Zd za cas ste tamo, ako se dobro osjecas zasto ne? Samo slusaj svoje tijelo i vjeruj instinktu, ako ce ti promjena okoline dobro doci i ti se dobro osjecas idi. Ja u 35tj nisam htjela ici na put, al moj traje 6h 🙄

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Meni su na dan poroda provjeravali plodnu vodu ujutro i bila je dobra, a navečer je već bila mekonijska😥, malo je neugodan pregled, samo se treba opustiti kao kod ginekologa 😉
    A kaj se tiče pidžamica, moj spava u bodiju i hlačicama ili u pidžamici, ovisi kako mi se čini temperatura, ako je hladnije onda bodi I hlačice

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.