Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Bas sam se vesela probudila! Stigla mi sestra tokom noci..cim muz zavrsi s poslom,pojedemo rucak..i picimo kod mojih za vikend. Jos usput imam i 2 rodjendana za obavit u subotu,pacici ce bit okruzeni djecom,a ja sa odraslim ljudima! 
    Jeejjjj!




    [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    I me nadsm se da si bolje!
    Maslacak ja bi tako jos spavalaaa, morat ces solo tu kavu izgleda, idem iskoristit mamu da nazad uspava ovu malu, krepana sam 😬

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dobro jutro😘😘kavica,I me nadam se da ste bolje😘😘stavila robu prat i isto moram peglat😭😭maslacak ljepa jutarnja slikica😍uzivaj u vikendu sa svojom sekom🤗🤗

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Hvala Barbi! I meni peglanje najruzniji posao koji postoji..al evo zavrsila s tim za ovaj tjedan.




    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Jutroooo…
    Mamasita,evo ja cu s tobom piti kavicu..moja je spavala sinoc od 00h do 8h u komadu i sad jd nahranila i spava dalje…
    Sinoc sam je  nakon pet dana uspjela staviti u njen krevetic pa mislim da je to pridonijelo…vecinu puta kada je uspijem prebaciti u kindi bez da se probudi mi lijepo odspava…
    I me nadam se da ce se slapici smiriti i da ce nastaviti prolaziti kao u bolnici…😣 i da je tebi samo od stresa lose…😏
    Barbs,treca sisa ti je znacilo da mi legnemo u 22h nakon sto popijemo obe cice i do pola noci ona cica pa pije pa cica pa pije i tako u krug…doslovno kao da mi trreba 3 cica…🤣
    A ja izvlacim cicu svako malo nadajuci se da je zaspala…😂

    Ja sam isto prije nekih mjesec dana narucila oko 300 slika prrko cewe svijeta samo nisam znala koje su koje dimenzije pa sam ljepse slike narucivala 10tku i to mi je preveliko za standarsni okvir tako da cu sljedeci put uzeti sve 9tku-standard. Sad moram naci album za ove vece slike…😶

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Jutro zenske😘
    I me, da nece Slapa dobit bracu/seku?😝 salim se…malo..nadam se da si bolje!
    Maslacak, hah, 49 lipa?? Ajme. Sto nisam gledala pa da isto poduplam il izradim iz drugoh albuma…al aj dobro. I ovo je OK. Meni je ispalo 62 lipe po slici..
    Mi se probudile. Mala se najela uoravo i dok sam pisala da se najela, podrignula se i sad mama ode kavu popit a ona ce u gym.
    I kod nas snijeg zapadao…zimska u pogonu sto na sat👏👏


    Bit ce novcica! Sad kad muz zaradi!
    Ja u prosjeku svakih 3 mj razvijam,tako da mi se nakupi slika!




    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Giovi

    Jutroooo…
    Mamasita,evo ja cu s tobom piti kavicu..moja je spavala sinoc od 00h do 8h u komadu i sad jd nahranila i spava dalje…
    Sinoc sam je nakon pet dana uspjela staviti u njen krevetic pa mislim da je to pridonijelo…vecinu puta kada je uspijem prebaciti u kindi bez da se probudi mi lijepo odspava…
    I me nadam se da ce se slapici smiriti i da ce nastaviti prolaziti kao u bolnici…😣 i da je tebi samo od stresa lose…😏
    Barbs,treca sisa ti je znacilo da mi legnemo u 22h nakon sto popijemo obe cice i do pola noci ona cica pa pije pa cica pa pije i tako u krug…doslovno kao da mi trreba 3 cica…🤣
    A ja izvlacim cicu svako malo nadajuci se da je zaspala…😂

    Ja sam isto prije nekih mjesec dana narucila oko 300 slika prrko cewe svijeta samo nisam znala koje su koje dimenzije pa sam ljepse slike narucivala 10tku i to mi je preveliko za standarsni okvir tako da cu sljedeci put uzeti sve 9tku-standard. Sad moram naci album za ove vece slike…😶


    Giovi sretnih vam tri mjeseca😘

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Nema mi ljepsega nego kad se mala probudi dobre volje…sjedi na krevetu i recitira.
    Danas je ringe ringe raja na repertoaru!🤗😁🤣




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Giovi,sretna 3 mjeseca!
    Kako ti 10-ka ne stane u album? Ja sam ih normalno slozila..mislim da to i je standardna velicina slike.




    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Jutro moja L. je bila budna od pola 5 do 5 i 15,neznam sta se dogada,s tim da se budila jos nekoliko puta tijekom noci,i od 7 je vec budna a ja kad je zaspala nisam mogla odmah spavat pa sam luftala stan i upalila grijanje,i taman zaspim i evo nje
    Maslacak zavidim ti na zimskoj idili bas ti je lijepo,kod mojih u Og. ga ima 80 cm,a mozda i vise ako je nocas padao,mogla bi ja malo za Og. imat ces bas lijep obiteljski vikend,uzivaj
    I me nadam se da ti je bolje i da slapi se ne siri upala 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.