Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu
    Znaci slapa se probudila ujutro u 9:30 i nije nista spavala! Ni na 5 min! .malo mi to previse da ne pajki

    slapina ljekarna 😩


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    OVO I ME 😂😂😂
    OVO I ME 😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ah joooojjjj  Jaaaaadnaaaa 
    Mozda je uzbudjena jer je doma?? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Hedg meni moja rekla da ne treba do 6mj iako je na ad.
    Ja sam kupila isti samo u vrecicama.
    Jel se ona voda za bebe u bocici mora prokuhat ako mu dam za pice? Bilo nedavno pitanje al sam zaboravila.
    Barbs da se maknem od njega probudila bih ga i oduzela mu san😉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    I meni je ped rekla da krenem sa sokicem jabuka, kruska,mrkva. Ja cu raditi kasicu, ne sokic. 
    Mozda je na to i mislila, nisam je pitala uopce.
    I me ima toga bas Mora jos dugo antibiotik piti?
    A to za nespavanje ne znam sta bi rekla,moja spava ako ju drzim ili legnem s njom. Eto,za poludit.
    Kad ne idemo van ona uopce ne spava u kolicima, na kaucu, odmah se probudi kad je legnem. 
    A ne mogu izdrzati cijeli dan da ne spava, bude jaako placljiva.

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Belle84

    Sanjchi moja pedijatrica je jedna od onih sto predlaze dohranu s 6.mj a ja bi tako rado krenula ranije… tamo s 4 i pol negdje… vidjet cu jos


    Belle kod nas obrnuto..pedi predlaze dohranu a ja bi cekala 6mj..
    Sanjchi tako i moj T gleda dok jedemo ali ja sumnjam da oni kuze da je to nasa hrana koja je fina pa ju zele..mislim da su vise znatizeljni kao sta mi to radimo.
    I me slapici se vjerojatno malo rutina poremetila..kroz par dana doma ce sve doci na svoje.
    Bela hahah ti muski svi isti..ja od kad sam svom rekla da nigdje nejde vcrs ako misli da je na pola bolestan odjednom je zdrav..reko mu malo prije pa sta si maxflu ne popijes? Ma kakvi ne treba mu

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, e pa ne moze to tako😂😂😂
    U zadnje vrijeme Diego po noci drami li ga drami li ga drami i prebacim ga nakon cicanja u krevetic kad, ono, frajer utihne, rasiri ruke i spava ahahahaha
    sinoc sam mu pri uspavljivanju stavila svoju majicu poreg glave i tako je zaspao

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    I mi smo skembici..




    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    I me, da li ti izlazi onaj dio od ispod? Gdje zna proci kad piski? Bas me zanima.. vrag mi ne da mira, pa cu ici kupiti paketBeavo za Tetu Betii😍😍😍
    Maslacak, ja ti ne mogu slikati kako lijepim 4 jer nemam 😂😂😂 Imam vece brojeve… tj sada samo 5 😂😂


    Ne izlazi! 
    Meni kad promoci pelena izadje kod nogu dolje,na guzi. 


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Sanjchi,predivne ste!
    Slike su 15×10.
    309 kom 166 kn.
    Barbs,mislim da ga ne stisnes dovoljno ako ti to izlazi..izlazi ti jer nije dosta cvrsto. 




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.