Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hahaha, moda u prehrani.😂😂😂😂 Oprostite, ali meni gemišt u šumećoj zvuči čist okej. Mislim, djeluje mi praktično. Ko recimo coffee to go. 🤣🤣🤣
    Sanjchi, ja plahticu mjenjam svakih tjedan dana, nekad i prođe 10. Ogradicu sam možda 2x oprala u ovih tri mjeseca. Ali  to sve radim pro forme radi, ja ti nisam mjerodavna jer L spava u vreći, a ispod nje dekica za “selidbu s kreveta na krevet”. Imam 2 vreće pa kombiniram. Ikeinu i neku chicco. Ali svakih max.5 dana se dogodi da ju zbljuca, popiša ili nešto. Mislim da je 5 dana najduže izdržala.
    Pa nama je danas 3 mjeseca!!! 🎉🎊🎆

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Jutro mamice…😊
    Slazem se sa svime sto ste napisali vezano za dohranu…ja sam opcenito tip osobe da ne pratim pravila i sl tako da ce to biti i sa dohranom…biti cu pazljivija ali nista pretjerano…nakon mjesec dana sto sam rodila patronazna mi je u jednom posjetu rekla da mogu polako poceti jesti normalnije samo da izbjegavam i dalje orasaste plodove i da ne zaboravim da ih ima u cokoladi (jer vecina dojilja napadne slatko)..ja umrla od smijeha i rekla joj da nisam ni znala da ne smijem orasaste plodove i da sam u tih mjesec dana pojela xy cokolada sa krupnim ljesnjacima (jer mi najdraza) i onih kuglica od badema u cokoladi…shame on me…😶
    Tako ce biti i sa dohranom,opusteno i polako…

    Sanjchi ja sam neki dan prvi put promijenila njenu posteljinu ali najvise zbog prasine koja se skupila dok je ona spavala sa nama. Nasu posteljinu mijenjam cca jednom tjedno. Ali ona meni spava na tetri od pocetka i to samo zbog bljucanja tokom noci jer spava na trbuhu od pocetka i kad se napapa tokom noci samo se okrene na drugu stranu i izbaci visak. I tetru joj svaki dan stavim novu,bila kod nas u krevetu ili u svom.
    Spominjale ste unazad nekoliko stranica i peglanje. Meni je svA robica bila ispeglana prije rodjenja(kao i svima), i samo sam prvu opranu turu od 15tak tetri ispeglala i od tada vise nista.
    Iskteno nema mi smisla ni logike ispeglati robu da se kao ubiju bakterije i onda istu staviti u ladicu,ormar ili sl  gdje ako nista drugo bakterije ulaze kad otvaras ili zatvaras. To sam komentirala i za robu za izlaz iz bolnice. Ispeglas da steriliziras nekoliko dana-tjedana prije nego rodis i onda to stoji u vrecici,torbi,negdje pa putuje pa se prebacuje 100 puta dok ne izadjes van…ono wtf? Uzalud ti trud sviraci..🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Hedge,sretna vam velika 3!!!
    I jucer prekjucer jer netko slavio velikih 5!! Sretni vam…😍

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Curke evo i mene…citala zaostatke i posteno se nasmijala.😂
    Sretnih 5 mj i sretnih 3 mjeseca bebicama. Vidim da se vode polemike oko dohrane😂 ja se drzim one da sve dok jedemo umjereno nista nam nece naskoditi. To sto se ja osjecam bolje na lchf ne znaci da je to zdravije od drugih nacina ishrane.
    Tako je i s bebama…samo opusteno i ako se javi neki problem onda pripazit i to je to. Najvaznije je ustvari ne siliti dijete da jede da ne stvori averziju prema hrani. Sjetite me se kad vam djeca porastu i ne zele jesti da ih ne silite jer cete samo pogorsati situaciju. Ako je dijete zdravo nece mu bit nista.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Hahaha, moda u prehrani.😂😂😂😂 Oprostite, ali meni gemišt u šumećoj zvuči čist okej. Mislim, djeluje mi praktično. Ko recimo coffee to go. 🤣🤣🤣
    Sanjchi, ja plahticu mjenjam svakih tjedan dana, nekad i prođe 10. Ogradicu sam možda 2x oprala u ovih tri mjeseca. Ali to sve radim pro forme radi, ja ti nisam mjerodavna jer L spava u vreći, a ispod nje dekica za “selidbu s kreveta na krevet”. Imam 2 vreće pa kombiniram. Ikeinu i neku chicco. Ali svakih max.5 dana se dogodi da ju zbljuca, popiša ili nešto. Mislim da je 5 dana najduže izdržala.
    Pa nama je danas 3 mjeseca!!! 🎉🎊🎆


    Pa sretna vam 3 mj! 😙

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Hej mame! 
    Barbs sretnih 5, Hedge sretna 3! 😘😘 
    Spavanje - nekada je bio ovako: zaspi oko 8, budenje oko 3, pa oko 6 i spavanje do 7. 
    Sada: zaspi oko 19:30, budenje oko 10/11, 1, 3, 4, 5, 6, 7 i u 8 ustajemo. Ne jede svaki put ali se budi. Lu dim! 
    Eksperiment nije uspio. On ne zeli jesti dohranu nego samo sisu. Problem je sto mu moram dati prije bocice da malo posisa jer mi se prepune sise, njemu je to ocito dovoljno jer bocicu ne zeli ni okusit. Ne znam sto da radim i kada da mu je uvalim. 
    Marijana i Sretna i Vito se okrece samo na desnu stranu za sada, s tim da je naucio sada i s trbuha natrag na leda ali ne svaki put. 
    Dohrana, ja osobno ne bi nikad dala iz juhe sada u pocetku, evo nisam to nigdje ni citala dok tu niste spomenule ali mi je na prvu odmah bilo ne za to. Kasnije kad sve krene jesti, naravno. U srijedu smo na cijepljenju pa cu pitati pedicu sto i kako s tom dohranom i veselim se da krenemo. Odredit cu jednu tablicu i po njoj davati. 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    I me, tak bi i ja razvila averziju…ipak je to tvoja beba. Al cula sam i ja da se za toxo stekne imunitet i isto tako sa je ima u neopranom povrcu i sirovom mesu al tko ce to dokazati. Bitno da je Slapica bolje! 😘💗



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ček, meni nije jasno to za toxoplasmozu. Ja kad sam u trudnoći vadila krv radi krvne grupe i rh faktora na nalazu mi je “sadmeubite” što točno ali bilo je pozitivno, u smislu kao mala imala sam macu i stekla sam imunitet na toxo. I ginekologica mi je ako sam dobro shvatila rekla: “sad i beba ima imunitet” Oke, možda se to odnosilo samo na periodu u trudnoći….pa sam ja nekako zabrijala da ima cijeli život imunitet 😂😂😂😂

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Hedge sretna 3😘😘
    PBZ SJELA PLATA😄


    Juhuuuu, tnx!

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Evo sad mu je vrijeme spavanja. Nisam mu dala sisu. Napravila sam bocicu i ni cut, odmah nice glavu i place. 😭😭😭😭😭😭😭😭



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.