Jesenske bebe/mame 2019.💞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Emax

    Emax

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Jeja ja ne znam i ja svaki dan uđem pogledam da nije ko st pisao al nista se ne desava 🤷‍♀️

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Mozda je nekome dojadilo citat ruzne komentare kojih je bilo prije ovog zatisja.ili su zene nasle novu zanimaciju.. I ja udjem cesto i vidim da se vise ne pise bas. Steta naravno. 

  • Avatar Emax

    Emax

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Ja mislim da je zbog tih komentara, sve su bile rado ovdje prije toga ali eto sad je tako nazalost!!!

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Gdje ste 🙋🏻‍♀️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Emax

    Ja mislim da je zbog tih komentara, sve su bile rado ovdje prije toga ali eto sad je tako nazalost!!!

    I ja mislim da je prije zbog toga.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Zeniceee evo jedno pitanje.. Posto sam ja osoba koja voli voziti biciklu.. Vozila sam ju mislim do 3 mj trudnoce pa bih sada voljela voziti i malca.. Imate li iskustva sa sjedalicama za biciklu znam da imaju prednje i zadnje i cine mi se obje okej no evo nisam pametna koju odabrati. Nas malac sjedi samostalno vec 2 mj pa nam je dobro vrijeme za kupnju.. Evo ako neka ima nekakva iskustva rado bismo poslusali koji savjet. 

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Evo mene opet. Ne znam koliko me se sjecate posto me jaako malo cujete🙊
    Vidim da je bila neka tema o hodalica, vrticima ,tv itd.  Hodalicu ne prakticiram niti budem, nisam za to nikako. Vrtic nemam imam prijenosni krevetic koji mi sluzi samo da mogu otic na brzinu na wc ili ako kuham nesto sa uljem i prsce okolo a ona skace oko mene. Tv je kod nas rijetko upaljen a i kad je upaljen ne zanima ju. Rijetko stvarno kad ga pogleda inace nisam za to. Ali dok idemo autom na duze relacije sto je bio cest slucaj kod mene radi skolovanja sam joj znala pustit videe na youtubu jer je znala vristat cijelim putem a put je vise visi u jednom smjeru😬

    Manich

    Zeniceee evo jedno pitanje.. Posto sam ja osoba koja voli voziti biciklu.. Vozila sam ju mislim do 3 mj trudnoce pa bih sada voljela voziti i malca.. Imate li iskustva sa sjedalicama za biciklu znam da imaju prednje i zadnje i cine mi se obje okej no evo nisam pametna koju odabrati. Nas malac sjedi samostalno vec 2 mj pa nam je dobro vrijeme za kupnju.. Evo ako neka ima nekakva iskustva rado bismo poslusali koji savjet.


    Sto se sjedalica tice najsigurnija je sjedalica od iza tako da preporucujem da uzmes sjedalicu za iza

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    irma123

    Evo mene opet. Ne znam koliko me se sjecate posto me jaako malo cujete🙊
    Vidim da je bila neka tema o hodalica, vrticima ,tv itd. Hodalicu ne prakticiram niti budem, nisam za to nikako. Vrtic nemam imam prijenosni krevetic koji mi sluzi samo da mogu otic na brzinu na wc ili ako kuham nesto sa uljem i prsce okolo a ona skace oko mene. Tv je kod nas rijetko upaljen a i kad je upaljen ne zanima ju. Rijetko stvarno kad ga pogleda inace nisam za to. Ali dok idemo autom na duze relacije sto je bio cest slucaj kod mene radi skolovanja sam joj znala pustit videe na youtubu jer je znala vristat cijelim putem a put je vise visi u jednom smjeru😬

    Manich

    Zeniceee evo jedno pitanje.. Posto sam ja osoba koja voli voziti biciklu.. Vozila sam ju mislim do 3 mj trudnoce pa bih sada voljela voziti i malca.. Imate li iskustva sa sjedalicama za biciklu znam da imaju prednje i zadnje i cine mi se obje okej no evo nisam pametna koju odabrati. Nas malac sjedi samostalno vec 2 mj pa nam je dobro vrijeme za kupnju.. Evo ako neka ima nekakva iskustva rado bismo poslusali koji savjet.

    Sto se sjedalica tice najsigurnija je sjedalica od iza tako da preporucujem da uzmes sjedalicu za iza


    Dobili smo sjedalicu tu sto ide iza i liam je odusevljen. Irma draga kakva je situacija kod tebe sa muzem.. Davno si nam pisala vec smo se zabrinule za tebe  

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Manich

    irma123

    Evo mene opet. Ne znam koliko me se sjecate posto me jaako malo cujete🙊
    Vidim da je bila neka tema o hodalica, vrticima ,tv itd. Hodalicu ne prakticiram niti budem, nisam za to nikako. Vrtic nemam imam prijenosni krevetic koji mi sluzi samo da mogu otic na brzinu na wc ili ako kuham nesto sa uljem i prsce okolo a ona skace oko mene. Tv je kod nas rijetko upaljen a i kad je upaljen ne zanima ju. Rijetko stvarno kad ga pogleda inace nisam za to. Ali dok idemo autom na duze relacije sto je bio cest slucaj kod mene radi skolovanja sam joj znala pustit videe na youtubu jer je znala vristat cijelim putem a put je vise visi u jednom smjeru😬

    Manich

    Zeniceee evo jedno pitanje.. Posto sam ja osoba koja voli voziti biciklu.. Vozila sam ju mislim do 3 mj trudnoce pa bih sada voljela voziti i malca.. Imate li iskustva sa sjedalicama za biciklu znam da imaju prednje i zadnje i cine mi se obje okej no evo nisam pametna koju odabrati. Nas malac sjedi samostalno vec 2 mj pa nam je dobro vrijeme za kupnju.. Evo ako neka ima nekakva iskustva rado bismo poslusali koji savjet.

    Sto se sjedalica tice najsigurnija je sjedalica od iza tako da preporucujem da uzmes sjedalicu za iza

    Dobili smo sjedalicu tu sto ide iza i liam je odusevljen. Irma draga kakva je situacija kod tebe sa muzem.. Davno si nam pisala vec smo se zabrinule za tebe


    Ma tesko mi je malo tu pratit sve.. da ste na fejsu bilo bi mi lakse😬 a ono.. ima dana kad je sve super a ima dana kad smo katastrofa. Sad smo si trenutno oke, podnosimo se😂 nije bilo vecih svada vec neko vrijeme. Tak da tko zna mozd kasnije bude bolje sve

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    irma123

    Manich

    irma123

    Evo mene opet. Ne znam koliko me se sjecate posto me jaako malo cujete🙊
    Vidim da je bila neka tema o hodalica, vrticima ,tv itd. Hodalicu ne prakticiram niti budem, nisam za to nikako. Vrtic nemam imam prijenosni krevetic koji mi sluzi samo da mogu otic na brzinu na wc ili ako kuham nesto sa uljem i prsce okolo a ona skace oko mene. Tv je kod nas rijetko upaljen a i kad je upaljen ne zanima ju. Rijetko stvarno kad ga pogleda inace nisam za to. Ali dok idemo autom na duze relacije sto je bio cest slucaj kod mene radi skolovanja sam joj znala pustit videe na youtubu jer je znala vristat cijelim putem a put je vise visi u jednom smjeru😬

    Manich

    Zeniceee evo jedno pitanje.. Posto sam ja osoba koja voli voziti biciklu.. Vozila sam ju mislim do 3 mj trudnoce pa bih sada voljela voziti i malca.. Imate li iskustva sa sjedalicama za biciklu znam da imaju prednje i zadnje i cine mi se obje okej no evo nisam pametna koju odabrati. Nas malac sjedi samostalno vec 2 mj pa nam je dobro vrijeme za kupnju.. Evo ako neka ima nekakva iskustva rado bismo poslusali koji savjet.

    Sto se sjedalica tice najsigurnija je sjedalica od iza tako da preporucujem da uzmes sjedalicu za iza

    Dobili smo sjedalicu tu sto ide iza i liam je odusevljen. Irma draga kakva je situacija kod tebe sa muzem.. Davno si nam pisala vec smo se zabrinule za tebe

    Ma tesko mi je malo tu pratit sve.. da ste na fejsu bilo bi mi lakse😬 a ono.. ima dana kad je sve super a ima dana kad smo katastrofa. Sad smo si trenutno oke, podnosimo se😂 nije bilo vecih svada vec neko vrijeme. Tak da tko zna mozd kasnije bude bolje sve


    Sad rijetko tko i pise ovdje zbog nekih cura kojima je bilo zabavno upadati i biti bezobrazan prema ostalim curama. Tako da vise nije tesko pratiti. Sto se tice tebe i muza ja vam zelim svu srecu da prebrodite sve lose i da vam bude dobro. Liam i ja smo sretni vec neko vrijeme imamo posebnu osobu u zivotu i sve je ljepo i opusteno tako da je i meni puno lakse sada. Puno mi pomaze oko malca i obozava ga tako da sam se ja preporodila. Sve je lakse u dvoje.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.