Jesenske bebe/mame 2019.💞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Emax

    I ja sam se evo istezala sad sam spremna za dalje pobjede 😂 nas mali je bas aktivan i znatizeljan i mislim da je hodalica za njega super ima gdje da se kreće stan je prostran i nemamo pragova a ni stepenica gdje bi mogao da se prevrne a i ja sam Milla čitala sve to i mislim isto dal je stvarno potrebno i koliko moze naskodit a to sto kazes samo za mame koje zele mir zar je tako strasno imati mir dok skuhat rucak ubaciš ves obavis najnormalnije stvari poput odlaska na wc il popit kafu dok posmatras svoje dijete? Za mene to nije strasno nego ljudski normalno ako time ne činim štetu svome djetetu


    Ostaviti dijete bez nadzora u hodalici?? 🤔

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Ne bih se složila s teorijom “i mi smo to koristili pa smo živi i zdravi”. Koliko smo zdravi svjedoče bolnice pune mladih bolesnih ljudi. Ne govorim sad isključivo o hodalicama, ali s godinama se dolazi do novih spoznaja, otkrića. To je normalno tako da su se i upute vezano za prehranu i korištenje hodalica isto promijenile. Koliko sam čitala, liječnici, ortopedi su protiv, a neke zemlje kao Kanada, su u potpunosti zabranile prodaju hodalica.
    Ja je nisam ni planirala kupiti, a jasno mi je koliko je teško uz živahnu bebu išta napraviti, skuhati ili otići na wc. Uglavnom sam solo s bebom tako da sam kupila vrtić pa ga stavim unutra da se malo igra dok nešto sitno obavim. Mislim da nikad nije bio više od pola sata unutra i to kad bi se baš zaigrao. 
    To je moje mišljenje, a naravno, svatko radi kako misli da je najbolje.

  • Avatar Emax

    Emax

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Moje dijete nije NIKAD bez nadzora!!!
    Sto se tice hodalica i ja sam skepticna te smo odlucili za sad ne kupovati! Najvise zbog toga sto se remeti prirodan tok hodanja ne pocinje u stranu nego pravo i on ce sam kad njegovi mišići budu dovoljno jaki to i napraviti ne zelim da ga pozurujem u tome ali ipak ko se odluci na to ne osudjujem svako mora naci svoj nacin i to je sasvim uredu! Ima puno tema koje su zanimljive i koje roditelje dovodi do velikog polemisanja kao npr dopuštate li djeci gledati tv i tako slične stvari? Ayla, Aurora, Noemi gdje ste vi????

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Emax

    Moje dijete nije NIKAD bez nadzora!!!
    Sto se tice hodalica i ja sam skepticna te smo odlucili za sad ne kupovati! Najvise zbog toga sto se remeti prirodan tok hodanja ne pocinje u stranu nego pravo i on ce sam kad njegovi mišići budu dovoljno jaki to i napraviti ne zelim da ga pozurujem u tome ali ipak ko se odluci na to ne osudjujem svako mora naci svoj nacin i to je sasvim uredu! Ima puno tema koje su zanimljive i koje roditelje dovodi do velikog polemisanja kao npr dopuštate li djeci gledati tv i tako slične stvari? Ayla, Aurora, Noemi gdje ste vi????


    Neki su protumacili kako ti zelis ostavit dijete bez nadzora iako si jasno napisala u objavi “dok posmatras dijete”.. No dobro 
    Ja nemam nista protiv crtica moj mali gleda ujutro dok ja sjedim pored i pijem kavu ne vidim nista lose u tome.. Pa djeca su trebaju se igrat i gledat crtice.. Ne mislim ostavit ga da pola dana sjedi pred tv - om ucit cu ga da se igra sa vrsnjacima vani kad god to vrijeme dopusta ali pogledati neki normalan crtic nezelim mu to uskratiti. U svakom slucaju su crtici bolja opcija od davanja mobitela djeci da sami cackaju po njemu ili da im mobitel sa 2 ili 3 godine bude jedino sto ih smiri. 

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Manich

    Emax

    Moje dijete nije NIKAD bez nadzora!!!
    Sto se tice hodalica i ja sam skepticna te smo odlucili za sad ne kupovati! Najvise zbog toga sto se remeti prirodan tok hodanja ne pocinje u stranu nego pravo i on ce sam kad njegovi mišići budu dovoljno jaki to i napraviti ne zelim da ga pozurujem u tome ali ipak ko se odluci na to ne osudjujem svako mora naci svoj nacin i to je sasvim uredu! Ima puno tema koje su zanimljive i koje roditelje dovodi do velikog polemisanja kao npr dopuštate li djeci gledati tv i tako slične stvari? Ayla, Aurora, Noemi gdje ste vi????

    Neki su protumacili kako ti zelis ostavit dijete bez nadzora iako si jasno napisala u objavi “dok posmatras dijete”.. No dobro
    Ja nemam nista protiv crtica moj mali gleda ujutro dok ja sjedim pored i pijem kavu ne vidim nista lose u tome.. Pa djeca su trebaju se igrat i gledat crtice.. Ne mislim ostavit ga da pola dana sjedi pred tv - om ucit cu ga da se igra sa vrsnjacima vani kad god to vrijeme dopusta ali pogledati neki normalan crtic nezelim mu to uskratiti. U svakom slucaju su crtici bolja opcija od davanja mobitela djeci da sami cackaju po njemu ili da im mobitel sa 2 ili 3 godine bude jedino sto ih smiri.


    Izmedju ostalog pise “otici do wc-a” sto je ostavljanje bez nadzora. Nema veze, idemo dalje.
    Za crtice nisam apsolutno nis komentirala kao nitko drugi, a vidim ti se stalno opravdavas 🤔 Ali da treba izbjegavati bilo kakav ekran cim duze je sasvim jasno i logicno. Mozda ta kava traje 5 min, a mozda sat vremena 🤷🏼‍♀️

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    DijMar

    Manich

    Emax

    Moje dijete nije NIKAD bez nadzora!!!
    Sto se tice hodalica i ja sam skepticna te smo odlucili za sad ne kupovati! Najvise zbog toga sto se remeti prirodan tok hodanja ne pocinje u stranu nego pravo i on ce sam kad njegovi mišići budu dovoljno jaki to i napraviti ne zelim da ga pozurujem u tome ali ipak ko se odluci na to ne osudjujem svako mora naci svoj nacin i to je sasvim uredu! Ima puno tema koje su zanimljive i koje roditelje dovodi do velikog polemisanja kao npr dopuštate li djeci gledati tv i tako slične stvari? Ayla, Aurora, Noemi gdje ste vi????

    Neki su protumacili kako ti zelis ostavit dijete bez nadzora iako si jasno napisala u objavi “dok posmatras dijete”.. No dobro
    Ja nemam nista protiv crtica moj mali gleda ujutro dok ja sjedim pored i pijem kavu ne vidim nista lose u tome.. Pa djeca su trebaju se igrat i gledat crtice.. Ne mislim ostavit ga da pola dana sjedi pred tv - om ucit cu ga da se igra sa vrsnjacima vani kad god to vrijeme dopusta ali pogledati neki normalan crtic nezelim mu to uskratiti. U svakom slucaju su crtici bolja opcija od davanja mobitela djeci da sami cackaju po njemu ili da im mobitel sa 2 ili 3 godine bude jedino sto ih smiri.

    Izmedju ostalog pise “otici do wc-a” sto je ostavljanje bez nadzora. Nema veze, idemo dalje.
    Za crtice nisam apsolutno nis komentirala kao nitko drugi, a vidim ti se stalno opravdavas 🤔 Ali da treba izbjegavati bilo kakav ekran cim duze je sasvim jasno i logicno. Mozda ta kava traje 5 min, a mozda sat vremena 🤷🏼‍♀️


    A sta ti svoje dijete nosis na wc dok ides pisat i da me izvinu na rijecniku kakat? Opravdavam kome? Tebi? Cura je spomenula ja komentirala ne opravdavam ae nikome sto radim sa vlastitim djetetom a najmanje tebi. E i ne traje sat vremena kava vec 2h i bas uzivam u njoj.. 🤣😂 Eto kad te toliko zanima koliko dugo mi dijete gleda crtice.. 🤭🤭

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Manich

    DijMar

    Manich

    Emax

    Moje dijete nije NIKAD bez nadzora!!!
    Sto se tice hodalica i ja sam skepticna te smo odlucili za sad ne kupovati! Najvise zbog toga sto se remeti prirodan tok hodanja ne pocinje u stranu nego pravo i on ce sam kad njegovi mišići budu dovoljno jaki to i napraviti ne zelim da ga pozurujem u tome ali ipak ko se odluci na to ne osudjujem svako mora naci svoj nacin i to je sasvim uredu! Ima puno tema koje su zanimljive i koje roditelje dovodi do velikog polemisanja kao npr dopuštate li djeci gledati tv i tako slične stvari? Ayla, Aurora, Noemi gdje ste vi????

    Neki su protumacili kako ti zelis ostavit dijete bez nadzora iako si jasno napisala u objavi “dok posmatras dijete”.. No dobro
    Ja nemam nista protiv crtica moj mali gleda ujutro dok ja sjedim pored i pijem kavu ne vidim nista lose u tome.. Pa djeca su trebaju se igrat i gledat crtice.. Ne mislim ostavit ga da pola dana sjedi pred tv - om ucit cu ga da se igra sa vrsnjacima vani kad god to vrijeme dopusta ali pogledati neki normalan crtic nezelim mu to uskratiti. U svakom slucaju su crtici bolja opcija od davanja mobitela djeci da sami cackaju po njemu ili da im mobitel sa 2 ili 3 godine bude jedino sto ih smiri.

    Izmedju ostalog pise “otici do wc-a” sto je ostavljanje bez nadzora. Nema veze, idemo dalje.
    Za crtice nisam apsolutno nis komentirala kao nitko drugi, a vidim ti se stalno opravdavas 🤔 Ali da treba izbjegavati bilo kakav ekran cim duze je sasvim jasno i logicno. Mozda ta kava traje 5 min, a mozda sat vremena 🤷🏼‍♀️

    A sta ti svoje dijete nosis na wc dok ides pisat i da me izvinu na rijecniku kakat? Opravdavam kome? Tebi? Cura je spomenula ja komentirala ne opravdavam ae nikome sto radim sa vlastitim djetetom a najmanje tebi. E i ne traje sat vremena kava vec 2h i bas uzivam u njoj.. 🤣😂 Eto kad te toliko zanima koliko dugo mi dijete gleda crtice.. 🤭🤭


    Ja također palim ujutro tv, kavu pijem, on se igra na podlozi ili gleda crtic sve skupa 5 min dok mu ne dosadi kao i sve. 
    A kaj se tiče odlaska na wc, ja svog ni ne mogu ostavit negdje jer puze za mnom i do wca. Onda je borba pa zavrsi u kreveticu tu minutu dok ja obavim 😂. Hah. Ali vecinom me prati i na wc i dok perem zube i svasta nesto on se zabavlja sa košarom. 
    Njemu je najveci gust doc na balkon i cupat cvijece dok se okrenem na sekundu. 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Kod mene cu crtici tocnije televizija/mobitel itd. Jos vece “ne “nego hodalica. Cemu da dijete gleda televiziju? Treba se malo o tome i informirat kako malim bebama doslovno mozak prestane raditi kad bulje u to, a koliko je tek stetno za oci. Moje dijete nece do druge godine gledat televiziju. A ni poslje sumnjam da cu joj nesta pretjerano davat. Kod nas tv ionak se upali navecer samo ako ima neki dobar film pogledati. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Emax

    Emax

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Manich tesko je ovdje ista napisat bez da neko svaku rijec vaga izgleda 😂 mozemo polemisat koliko hoces djeca i dok su pod stalnim nadzorom zna se desit da padnu okliznu i svasta nesto nazalost! Hocu li ja svoje dijete voditi na wc sa sobom moja je stvar i ako hocu i ako necu koga briga kao i za hodalicu i tv i sve ostalo al ako vec pišemo ovdje o tome razmjenjujemo mišljenja cemu to vaganje majka mu stara!!!

  • Avatar Doris3101

    Doris3101

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Emax

    Manich tesko je ovdje ista napisat bez da neko svaku rijec vaga izgleda 😂 mozemo polemisat koliko hoces djeca i dok su pod stalnim nadzorom zna se desit da padnu okliznu i svasta nesto nazalost! Hocu li ja svoje dijete voditi na wc sa sobom moja je stvar i ako hocu i ako necu koga briga kao i za hodalicu i tv i sve ostalo al ako vec pišemo ovdje o tome razmjenjujemo mišljenja cemu to vaganje majka mu stara!!!


    👏👏👏👏 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.