Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ikica_90

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Marija, hvala ti budem bas probala to u spreju pa možda bude bolje djelovao 🥰 
    Arianne kaj se tiče zatvora imaš u ljekarni redovitu to ti je omekšivač stolice, sadrži psyllium pa zapravo one omeksaju stolicu, samo moraš obavezno nakon što uzmeš popiti još 2 dc vode. Meni suhe šljive dosta pomognu kad imam zatvor, ali za sad nije još počelo, ali u prethodnoj trudnoći baš me jako zatvorilo jer isto kao i sad uzimam željezo. 
    Marija ti onda ako pređeš termin ćeš dogovarati termin za inducirani porod ili ćeš čekati do max 42 tjedna?

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Marija, hvala ti budem bas probala to u spreju pa možda bude bolje djelovao 🥰
    Arianne kaj se tiče zatvora imaš u ljekarni redovitu to ti je omekšivač stolice, sadrži psyllium pa zapravo one omeksaju stolicu, samo moraš obavezno nakon što uzmeš popiti još 2 dc vode. Meni suhe šljive dosta pomognu kad imam zatvor, ali za sad nije još počelo, ali u prethodnoj trudnoći baš me jako zatvorilo jer isto kao i sad uzimam željezo.
    Marija ti onda ako pređeš termin ćeš dogovarati termin za inducirani porod ili ćeš čekati do max 42 tjedna?

    Javi bas jel ti pomogao. Kažem meni nekad od prve pomogne nekad moram jos, ovisi mozda i od vrucine i svega. Koliko mi je taj dan bio "naporan"...
    Mene pitaš? :) u cetvrtak idem u dnevnu bolnciu po prvi puta pa cu vidjeti sto ce reci. Tada cu bit skoro pa 38. Posto je i dalje na zadak ja mislim da se nece okrenut da ce mi reci za carski, jos kak mi je rekao da ima malo manje plodne vode, ja bas imam osjecaj da ce bit dogovoren carski rez. 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ikica90, mozes mi stavit link na to iz ljekarne. Guglala sam, to su kao neke kapsule, ima vise vrsta, smiju to trudnice?
    Ja stavim Eva Q stapice ali ni s njima ne uspijem izbacit sve. :-(  Pijem i ja zeljezo, da.
    Razmisljala sam i da probam sam psilium ako smijem.

    It's a boy 💙

  • ikica_90

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Arianne

    Ikica90, mozes mi stavit link na to iz ljekarne. Guglala sam, to su kao neke kapsule, ima vise vrsta, smiju to trudnice?
    Ja stavim Eva Q stapice ali ni s njima ne uspijem izbacit sve. :-( Pijem i ja zeljezo, da.
    Razmisljala sam i da probam sam psilium ako smijem.

    Evo ja sam ovaj bila koristila, mogu ga trudnice nema nikakvih sastojaka koje mi ne bi smjele:https://www.phama.hr/product/7554/redovita-prah-s-okusom-narance---omeksivac-stolice-bogat-vlaknima-20-vrecicaMožeš i sam psyllium jer to je zapravo ono što okeksava stolicu samo obavezno moraš nakon kaj ga popiješ popiti još 2dc vode i gledaj da piješ čim više tekućine bez obzira uzela psllium ili ne jer voda(tekućina) pomaže da stolica bude mekša 😁

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • ikica_90

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Marija96

    ikica_90

    Marija, hvala ti budem bas probala to u spreju pa možda bude bolje djelovao 🥰
    Arianne kaj se tiče zatvora imaš u ljekarni redovitu to ti je omekšivač stolice, sadrži psyllium pa zapravo one omeksaju stolicu, samo moraš obavezno nakon što uzmeš popiti još 2 dc vode. Meni suhe šljive dosta pomognu kad imam zatvor, ali za sad nije još počelo, ali u prethodnoj trudnoći baš me jako zatvorilo jer isto kao i sad uzimam željezo.
    Marija ti onda ako pređeš termin ćeš dogovarati termin za inducirani porod ili ćeš čekati do max 42 tjedna?
    Javi bas jel ti pomogao. Kažem meni nekad od prve pomogne nekad moram jos, ovisi mozda i od vrucine i svega. Koliko mi je taj dan bio "naporan"…
    Mene pitaš? :) u cetvrtak idem u dnevnu bolnciu po prvi puta pa cu vidjeti sto ce reci. Tada cu bit skoro pa 38. Posto je i dalje na zadak ja mislim da se nece okrenut da ce mi reci za carski, jos kak mi je rekao da ima malo manje plodne vode, ja bas imam osjecaj da ce bit dogovoren carski rez.

    Uh da ako je na zadak onda vrlo vjerojatno slijedi carski, ali to mislim da sve ovisi o doktoru. Znam par cura koje su rodile bebu koja je bila na zadak vaginalno, ali mislim da je puno sigurnije u toj situaciji ići na carski. U svakom slučaju sretno ❤️ 
    Zapravo sam misla na kejtiooo jer mislim da ona na trakici ima da joj je termin kroz par dana, ali sam pobrkala, tek sad vidim sorry 😁🥰

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Ikica, termin mi je u nedjelju, tad su me naručili i za pregled. Nitko mi nije spominjao indukciju, a i ako spomenu, odbit ću. Plodna voda je u redu, ctg isto; ako nema smetnji za bebu i mene, onda ću pustiti da ide sve svojim tijekom, bez ubrzavanja.
    Meni su zapravo prvih 30-ak tjedana uvijek govorili da je beba manja za tjedan dana, tako da moguće da je bila kasnija ovulacija i da beba jednostavno čeka baš svoj trenutak. Vidjet ćemo. Nastojim biti strpljiva. 🙈

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Ikica, termin mi je u nedjelju, tad su me naručili i za pregled. Nitko mi nije spominjao indukciju, a i ako spomenu, odbit ću. Plodna voda je u redu, ctg isto; ako nema smetnji za bebu i mene, onda ću pustiti da ide sve svojim tijekom, bez ubrzavanja.
    Meni su zapravo prvih 30-ak tjedana uvijek govorili da je beba manja za tjedan dana, tako da moguće da je bila kasnija ovulacija i da beba jednostavno čeka baš svoj trenutak. Vidjet ćemo. Nastojim biti strpljiva. 🙈

    Sretno 🤞🤞🤞🤞

  • Claire123

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Kejtioooo, još samo malo, sretno! 😊

    32... Blagi PCOS, blaga hipotireoza - Euthyrox 25
    AMH- 29, MTHFR - C677T- heterozigot, PAI-1 -4G/5G,
    missed ab.-2023. - 9 + 5
    01/2024 - imamo +
    T: 19.9.2024.
    Clexane 0.4 💉

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Hvala vam!!🙏🏻😊🥰

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Daa pitanje trenutka. Sretno 💞💞💞

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.