Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Pozdrav :)
    Č̣estitke i od mene na super pregledima.
    Javljam se i ja sa pregleda. Sve je super bebac ima 2300kg. Radila sam nalaze krvi, radila nalaze na mikrobiologiji. 14.2 imam ctg i ponovo pregled. 

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Dobila nalaze, ogtt nalaz uredan, a zeljezo nikad bolje🤣 Prezadovoljna🫠

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    Pozdrav :)
    Č̣estitke i od mene na super pregledima.
    Javljam se i ja sa pregleda. Sve je super bebac ima 2300kg. Radila sam nalaze krvi, radila nalaze na mikrobiologiji. 14.2 imam ctg i ponovo pregled.

    Super, bravi za bebača ☺️ Pretpostavljam da 14. 8. imaš ctg 😁 Znači kojih mj dana prije. Uff stvarno si već jako blizu 🤗 Sretno 💚 Vidim prvi porod, nadam se da ne bude predugo trajao.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Lavendera

    Dobila nalaze, ogtt nalaz uredan, a zeljezo nikad bolje🤣 Prezadovoljna🫠

    Bravo 😊

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Premija

    Jeleenaa

    Pozdrav :)
    Č̣estitke i od mene na super pregledima.
    Javljam se i ja sa pregleda. Sve je super bebac ima 2300kg. Radila sam nalaze krvi, radila nalaze na mikrobiologiji. 14.2 imam ctg i ponovo pregled.
    Super, bravi za bebača ☺️ Pretpostavljam da 14. 8. imaš ctg 😁 Znači kojih mj dana prije. Uff stvarno si već jako blizu 🤗 Sretno 💚 Vidim prvi porod, nadam se da ne bude predugo trajao.

    Jeste jeste 14.8 😄
    Prvi je porod, nadam se da beba neće previṣ̌e narasti ṣ̌ta će onda mama 😁
    Sad i ja vidim da se baṣ̌ približilo, spremiću sada naredne sedm😊ice sve za porodiliṣ̌te 

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Čestitam svima na odličnim pregledima i nalazima! 😊
    .
    Ja od sinoć nisam baš dobro kako sam navikla dosad. Od jutros sam bila već nebrojeno puta na wc-u, imam proljev. Stalno mi je pritisak u trbuhu, grčevi, stezanje. Dolje mi je nekakvo probadanje i neki osjećaj kao da bi mi beba mogla ispasti. Malo sam zabrinuta. Nadam se da beba neće barem još 2,5-3 tjedna. Planirala danas još neke stvari finalizirati, ali nisam bila u stanju, preležala skoro cijeli dan…

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Čestitam svima na odličnim pregledima i nalazima! 😊
    .
    Ja od sinoć nisam baš dobro kako sam navikla dosad. Od jutros sam bila već nebrojeno puta na wc-u, imam proljev. Stalno mi je pritisak u trbuhu, grčevi, stezanje. Dolje mi je nekakvo probadanje i neki osjećaj kao da bi mi beba mogla ispasti. Malo sam zabrinuta. Nadam se da beba neće barem još 2,5-3 tjedna. Planirala danas još neke stvari finalizirati, ali nisam bila u stanju, preležala skoro cijeli dan…

    Hej, držim fige da ti bude bolje ❤️🥰 možda si malo bila aktivnija zadnjih dana, ili si jednostavno nešto krivo pojela pa od toga ti grčevi. Probaj se opustiti i odmoriti, vjerujem da beba neće požuriti. Znale si cure pisati da imaju taj neki osjećaj pa bi na kraju još i prenjele preko termina tako da samo odmori da se psihički odmoris, pa će vjerojatno i grčevi i taj osjećaj popustiti 🥰❤️

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno na ohrabrenju. 🥰 
    Hmmm, možda sam pretjerala sa smokvama i grožđem, nadam se da je od toga. 😅

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Hvala cure na iskustvima, evo malo ste me ipak pokrenule oko pripreme :)
    Kejti, polako, lezi, odmori.. Mislim da sve mi s uredni trudnoćima imamo problem da se preforsiramo s vremena na vrijeme jer se "zaboravimo", držim fige da je samo to 🤞🤞🤞
    Lavendera zakon 💪💪💪
    Ja sam zaključila da me tardyferon uništava, do suza zadnjih dana, a danas i krvi doslovno, muku mučim s probavom, iako svaki dan pijem max dozu magnezij citrata. Pokušat ću par dana bez pa vidjet kako funkcioniram, ali nešto definitivno moram promijenit jer ovo nema smisla..rekla sam da ako ništa drugo vježbam disanje za izgon 🙈😂

  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Hvala cure na iskustvima, evo malo ste me ipak pokrenule oko pripreme :)
    Kejti, polako, lezi, odmori.. Mislim da sve mi s uredni trudnoćima imamo problem da se preforsiramo s vremena na vrijeme jer se "zaboravimo", držim fige da je samo to 🤞🤞🤞
    Lavendera zakon 💪💪💪
    Ja sam zaključila da me tardyferon uništava, do suza zadnjih dana, a danas i krvi doslovno, muku mučim s probavom, iako svaki dan pijem max dozu magnezij citrata. Pokušat ću par dana bez pa vidjet kako funkcioniram, ali nešto definitivno moram promijenit jer ovo nema smisla..rekla sam da ako ništa drugo vježbam disanje za izgon 🙈😂

    Ako te muči zatvor onda ti je super uzeti suhe šljive ili svježe, sad ih ima. Isto tako smokve i marelice. Ja sam u prvoj trudnoći imala problema s probavom i to me spasilo. Dobro je krenuti to jesti ranije jer onda i nakon  poroda lakše bude sa stolicom 😁 a imaš i u ljekarni redovitu (omekšivać stolice) to su one psylium ljuskice pa možeš i to probati 🥰😘

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.