Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Arianne

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Cestitke na dobrim pregledima, Kejtio i Sparkle.
    I meni je zao sto je forum utihnuo ali evo jucer je malo zivnuo.
    .
    Ja sam isto bila na pregledu, bebu je procijenio na 2,2 kg. Cerviks je sad 2,5 cm ali kaze da su vec dobri tjedni kad se on i inace smanjuje, no da svejedno dosta pazim i odmaram. Magnezij od 34+0 da ne pijem, a ultrogestan da prestanem ss 36+0. Sve ostalo ok, vadili smo i za jetru, ako je u redu zbog tih tableta i sve je ok.
    Dao mi je i da brojim pokrete tri puta dnevno. I kao za inat, od onds se bebac smirio malo, ali napravi uvijek bar tih 5 pokreta u 1 sat.
    .
    I meni se prije desavalo da legnem na jednu strnu i onds lupa dok se ne maknem, ali sad je malo prestao to raditi. Moram priznat da jedva cekam da prođe taj kraj, kako sam jos dosta doma i moram pazit od 20og tjedna, vec mi je dosta.

    It's a boy 💙

  • Avatar Mercuria

    Mercuria

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Evo opet malo i mene :) Naaaapokon sam saznala spol svoje bebice, i čekamo dečkića
    Sad onaj kompliciraniji dio, odabrati ime za curicu smo imali već dogovoreno 100%, ali za dečkića nikako odlučiti.
    Slatke brige Bebač je super, sada je 690 g. Jako velik s obzirom na moju dvorogu maternicu :)
    Danas sam radila OGTT pa ćemo vidjeti rezultate, nadam se da bude sve ok!Pozdrav mamice!


    baby boy, mali zmajić 💙
    OTP 26.11.2024.

  • sparkle212

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Mercuria cestitam na deckicu 💙💙
    .
    Kuzim te muke s imenom, mi smo se jedva dogovorili za curicu, a za decka ne znam kak bi jer meni nijedno ime koje je muz predlagao nije bilo ono pravo 🤭 sretno s biranjem 😊😊

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Čestitke svima na dobrim pregledima 💗Cure kako stojite sa spremanjem stvari i pakiranjem za rodilište? Ja nikako da se pokrenem 😅😅😅😅
    I lovi me neki nemir, da ne kažem strah oko svega, kako ste vi psihički? 

  • Arianne

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Mercuria, čestitke!
    I meni je bilo tesko izabrat ime za decka. Mi smo saznali jako rano, na NIPT testu, ali vec smo pricali prije toga i imali favorite, moja ideja je bila za ime ako je curica, a partner je imao ideju za deckica koja mi se sviđa.
    .
    Popokatepl, ja sam pitala sto je nosila u bolnicu jedna frendica i jos par popisa s neta. I onda sam se evo prosli tjedan stavila i sad je vecina stvari vec u torbi i ruksaku, samo par sitnica jos ceka, moram ih nabaviti.
    .
    I gore sam napisala, ja sam u nekom nemiru recimo otkad sam u 20. tjednu saznala da mi je cerviks 3 cm. I onda sam brojala tjedne, i one granice (24 tjedan kad kazu na natu da je "viable", pa 28 tjedan kad su sanse dosta dobre i sad 34 kad su bas jako dobre). I jos cijelo to vrijeme sam na nekom recimo "pelvic restu" znaci dosta pazim, ako idem van setat, na kavu ili nesto pazim da ne bude vise od 2-3 sata. Zivim u manjem gradu i ne mogu ni na izlete dalje, a sad ni kupanje, iako sam na moru. Tako da sam dosta doma. Nazalost sad je ljeto i sezona i malo sam na nezgodnom mjestu sto se tice parkinga pa je nezgodno zvat i ljude da dođu. Veselim se kad decko dođe doma nakon posla i kad su vikendi. Tako da mi je i psihicki tesko i jer sam toliko doma plus malo u strahu stalno i vec mi je svega prilicno dosta.

    It's a boy 💙

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    cestitke na dobrim pregledima 💪❤️ 
    uskoro ce prve jesenjske bebice 🥰
     vjerujem da smo svi vec polako luckasti sto od hormona sto od vrucina.. al jos malo i brzo ce to sve proci 😉
     ja sam skoro pa zgotovila sve sa popisa za robicu i krupnih stvari... sad kozmetiku za sebe i bebu jos sta fali i nadam se do kraja iduceg tjedna i torbu spakovat za bolnicu pa da se onda radujem polasku kuci do kraja mjeseca... jos moram na ogtt al nikakoda se nakanim... sve mi se jede i pije iza 21-22h i onda pisi kuci propalo za poranit ujutro... al i to cu ovih dana da bufe gotovo do 14.8. do pregleda

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    sanya123

    Našla sam na preporuku aplikaciju INCI BEAUTY i tamo možete skenirat bar kod ili u tražilici naći proizvod koji vas zanima i vidjet da li ima štetnih sastojaka. Gledala sam za biobazu koju sam kupila za nijegu guze i ispalo je da je krema opća katastrofa a bila sam uvjerena da je proizvod super 🤷 pa eto ako se oko nekih proizvoda dvoumite bacite tamo pogled ☝️

    ja sam na kraju obrisala app... sve mi je bilo vecinom u crvenom 🤣🤣🤣 sto neznam neboli 😉

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Ja sam noćas prvi put vidjela sta je ustajanje na wc svakih pola sata 😅 
    Sutra imam pregled pa planiram nakon njega se uozbiljiti i spremiti se za porodiliste.
    Sto se tice odjećice za bebu, krevetica to je spremno. Trebamo kupiti jos kolica, sve za porodiliste, kozmetiku..
    Koje pelene jednokratne planirate koristiti?

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • sparkle212

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Ja sam sve spremila i spakirala do 33tjedna i dalje samo cekamo 😂 prala me paranoja da ce sve nesto ranije krenuti jer sam cesto imala grceve, ali vise mi se ne cini tako haha
    .
    Torba za rodiliste stoji spremna ispod kreveta, bebina odjeca za izlazak iz rodilista je u vrecici u jaju pa da nam tata samo donese. Od pelena sam uzela Pampers velicinu 1 i 2 jer su bili dobri popusti u dm-u a za kasnije planiram probat s Babylove od Dm- jer mi kazu prijateljice da su njima dobre

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Karamela93

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    Ja sam noćas prvi put vidjela sta je ustajanje na wc svakih pola sata 😅
    Sutra imam pregled pa planiram nakon njega se uozbiljiti i spremiti se za porodiliste.
    Sto se tice odjećice za bebu, krevetica to je spremno. Trebamo kupiti jos kolica, sve za porodiliste, kozmetiku..
    Koje pelene jednokratne planirate koristiti?

    Ja sam isto pripremila Pampers premium care 1 za prvu ruku, a onda ću vidjeti kako će reagirati na njih i isprobavati i neke druge marke, pa vidjeti koje će mi najbolje pasati.
    Ja imam sve stvari spremne za porod, samo da ih još posložim u kofer. I ostalo smo više manje sve pripremili za bebu, čekam još samo jednu dostavu sa nekom robicom i to je valjda to.

    ♀️ 31♂️ 32
    3 spontana, dva u 7.tjednu, jedan u 15.tjednu
    23.9. nam stiže mala curka 🩷
    3.7. 1170 grama 🩷
    17.7. 1560 grama 💕
    14.8. 2475 grama
    12.9. 3470 g

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.