Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Ja nisam puno pisala jer sam bila na moru sa toddlerom, budete već vidjele kako je to divnosvaki dan nova divna iznenađenja haha. Rekla sam mužu, da nisam trudna , da bih uzela vikend free, solo u nekom spa centru

    Ajme vjerujem da je to bio jedan umor, a ne odmor 🙈🤣 mi smo isto ove godine prvi put išli s malim na more i bome još sebi nisam došla. Te skok u razvoju, te ne spava kako treba, stalno neki prohtjevi koje doma nema, pa slabije jede, pa stano za njim trči jer apartman nije bio prilagođen za toddlere 🙈🤣 razmišljam da iduće godine nećemo ni ići ili u neki hotel koji je baš za djecu i bebe, pa da se ne mučimo bar oko nekih stvari 😁

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    ikica_90

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Ja nisam puno pisala jer sam bila na moru sa toddlerom, budete već vidjele kako je to divnosvaki dan nova divna iznenađenja haha. Rekla sam mužu, da nisam trudna , da bih uzela vikend free, solo u nekom spa centru
    Ajme vjerujem da je to bio jedan umor, a ne odmor 🙈🤣 mi smo isto ove godine prvi put išli s malim na more i bome još sebi nisam došla. Te skok u razvoju, te ne spava kako treba, stalno neki prohtjevi koje doma nema, pa slabije jede, pa stano za njim trči jer apartman nije bio prilagođen za toddlere 🙈🤣 razmišljam da iduće godine nećemo ni ići ili u neki hotel koji je baš za djecu i bebe, pa da se ne mučimo bar oko nekih stvari 😁

    Ma ne valja ni to! Neće oni jesti u restoranu, previše je ljudi oko njih. Ja jedva čekam pregled, toliko sam ga se nanosala sad u zadnje vrijeme, jer mu je valjda bila promjena velika pa se sigurnije osjećao,  samo da je sve ok kod mene. Ja sam rekla mužu da više ne idemo nikad na more 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ikica_90

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Ja nisam puno pisala jer sam bila na moru sa toddlerom, budete već vidjele kako je to divnosvaki dan nova divna iznenađenja haha. Rekla sam mužu, da nisam trudna , da bih uzela vikend free, solo u nekom spa centru
    Ajme vjerujem da je to bio jedan umor, a ne odmor 🙈🤣 mi smo isto ove godine prvi put išli s malim na more i bome još sebi nisam došla. Te skok u razvoju, te ne spava kako treba, stalno neki prohtjevi koje doma nema, pa slabije jede, pa stano za njim trči jer apartman nije bio prilagođen za toddlere 🙈🤣 razmišljam da iduće godine nećemo ni ići ili u neki hotel koji je baš za djecu i bebe, pa da se ne mučimo bar oko nekih stvari 😁
    Ma ne valja ni to! Neće oni jesti u restoranu, previše je ljudi oko njih. Ja jedva čekam pregled, toliko sam ga se nanosala sad u zadnje vrijeme, jer mu je valjda bila promjena velika pa se sigurnije osjećao, samo da je sve ok kod mene. Ja sam rekla mužu da više ne idemo nikad na more

    Suosjećam, imali smo i mi takva ljeta😁
    Mi smo zbrisali na produženi vikend, ona sad ima 4i pol i zna bit dosta tvrdoglava i svadljiva i u zadnje vrijeme je užasno užasno vezana za mene ali evo ova dva dana preporod, sva sranja i drame koja doma izvodi tu ne, tako da 🥳🥳🥳🥳
    Ali toddlera na sve strane, samo suosjećajno gledam roditelje i najradije bi išla od jednog do drugog i govorila im da će proć i to 😂
    Baš sam i mužu iskomentirala da ne znam koliko sam spremna na novu turu terible two i threenejđerstva 🙈🙈😂
    Ali sve su to čari 😁😁😁

  • Karamela93

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Hoćete  kupovati prije poroda bočice i dude varalice za bebu? Ako da, koje ste mislile uzeti? Ili mame koje već imaju djecu, koje su vam se pokazale najbolje?
    Imam namjeru isključivo dojiti, ali nikad ne znaš kako će to izgledati u praksi, pa razmišljam da možda ipak pripremim barem jednu bočicu i dudu, da mi ne bude panika u zadnji čas.

    ♀️ 31♂️ 32
    3 spontana, dva u 7.tjednu, jedan u 15.tjednu
    23.9. nam stiže mala curka 🩷
    3.7. 1170 grama 🩷
    17.7. 1560 grama 💕
    14.8. 2475 grama
    12.9. 3470 g

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Karamela93

    Hoćete kupovati prije poroda bočice i dude varalice za bebu? Ako da, koje ste mislile uzeti? Ili mame koje već imaju djecu, koje su vam se pokazale najbolje?
    Imam namjeru isključivo dojiti, ali nikad ne znaš kako će to izgledati u praksi, pa razmišljam da možda ipak pripremim barem jednu bočicu i dudu, da mi ne bude panika u zadnji čas.

    I ja planiram isključivo dojiti ako budem u moguĉnosti, ali sam kupila jednu Avent natural response flaṣ̌isu i Avent dudu. Neka se nađe :)

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • sanya123

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    Karamela93

    Hoćete kupovati prije poroda bočice i dude varalice za bebu? Ako da, koje ste mislile uzeti? Ili mame koje već imaju djecu, koje su vam se pokazale najbolje?
    Imam namjeru isključivo dojiti, ali nikad ne znaš kako će to izgledati u praksi, pa razmišljam da možda ipak pripremim barem jednu bočicu i dudu, da mi ne bude panika u zadnji čas.
    I ja planiram isključivo dojiti ako budem u moguĉnosti, ali sam kupila jednu Avent natural response flaṣ̌isu i Avent dudu. Neka se nađe :)

    Ja sam uzela onu avent ručnu izdajalicu i u sklopu paketa je i jedna boćica 0+.

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    sanya123

    Jeleenaa

    Karamela93

    Hoćete kupovati prije poroda bočice i dude varalice za bebu? Ako da, koje ste mislile uzeti? Ili mame koje već imaju djecu, koje su vam se pokazale najbolje?
    Imam namjeru isključivo dojiti, ali nikad ne znaš kako će to izgledati u praksi, pa razmišljam da možda ipak pripremim barem jednu bočicu i dudu, da mi ne bude panika u zadnji čas.
    I ja planiram isključivo dojiti ako budem u moguĉnosti, ali sam kupila jednu Avent natural response flaṣ̌isu i Avent dudu. Neka se nađe :)
    Ja sam uzela onu avent ručnu izdajalicu i u sklopu paketa je i jedna boćica 0+.

    E da i nju sam uzela. U suṣ̌tini imam 2 flaṣ̌ice :D

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Arianne

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Ja sam bila nesto gledala koje su bocice dobre i na kraju sam uzela jednu Tommy Tippee.
    Dudu sam dobila neku Bibs u dm paketu, ali cu jos vidjet ako je dobra.
    .
    Sto se tice mora, srecom mi zivimo na moru, a mi ne planiramo bas putovati neko vrijeme kad se beba rodi.
    .
    Kejtioo, bas se pitam ako si ok, jesu prosli grcevi?

    It's a boy 💙

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Arianne, da, prošli su grčevi, bogu hvala. Onaj dan sam baš bila užasno, ali sam se odmarala i izbjegavala voće kojeg sam se najela dan prije grčeva (grožđe, smokve, marelice). Čak sam kasnije pročitala na nekom starom forumu da je jednoj curi ginekolog rekao da ne jede grožđe jer izaziva trudove. 🫣 Sad sam opreznija, ne forsiram se baš ni fizički…

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila Dr. Browns dvije bočice u kompletu od 150, jednu od 270 i sisače br. 2 i 3 jer su kupljene sisač 1. Naručila sam na Ozone-u, plaća se dostava pa sam odmah razmišljala unaprijed. 😅
    Kupila sam Aventovu el. izdajalicu i uz nju sam dobila bočicu od 125 ml. 
    Baš sam danas sve sterilizirala. Od dudica imam Nuk, Bibs i Avent. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.