Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Mi mo sve kupili,ostao nam jos zadnji dm.
    To planiram iduci tjedan da mogu pripremit torbe za rodiliste.
    Imamo goste do 20.8. pa se nadam kad nas napuste da cu se jos pozabavit kreveticem koji jos nismo sastavili u sobu i neka garderobica je za oprat.
    Racunam kao jos 8 tjedana ali nekako mi se cini da bi nas mogla iznenaditi i prije.
    Jucer obavljen pregled,bebica prati tjedne,plodne vode ima dovoljno,zatvoreni smo i ona je okrenuta s glavom dole.
    Udarce stalno osjetim samo mi jos nitko nije rekao da ih pocnem brojat.Odredili smo i trudnicki slikanje prezadovoljni😁

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol,novalac
    🩷🩷it’s a girl🩷🩷

  • sanya123

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    LadyD

    sanya123

    Našla sam na preporuku aplikaciju INCI BEAUTY i tamo možete skenirat bar kod ili u tražilici naći proizvod koji vas zanima i vidjet da li ima štetnih sastojaka. Gledala sam za biobazu koju sam kupila za nijegu guze i ispalo je da je krema opća katastrofa a bila sam uvjerena da je proizvod super 🤷 pa eto ako se oko nekih proizvoda dvoumite bacite tamo pogled ☝️
    ja sam na kraju obrisala app… sve mi je bilo vecinom u crvenom 🤣🤣🤣 sto neznam neboli 😉

    Ja na sreću još ništa nisam kupila od kozmetike pa će mi dobro doć kao pomoć u odabiru :D inaće bi glavu razbijala ko blesava 🤷🤷

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • Arianne

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Ja sam isto za pelene mislila mozda Babylove, isto je rekla frendica da su joj ok.
    .
    Meni je ostalo jos da idem u ljekarnu, popis imam. I moramo slozit krevetic i oprati kolica. Mislim da je to to. 

    It's a boy 💙

  • sanya123

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Čestitke svima na dobrim pregledima 💗Cure kako stojite sa spremanjem stvari i pakiranjem za rodilište? Ja nikako da se pokrenem 😅😅😅😅
    I lovi me neki nemir, da ne kažem strah oko svega, kako ste vi psihički?

    Ja sam (tek) u 23. tjednu ali sam veliki dio toga već pokupovala dok sam bila na punoj plaći dok sam bila financijski neovisna o partneru 😂 sad je sve to u jednoj kutiji i čeka nas selidba pa mislim da ću odmah razvrstavat po ormarima i u torbu što je za bolnicu. Onda ću još pred kraj kupit što mi fali i popakirat. Lakše mi je tako pomalo nego zadnje dane nabrzinu pakirat, da nebi nešto krenulo neplanski 🤷 uz selidbu čeka nas još i sređivanje naše sobe (selimo kod njegovih roditelja), pa udaja, pa pretpostavljam da i promjena dokumenata, pa moramo sredit naš stan u kojem smo sad za najam..... Tako da mije sad ovo prilika da čim više sad posložim da ne mislim o tom a vrijeme uvijek tako proleti i da se mene pita ja bi se prvi dan spakirala pa nek 9 mjeseci skuplja torba prašinu 😂

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • sanya123

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Pelene ja mislim da ću uzimat Pampers premium, koliko sam shvatila dm ima često one kupone za hrpu bodova na kupovinu tih pelena pa se u konaćnici isplati jer se dosta račun može umanjiti kasnije. 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Curke drago mi je za dobre preglede nek se samo tako nastavi 🥰❤️
    Ja ću babylove jer s prvim su mi one bile bolje od pampersica, u njima mu je konstantno procurilo van pelene, ali npr sad kad je pelenama gaćicama su mu bolje pampersice 🙈🤣 ma najbolje probati par vrsti pa koje bolje pašu bebi 😊
    Jao mene je sad maloprije tako nešto probolo u preponi, da sam se sva scimala i baš me prestrašilo jer u prvoj trudnoći nisam tako nešto osjetila. Nadam se da je sve ok, sad sam legla pa se nadam da je to samo signal da usporim tempo 

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    IkicA mene je taman tako negdje u tvojim tjednima počelo često probadat u preponama, isto sam se sva scimala jer u prvoj trudnoći to nisam osjetila ni sekunde.. Od tada me boli svakodnevno ali dosta manje nego na početku. Bila sam u međuvremenu na pregledu i rekao mi je da je to sve potpuno normalno i da se tijelo priprema za porod 🤷🏼‍♀️

    Bome ste sve ažurne, ja ne znam koji je meni klinac da se ne mogu pokrenuti.. Mislim, imam doslovno sve u kući, nismo morali kupiti ništa jer imamo od starije, posudili smo par stvari koje su nam falile ali nikako da to sortiram, operem, posložim.. Evo sinoć sam kupila još par stvari koje su mi falile za rodilište + kompletic za izlazak 😍
    Od jednokratnih pelena mi smo prošli put krenuli s lupilu i njoj je odgovaralo. Dobila sam par paketa pampersa, od toga je strašan osip dobivala, tako da mislim da je stvarno individualno od bebe do bebe. Njoj su smetale i apsolutno sve vlažne maramice osim violeta water. Sad smo dobili par violeta premium care pelena pa ću probat s tim prve dane..inace planiram platnene, prvi put je funkcioniralo jedno godinu dana dok nije postala nemoguća za presvuci. 
    Osjećam se kao da imam neku blokadu pa odgađam.. U jednu ruku stvarno jedva čekam da rodim i upoznam bebicu i da počnemo funkcionirati na novi način i zaista se svi troje veselimo😍 i pomalo mi je dosta trudnoće , a s druge strane sva sam neka prestrašena, nemirna, sama sebi idem na živce.. Strah me i poroda i svega poslije. I svaki put kad me nešto zaboli ili ako mi nije baš dobro (nizak tlak i nisko željezo, pod terapijom) se sva isprepadam.. Inače nisam baš taj tip tako da ne kužim uopće.. Nemam nikakvih zdravstvenih problema niti komplikacija u trudnoći niti loše prvo iskustvo pa da bi razumjela zašto 🤔
    Eto morala sam se malo izjadati, sorry 🙈
    BTW, našla sam odličnu grupu na fejsu: mama, zaslužujes biti dobro pa eto ako još neka ponekad ima potrebu pročitat tuđa iskustva i nekakvu utjehu..meni nekako pomogne da vidim da nisam baš jedina koja skrene u te neke čudne misli. 

  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Popokatepetl, hvala ti na iskustvu, sad mi je malo lakše kad znam da je to sve normalno ❤️🥰 ma iskreno ni ja se nisam još ni pokrenula. Ja bi još morala nabaviti neke robice, jer ovih malih brojeva baš i nemam puno, za prvog smo dosta toga posudili od robe pa bi i to trebala uzeti, ali nikako da se nakanim 🙈🤣 a i sobu bi trebalo predložiti da organiziram di će šta stajati, ali eto stalno sutra ću i nikako 🙈 vjerojatno i to kaj me umor češće drži pa mi se neda, ali morati ću se natjerati jer ipak svakim danom je sve teže i teže kako beba raste 😁 

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Drago mi je zbog super pregleda, čestitam. Neke su se već lijepo približile terminu, brzo je prošlo, sretno svima 🍀.Ovih dana stiže komoda pa ću se narednih dana baviti slaganjem robice koja je trenutno u kutijama. Kolica i kinderbet imamo od kćeri pa samo moramo očistiti. Fali mi još set posteljine i ogradica jer imam sve rozo. Također moram kupiti bijele tetra pelene, s motivima imam, i gazice. Oprala sam i spavaćice, sve stvari za bolnicu imam, jedino ih trebam posložiti u torbu. Ni ja nisam nikad bila zadovoljna pampers pelenama pa ću uzeti neke druge. Ove prve za bolnicu imam..Mislim da što se psihickog stanja tiče, svaka od nas je na neki način zabrinuta i za porod i za ono što dolazi s njim. I sama iako mi je treća beba, kako se porod približava sve više sam nervozna i neki strah je u meni. Također me obuzmu svakakve misli i mislim da je sve to normalno. Najviše sam bila flegma u prvoj trudnoći, bila sam i puno mlađa. Tako da ako bilo koja ima potrebu malo napisati nešto o svojim strahovima, ja sam uvijek za. Zato i postoji grupa. Podrška za sve 🙏💚

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Čestitam cure  na dobrim pregledima🥳🌸
    Ja sam evo odradila ogtt. Prvih 45 min mi je bilo bas dosta lose, crnilo mi se i slabost, ali uspjela izgurat pa nakon toga sve okej. Malac se raspištoljio nakon toliko slatkog pa je ludovao. Nalazi bi trebali biti do 12h pa cu poslat mail ginicki samo da dobijem povratnu info dal su oke i zeljezo mi je sad provjeravala pa se nadam da cu proci bez terapije za to jer me tardyferon ubijao za probavu, opcenito sto god mi da unisti mi probavu.. Od opremanja i pripremanja evo imam 56 sve robicu, 62 cu pokupovat tamo za mjesec dana. U komodici (od cura prethodno) sam poslozila za malca jer smo cure preselili u veliki ormar sto im je u sobi. Od "priprema" mi ostaje eto isto tako kroz mjesec dana kupiti sto ce meni trebati higijenske potrepstine i pelene za malca. S prvom sam curkom koristila u rodilistu violeta double care, s drugom curkom pampers premium (jer violete nije vise bilo u prodaju taj broj za novorodencad), pa sad planiram isto za pocetak te pampers premium pa cemo vidjeti dalje sto ce mu pasati. Od vlaznih maramica bi uzela one sto su 99% voda. Uloske za sebe cu gledati vir80 kao sto sam i prije koristila nakon poroda, a mrezaste gacice sam uzimala to.to iz dma. Za njegu pupka cu uzet octenisept, tyrosur prasak, gazice i to jos sitno sto treba🥰 
    Imam jos dosta do 32/33tj kad cu pocet torbu spremati, ali lakse je financijski svaki mjesec po malo, i sad dok mi jos nije tako fizicki tesko sve.  Drzite se i javljajte se☺️🌸Btw od snowwhite jos uvijek nikakvih vijesti vidim 🙁

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.