Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    sanya123

    Pregled obavljen, sve je kako treba. Samo mi je žao da mi nije rekla ni težinu ni dala slikicu a ja se nisam sjetila pitat. Moram do sljedećeg pregleda sastavit popis pitanja jer sam smotana da se sjetim a doktorica mi valjda nije pričljiva 🤷 valjda da nešto ne valja bi rekla, ovako je sve ok. Posteljica mi je kaže iza, zato valjda osječam svaki pokret 🤷 dobila sam do sad 5 kg, sljedeći pregled 26.8., a drugi tjedan moram ogtt.

    Čestitaaam! Neka i ostane sve okej!
    Vjerujem da bilo sta nije kak treba da bi rekla, tako da bi ja bila mirna po tom pitanju. Jesi barem vidjela na uzv pa ti samo nije dala slicicu ili? 
    Moju prvu trudnocu mi je bila stara gin koja je i otisla u mirovinu kad sam ja rodila. Jednom mi je samo okrenula ekran i to sa 16tj i to je to, tad mi je dala da slikam zaslon i nakon toga nista🤣 Zato sad kod ove gin svaki put i gledam i slikam i snimam🥰
    Ja sam isto do sad u plusu 5🙈 

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

  • sanya123

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Lavendera

    sanya123

    Pregled obavljen, sve je kako treba. Samo mi je žao da mi nije rekla ni težinu ni dala slikicu a ja se nisam sjetila pitat. Moram do sljedećeg pregleda sastavit popis pitanja jer sam smotana da se sjetim a doktorica mi valjda nije pričljiva 🤷 valjda da nešto ne valja bi rekla, ovako je sve ok. Posteljica mi je kaže iza, zato valjda osječam svaki pokret 🤷 dobila sam do sad 5 kg, sljedeći pregled 26.8., a drugi tjedan moram ogtt.
    Čestitaaam! Neka i ostane sve okej!
    Vjerujem da bilo sta nije kak treba da bi rekla, tako da bi ja bila mirna po tom pitanju. Jesi barem vidjela na uzv pa ti samo nije dala slicicu ili?
    Moju prvu trudnocu mi je bila stara gin koja je i otisla u mirovinu kad sam ja rodila. Jednom mi je samo okrenula ekran i to sa 16tj i to je to, tad mi je dala da slikam zaslon i nakon toga nista🤣 Zato sad kod ove gin svaki put i gledam i slikam i snimam🥰
    Ja sam isto do sad u plusu 5🙈

    Je, svaki put gledam ekran ali ja na onom crno bijelom niš ne vidim i ne kužim di je što 😂 al budem ja drugi put pitala za težinu, ako uopće na ovom vulgaris (ne 4D) uzv može to vidjet 🤔 no svakako je sve ok. 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    drago mi je da je sve ok i vjerujem da bi vec napomenula da nesto nestima...  zao mi za slike.. 

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • anny35

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Ja sam jutros bila na ogtt-u.  Nije uopće toliko strašno ono popiti, ali mi je kasnije bilo muka. Tj bilo mi je muka prvih sat vremena, na sreću nisam povratila. Nalaz stigao i sve je ok 

  • sanya123

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    anny35

    Ja sam jutros bila na ogtt-u. Nije uopće toliko strašno ono popiti, ali mi je kasnije bilo muka. Tj bilo mi je muka prvih sat vremena, na sreću nisam povratila. Nalaz stigao i sve je ok

    Odlično, mene to drugi tjedan čeka.... Jel preslatko ili zašto je to tak odvratno kako se govori? 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • anny35

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    A mislim, preslatko je al sad bas da je toliko odvratno i nije 🤷‍♀️ ja sam si u glavi zamislila neku gustu odvratnu smjesu i svi su me istraumatizirali da je odvratno pa kad sam krenila pit i nije bilo tako lako mi je bilo popiti ostatak 😂

  • mihaela144

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    anny35

    Ja sam jutros bila na ogtt-u. Nije uopće toliko strašno ono popiti, ali mi je kasnije bilo muka. Tj bilo mi je muka prvih sat vremena, na sreću nisam povratila. Nalaz stigao i sve je ok

    Tako je i meni bilo...bilo mi je gore ono bockanje nego popit taj šećer 😅

  • mihaela144

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    sanya123

    anny35

    Ja sam jutros bila na ogtt-u. Nije uopće toliko strašno ono popiti, ali mi je kasnije bilo muka. Tj bilo mi je muka prvih sat vremena, na sreću nisam povratila. Nalaz stigao i sve je ok
    Odlično, mene to drugi tjedan čeka…. Jel preslatko ili zašto je to tak odvratno kako se govori?

    Nije toliko strašno, mene su isto isprepadali...što prije popiješ to će ti biti lakše ☺️

  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Meni je kod ogtta najgore to kaj mi je jednom došlo slabo nakon  kaj sam popila taj šečer da sam mislila da ću se onesvijesti. Od tada mi ta pretraga nije baš draga 🙈🤣 ali evo riješila sam je u ovoj trudnoći, a više trudnoće ne planiram tako da nadam se da ju neću morati više raditi 😁 cure kako ste vi? Ja neki put imam neku osjećaj pečenja kad legnem na ljevi bok, onako kao malo ispod grudi. Nisam sigurna jel želudac, ali baš mi taj položaj nekad ne pomaže. Kad legnem na desni bok ništa ne peče. Jel netko imao neku sličnu situaciju? 😁

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Mislim da je kod ogtta više problem količina šećera za one koji nisu navikli, meni nije strašno za popit ali mi je bilo muka oba puta. U prvoj trudnoći sam uspjela, ovaj out sam bome dušu ispovracala i to tek nakon dva sata 🙄
    Nakon drugog vađenja mi se samo digao želudac i jedva do wca stigla. Ali kako su mi i i probni dan ranije i ovaj prije pijenja i sat nakon pijenja bili odlični, priznali su mi i to zadnje vađenje i nisam morala ponavljat 🙏🙏🙏Ikica tako je i meni znalo bit, ništa baš nije pomagalo, sad je ok već neko vrijeme, sve mi se čini da je to do nevinih položaja.. Mene su jučer pak križa ubijala abnormalno, s ničim ne mogu povezati, ali baš dosadna dosadna bol i nikako se namjestit, najgore na bokovima a najviše mi pasalo leći na leđa s jastukom pod guzu ili nekako se istegnut na iza u stojećem položaju ali onda se beba odmah žali.. Sve si mislim da mi je možda stisla neki živac  jer me danas ne boli ni malo 🤷🏼‍♀️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.