Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    Lavendera

    snowwhite1410

    Cure da se javim meni krvarenje nije stalo jučer sam bila na pregledu od jučer sam u bolnici primam antibiotik za urino infekt i povećala mi je dozu duphaston to je to nadam se da če krvarenje stati 🍀

    Uhh, drzim palceve da sve bude okej i s tobom i s bebicom🤞💖 Cuvajte se i javljaj se, nadam se da ce ubrzo to krvarenje prestat i da cete doma, pa polako i opusteno dalje😊


    Hvala Lavandera 🍀🤰 jutros sam se Još ispao neki ugrušak jako sam se preplašila 😞 bože samo da bude sve dobro 💙🍀🤰

    [tickerfactory.com]

  • Lol2008

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    - sto se tice wapp ili fb grupe…i ja se slazem da je ovako mozda ipak malo “anonimnije” i samim tim opustenije i lakse pitat mozda neke skakljivije teme
    - kadicu ja gledam ovakvu i definitivno nisam osoba koja pati od marki, ali Twistshake mi se pokazala kao dobra zbog onog nastavka kojeg ima na koji se moze stavit jer ok dok je beba mala staviti kadicu na stol, ali mi nemamo kadu nego tuš pa mislim da ce mi poslije kad bude maaalko veca ipak bit lakse jos je kupati na povišenom, cini se i dovoljno velika za sve faze od pocetka dok se bude samostalno tusirala… 
    - za spol smo saznali na proslom pregledu kad je muz bio sa mnom unutra, rekla nam je skupa u isto vrijeme jer i nismo bas neki genderreveal tipovi, ali opcenito ako je umjereno i intimno, ja nemam nista protiv toga
    -Snowwhite drzim fige da bude sve dobro! To sta si u bolnici je nadam se samo predostrožnosti radi i radi sigurnosti tebe i bebe..

    7.2. + 💙
    1.pregled 7.3.
    2.pregled 3.4.
    3.pregled 2.5.
    4.pregled 31.5.
    Termin 13.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Cure da se javim meni krvarenje nije stalo jučer sam bila na pregledu od jučer sam u bolnici primam antibiotik za urino infekt i povećala mi je dozu duphaston to je to nadam se da če krvarenje stati 🍀


    Bas mi je zao… Vjeruj da ce sve biti okej… 🍀🍀 Cuvaj sebe cuvaj bebicu i javljaj nam ♥️

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    Idući pregled: 20.5
    [tickerfactory.com]

  • ikica_90

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Cure da se javim meni krvarenje nije stalo jučer sam bila na pregledu od jučer sam u bolnici primam antibiotik za urino infekt i povećala mi je dozu duphaston to je to nadam se da če krvarenje stati 🍀


    Draga sretno tebi i bebici 🥰 držim fige da čim prije prođe taj urinoinfekt. Ja sam ga imala pred par godina (nisam tad bila trudna) i znam da to nije lako, ali s antibioticima se to sve riješi tako da bez brige biti će sve ok 🥰 javljaj nam se s vijestima kako si, mislimo na vas 🥰❤️

    👱‍♀️ ‘90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔’88, normozoospermia

    AIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024
    [tickerfactory.com]

  • ikica_90

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Lol2008

    - sto se tice wapp ili fb grupe…i ja se slazem da je ovako mozda ipak malo “anonimnije” i samim tim opustenije i lakse pitat mozda neke skakljivije teme
    - kadicu ja gledam ovakvu i definitivno nisam osoba koja pati od marki, ali Twistshake mi se pokazala kao dobra zbog onog nastavka kojeg ima na koji se moze stavit jer ok dok je beba mala staviti kadicu na stol, ali mi nemamo kadu nego tuš pa mislim da ce mi poslije kad bude maaalko veca ipak bit lakse jos je kupati na povišenom, cini se i dovoljno velika za sve faze od pocetka dok se bude samostalno tusirala…
    - za spol smo saznali na proslom pregledu kad je muz bio sa mnom unutra, rekla nam je skupa u isto vrijeme jer i nismo bas neki genderreveal tipovi, ali opcenito ako je umjereno i intimno, ja nemam nista protiv toga
    -Snowwhite drzim fige da bude sve dobro! To sta si u bolnici je nadam se samo predostrožnosti radi i radi sigurnosti tebe i bebe..


    Ja sam.isto više za forum, iskreno wa grupa mi obično bude stišana jer se ljudi raspišu, a ja stignem koliko stignem pročitati pa mi je onda lakše preko foruma, a i to kaj je anonimno je isto plus jer ipak svi se tu jadamo i djelimo stvari koje možda netko ni ne bi podijelio da nije anonimno 😉
    Kaj se tiče tih kadica, mi imamo takvu sklopivu, a kaj se tiče pranja na povišenom kad djete bude moglo samostalno sjediti bude i puno više spricalo tako da ćeš vrlo vjerojatno staviti kadicu u tuš kabinu i tam okupati malca. Tak smo mi radili jer kadica je tada zapravo samo kao neka podloga, a ionako kad ga nasapunaš ispereš ga tušem pa je lakše 😉 naš čim je počeo stajati smo stavili onu protukliznu podlogu na dno tuš kabine i zapravo ga tuširamo 😁 možeš ga tako i da sjedi na toj podlozi al ja nisam htjela jer to je sve neka vrsta plastike možda i reciklirana pa nisam htjela da golom guzom direkt sjedi po tome 😁 iako uvjek ga se može staviti na neku tetricu i slično 😁

    👱‍♀️ ‘90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔’88, normozoospermia

    AIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Lol2008

    - sto se tice wapp ili fb grupe…i ja se slazem da je ovako mozda ipak malo “anonimnije” i samim tim opustenije i lakse pitat mozda neke skakljivije teme
    - kadicu ja gledam ovakvu i definitivno nisam osoba koja pati od marki, ali Twistshake mi se pokazala kao dobra zbog onog nastavka kojeg ima na koji se moze stavit jer ok dok je beba mala staviti kadicu na stol, ali mi nemamo kadu nego tuš pa mislim da ce mi poslije kad bude maaalko veca ipak bit lakse jos je kupati na povišenom, cini se i dovoljno velika za sve faze od pocetka dok se bude samostalno tusirala…
    - za spol smo saznali na proslom pregledu kad je muz bio sa mnom unutra, rekla nam je skupa u isto vrijeme jer i nismo bas neki genderreveal tipovi, ali opcenito ako je umjereno i intimno, ja nemam nista protiv toga
    -Snowwhite drzim fige da bude sve dobro! To sta si u bolnici je nadam se samo predostrožnosti radi i radi sigurnosti tebe i bebe..

    Ja sam.isto više za forum, iskreno wa grupa mi obično bude stišana jer se ljudi raspišu, a ja stignem koliko stignem pročitati pa mi je onda lakše preko foruma, a i to kaj je anonimno je isto plus jer ipak svi se tu jadamo i djelimo stvari koje možda netko ni ne bi podijelio da nije anonimno 😉
    Kaj se tiče tih kadica, mi imamo takvu sklopivu, a kaj se tiče pranja na povišenom kad djete bude moglo samostalno sjediti bude i puno više spricalo tako da ćeš vrlo vjerojatno staviti kadicu u tuš kabinu i tam okupati malca. Tak smo mi radili jer kadica je tada zapravo samo kao neka podloga, a ionako kad ga nasapunaš ispereš ga tušem pa je lakše 😉 naš čim je počeo stajati smo stavili onu protukliznu podlogu na dno tuš kabine i zapravo ga tuširamo 😁 možeš ga tako i da sjedi na toj podlozi al ja nisam htjela jer to je sve neka vrsta plastike možda i reciklirana pa nisam htjela da golom guzom direkt sjedi po tome 😁 iako uvjek ga se može staviti na neku tetricu i slično 😁


    Tako sam nekako i planirala. Da kupujem neke one skupe, moderne sto mjeri kilazu i ne znam sta (vidjela sam kod seke) ne pada mi napamet, a da kupujem onu najobicniju sto ima ono vece ko korito pa se stavi taj umetak i ta obicna kadica dodje 10e. Pa smo se onda odlucili za ovo. Trebalo bi stici danas 🤗

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    Idući pregled: 20.5
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Cure da se javim meni krvarenje nije stalo jučer sam bila na pregledu od jučer sam u bolnici primam antibiotik za urino infekt i povećala mi je dozu duphaston to je to nadam se da če krvarenje stati 🍀


    Drzi seee, bit ce sve super! Ne da se bebica 🤗🥰

    Ja sam isto gledala Twistshake kadu sa onim stalkom, djeluje mi skroz prakticno..je skuplja, ali mi sve to skupa dobro izgleda. Pocela sam i ja vec gledat neke stvari, kao imam jos dovoljno vremena, a s druge strane 9.mjesec ce doletiti

    👩🏼 30
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕
    [tickerfactory.com]

  • Premija

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Također podržavam forum i paše mi ova vrsta komunikacije. Naravno tko je za neka si napravi grupe. Ali ja ću ostati ovdje.
    snowwhite1410 drži se! Bitno da si tamo pod kontrolom i da je s bebicom ipak sve u redu. Sretno 🍀🍀
    Što se spola tiče i objave, u petak idem na kontrolu pa ću nadam se saznati spol. Planirala sam, pošto imam već dvoje djece, da im kupim čokoladu braco ili seka, ovisi o spolu i na taj način obavijestim i muža.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.

  • Doriis

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Da za neku sitnicu sam i ja, mislim da cu na kraju kupiti bijelu ukrasnu kutijicu i u nju staviti nalaz di pise spol i rozi/plavi bodi, ovisi. 😅

    [tickerfactory.com]
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗
    17.05. - treci pregled - bruh nestao, sve je uredno 😁
    09.05. - Veritas, nalazi dosli 15.05. -uredni ✅️
    08.05. - drugi pregled - uredan, osim fizioloske umbilikalne hernije
    12.04. - prvi pregled ✅️ cuju se otkucaji ❤️

  • Avatar Nela2105

    Nela2105

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Lavendera

    snowwhite1410

    Cure da se javim meni krvarenje nije stalo jučer sam bila na pregledu od jučer sam u bolnici primam antibiotik za urino infekt i povećala mi je dozu duphaston to je to nadam se da če krvarenje stati 🍀

    Uhh, drzim palceve da sve bude okej i s tobom i s bebicom🤞💖 Cuvajte se i javljaj se, nadam se da ce ubrzo to krvarenje prestat i da cete doma, pa polako i opusteno dalje😊

    Hvala Lavandera 🍀🤰 jutros sam se Još ispao neki ugrušak jako sam se preplašila 😞 bože samo da bude sve dobro 💙🍀🤰


    Držim fige da sve bude dobro ❤️meni kad je bilo sad krvarenje s ugruscima al bas onako ko kad je mjesecnica, su “zabranili” spavanje na ledima, sad ne znam dal to ima kakve veze, ali evo vec 2 tjedna je sve okej pa sad 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

    👩🏼 26
    🧔🏻‍♂️ 38
    Missed ab - 18tt - Lejla 🦋💕
    “Missing you comes in waves.
    Today I’m drowning!”
    02/2024 +
    03/2024 srčeko kuca ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.