Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    lalaland1991

    Evo da podijelim novi simptom, kod sjedanja u auto me zaboli simfiza (valjda, nema kaj drugo). Tak da sam pocela sjedat tak da prvo sjednem guzicom a onda ubacim noge unutra, onak ko bakica 😂
    Nadam se da nebu gore jer citam da cure nemreju hodat kolko ih boli


    Pa ja ti nekad skoro da ne mogu hodat kolko boli simfiza, pridrzavam se uz namjestaj po kuci, uz stepenice jedva. Probaj mozes li stojat na jednoj nozi, ako ne mozes, to je simfiza

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Biilja

    Biilja

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Bok cure 😀 citala sam koliko sam mogla unazad, 
    Drago mi je sto sve ide super, sto se neke od vas spremaju za dolazak bebe i sto je sve dobro s bebicama ♥️
    Meni doktorica kaze da je curica 🌸 ali ce jos potvrditi 16.6. Na pregledu, termin mi je 5.11.

    Imam pitanje, bolovi u trbuhu, druga mi je trudnoca ali ne sjecam se da sam se tako osjecala prije, jos uvijek ne osjecam bebicu pa sam zabrinuta.. nekada kad hodam imam bolove kao probadanja, lijevo i u samoj sredini trbuha pa me zanima dal je to za zabrinuti se? 🤞🏻

    💙 Šimun: 10/2021.
    ➕ Novi plusić ugledan 28.2.2023.
    💜 Mara: 11/2023.
    [tickerfactory.com]


    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pipi11

    Pipi11

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    La Lupa, joj ta poliklinika odnosno doktor je tako na lošem glasu, čitala sam o njemu više ne znam di, na forumu valjda i fejsu i uglavnom eto ja ne bi išla tamo. Cijena je stvarno primamljiva ali evo ja ne bi. Imaš super poliklinike u Zagrebu, ginekos na Črnomercu, Vili, Bolanča, Vuković i di god odeš od tih nećeš fulati a cijena oko 80 EUR ali mislim da svaka poliklinika ima cjenik tako da nema iznenađenja.
    Bilja, mislim da je normalno,. A što se tiče bebe svaki čas ćeš je početi osjećati i nakon toga za koji tjedan će postati tako intenzivno. Moj malac se non stop javlja. Osjetim ga sto puta u danu 🥰

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Saraa12

    Saraa12

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Ukoliko idete privatno, na uzv, preporučujem Ginekos na Črnomercu. Doktor je odličan :)

  • MomN.93

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ja preporučam Bolanču, radila tamo anomaly i prošli tjedan sam bila na uzv, uvijek radi i 4D. 80 € je cijena. Ali čovjek mi je odličan, pristupačan, detaljan, stvarno sve preporuke 🙂 

    Mi smo jučer bili u cityu u baby centru, bila je žuta srijeda. Kupili podlogu za prematanje, noćnu lampicu kojoj možeš mijenjati intenzitet svjetlosti i ima mogućnost da čim dijete počne plakat ona se upali, uzeli smo pelene za široko povijanje, set za njegu noktića, jednu flašicu da imamo za svaki slučaj, knjigu bajki, tetra pelene i još moramo ići gledati jednu bebicu pa smo odmah uzeli i neke igračke i zvečke za poklon 

    🧒 28
    🧑29
    05.01. ➕
    Baby boy 💙T💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MalaG

    MalaG

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice.🤗 Evo nas sa kontrole i nemamo dobre vijesti nažalost.😪🥺 Beba je i dalje, očekivano, mala pa nam je doktorica rekla da postoji mogućnost da posteljica ne funkcionira pravilno i da je to uzrok, ali nam je isto rekla da je mogući uzrok i IVF trudnoća. Izvadili su mi krv za TORCH nalaz i za kromosomske abnormalnosti te su nam ponudili da napravimo amniocentezu. Obzirom da postoji šansa za pobačaj (iako samo 1%), suprug i ja smo odlučili razmisliti i povratno im se javiti. Također je dr.rekla da ako bi se ustanovilo da je problem sa posteljicom, da definitivno ide raniji porod da se bebi povećaju šanse za preživljavanje.😪😔 Idući UZV nam je dogovoren za 2 tjedna da opet poprate napredak, a do tada bi trebali imati rezultate oba testa kroz koje ćemo tada proći. Naravno, užasno nam je sve to teško palo, i komplikacije, i testiranja, i moguće posljedice i opcije. Ja sam već dušu isplakala, a suze same naviru na oči. Do idućeg pregleda ostajem doma, na bolovanju i nadamo se najboljem.🙏🙏🙏

    Jel možda koja od vas radila amniocentezu? 🤗

    🙋37g 🙋🏽‍♀️27g
    BetaPlus
    08/22 1.ICSI ➡️ 5🥚➡️1oplođena ➡️ ET 1 trodnevna 06.09.'22.➡️17.09.'22.➖💔
    01/23 2.ICSI ➡️12🥚 ➡️3 oplođene ➡️ET 2 trodnevna 17.01.'23. ➡️28.01.'23. ➕ 1.Beta 243 | 2.Beta 497 ➡️6+1tt 💓 NIPT☑️ Amnio☑️ Stiže nam 💙 22.09.'23. nam je stigao P!💙

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    MomN.93

    Ja preporučam Bolanču, radila tamo anomaly i prošli tjedan sam bila na uzv, uvijek radi i 4D. 80 € je cijena. Ali čovjek mi je odličan, pristupačan, detaljan, stvarno sve preporuke 🙂

    Mi smo jučer bili u cityu u baby centru, bila je žuta srijeda. Kupili podlogu za prematanje, noćnu lampicu kojoj možeš mijenjati intenzitet svjetlosti i ima mogućnost da čim dijete počne plakat ona se upali, uzeli smo pelene za široko povijanje, set za njegu noktića, jednu flašicu da imamo za svaki slučaj, knjigu bajki, tetra pelene i još moramo ići gledati jednu bebicu pa smo odmah uzeli i neke igračke i zvečke za poklon


    Sto se tice pelena za siroko povijanje, kad sam rodila dobila sam savjete sa vise strana da ih ne stavljam do pregleda kukica jer time mogu samo sranje napraviti.. pa si to jos provjeri dal ti je potrebno..

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    MalaG

    Pozdrav ženice.🤗 Evo nas sa kontrole i nemamo dobre vijesti nažalost.😪🥺 Beba je i dalje, očekivano, mala pa nam je doktorica rekla da postoji mogućnost da posteljica ne funkcionira pravilno i da je to uzrok, ali nam je isto rekla da je mogući uzrok i IVF trudnoća. Izvadili su mi krv za TORCH nalaz i za kromosomske abnormalnosti te su nam ponudili da napravimo amniocentezu. Obzirom da postoji šansa za pobačaj (iako samo 1%), suprug i ja smo odlučili razmisliti i povratno im se javiti. Također je dr.rekla da ako bi se ustanovilo da je problem sa posteljicom, da definitivno ide raniji porod da se bebi povećaju šanse za preživljavanje.😪😔 Idući UZV nam je dogovoren za 2 tjedna da opet poprate napredak, a do tada bi trebali imati rezultate oba testa kroz koje ćemo tada proći. Naravno, užasno nam je sve to teško palo, i komplikacije, i testiranja, i moguće posljedice i opcije. Ja sam već dušu isplakala, a suze same naviru na oči. Do idućeg pregleda ostajem doma, na bolovanju i nadamo se najboljem.🙏🙏🙏

    Jel možda koja od vas radila amniocentezu? 🤗


    Mogu samo misliti kako se osjecas i nemam utjesne rijeci ili savjete.. Samo drzim fige da sve bude u redu, jer daleko ste dogurali! 🍀
    Ne znam nikoga tko je radio amniocentezu ali sam cula ovo da ranije ide porod ako je problem u posteljici. Sretno! I javljaj nam. 

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    MalaG

    Pozdrav ženice.🤗 Evo nas sa kontrole i nemamo dobre vijesti nažalost.😪🥺 Beba je i dalje, očekivano, mala pa nam je doktorica rekla da postoji mogućnost da posteljica ne funkcionira pravilno i da je to uzrok, ali nam je isto rekla da je mogući uzrok i IVF trudnoća. Izvadili su mi krv za TORCH nalaz i za kromosomske abnormalnosti te su nam ponudili da napravimo amniocentezu. Obzirom da postoji šansa za pobačaj (iako samo 1%), suprug i ja smo odlučili razmisliti i povratno im se javiti. Također je dr.rekla da ako bi se ustanovilo da je problem sa posteljicom, da definitivno ide raniji porod da se bebi povećaju šanse za preživljavanje.😪😔 Idući UZV nam je dogovoren za 2 tjedna da opet poprate napredak, a do tada bi trebali imati rezultate oba testa kroz koje ćemo tada proći. Naravno, užasno nam je sve to teško palo, i komplikacije, i testiranja, i moguće posljedice i opcije. Ja sam već dušu isplakala, a suze same naviru na oči. Do idućeg pregleda ostajem doma, na bolovanju i nadamo se najboljem.🙏🙏🙏

    Jel možda koja od vas radila amniocentezu? 🤗


    Želim ti puno sreće, da sve bude uredu 🙏🙏🙏🙏 uz tebe smo šaljemo ti puno zagrljaja, ne mogu ni zamisliti koliko ti je tesko, ipak se nadamo svemu najboljemu 🩷🩷🩷🩷

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    Sljedeći pregled 28.08. 👶
    Jesenske bebe 2023. lista 885 str. 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    MalaG

    Pozdrav ženice.🤗 Evo nas sa kontrole i nemamo dobre vijesti nažalost.😪🥺 Beba je i dalje, očekivano, mala pa nam je doktorica rekla da postoji mogućnost da posteljica ne funkcionira pravilno i da je to uzrok, ali nam je isto rekla da je mogući uzrok i IVF trudnoća. Izvadili su mi krv za TORCH nalaz i za kromosomske abnormalnosti te su nam ponudili da napravimo amniocentezu. Obzirom da postoji šansa za pobačaj (iako samo 1%), suprug i ja smo odlučili razmisliti i povratno im se javiti. Također je dr.rekla da ako bi se ustanovilo da je problem sa posteljicom, da definitivno ide raniji porod da se bebi povećaju šanse za preživljavanje.😪😔 Idući UZV nam je dogovoren za 2 tjedna da opet poprate napredak, a do tada bi trebali imati rezultate oba testa kroz koje ćemo tada proći. Naravno, užasno nam je sve to teško palo, i komplikacije, i testiranja, i moguće posljedice i opcije. Ja sam već dušu isplakala, a suze same naviru na oči. Do idućeg pregleda ostajem doma, na bolovanju i nadamo se najboljem.🙏🙏🙏

    Jel možda koja od vas radila amniocentezu? 🤗


    Ajoj bas mi je zao sto prilazite kroz ovo.. Nadam se da ce sve biti nakraju uredu,samo da dogurate do malo sigurnijih tjedana danas ni prijevremeni porodi nisu toliko strani.. Sestra mi se porodila s 25+2tj (ona je imala prijevremeni radi srca) i sve je dobro zavrsilo necak super,isto tako i susjeda s 25+5tj (njoj je pukao vodenjak jer je imala bakteriju u posteljici) isto tako curica super sada.. Uz tebe smo sve,odmaraj kod kuce sto vise. 🙏🙏❤️❤️

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.