Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saraa12

    Saraa12

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    napisala sam bibliju pa se sve obrisalo 🙈🤦‍♀️
    tajice su iz Zare, otprije 2 godine i sigurno ih ima opet u ponudi, odlične su i nisu prozirne, S veličina moja klasična i stanem u njih i sada trudna, tako da 👍👌
    što se tiče pregleda sve super, nakratko sam vidjela svog pišulinca, nije ga mjerio ovaj puta, cervikomeetrija je 44 mm što je super, a CC za vršak prsta uloživ, što je isto okej ipak je 4. trudnoća po redu i sve okej kaže doktor.
    sa kilama na 2,5 u mjesec dana što je malo puno, ali okej, i do sljedećeg puta obaviti ogtt 🤮

  • Avatar La_Lupa

    La_Lupa

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Ovčica hvala za popis i savjete 😍
    Lily moja frendica je imala isto blago poviseni, morala raditi kucni profil i drzati dijetu, nakon toga identicno stanje, nije se popravilo, a onda nije drzala dijetu uopce samo je pazila da ne jede iza 19h i popravilo se stanje… zna moju paniku oko tog ogtt pa me zna zezati 🙈😬 
    Sara bravo za super pregled! 🤩 izgleda da smo sve sad na ogtt-u… 🤭🤭
    Jelusickaaaaaaaaa javi nam se - kako si? ♥️😘 

    BabyBoy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar lalaland1991

    lalaland1991

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Kiki hahaha ni ja ne mogu zamislit da se sexamo pred djetetom od 2g 😅
    Kaj se tice druge bebe, tu je nama bar lakse jer nas ono ceka na sv Duhu 🤭😁🥰

    10.9. stigla naša ljubav ❤️

  • Avatar lalaland1991

    lalaland1991

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    PS meni su odgovorili iz dzzz da se ne mogu tamo prijaviti na tecaj od dzzc.
    A dzzc mi je odmah odgovorio na prijavu..
    Mislili smo dns al muz ipak nemre pa smo prebacili na 14.i 15.

    10.9. stigla naša ljubav ❤️

  • Avatar Lily123

    Lily123

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    La Lupa utješila si me malo s ovim iskustvom od frendice, nadam se da će i meni biti tako  
    Kiki to sam se i ja pitala, ne bi se mogla, jel, ni da mi je, ne znam, mačka u sobi, kamoli dijete  možda nabavit krevetić na kotačiće pa dijete samo izvest u hodnik na par minuta dok se ne obavi dužnost hahaha
    Ali o tom, potom, treba izgurat prvo ovo pa onda lako za ostale  

    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Curee, pa ima i dnevna soba na kraju krajeva, i kuhinjaaaa hahaha🤣🤣🤣

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Djajip

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Nas djecak bas cvrsto spava. Tako da obavimo tu sve, pritom je on 2 m od nas skoro :)
    Nekad dnevna,nekad tus. Joj bude se mastovit😅

    💙17.8.2020.👦
    👩‍❤️‍💋‍👨 27 i 31 god.
    22.1. +
    24.2. ❤️ kuca

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    kiki13


    Mene samo zanima kako napravit drugo dite, ako prvo spava u istoj sobi hahahha 🤭🤭🤭


    Hahahahah u dnevnoj 🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar poisonivy2604

    poisonivy2604

    Broj poruka: 463

    Prijavi adminu

    Evo mene s 4d uzv-a i drugog misljenja. Privatnik je izmjerio cerviks 4 cm i rekao da je sve u apsolutnom redu. Malo me umirio, ali svejedno cu smanjit aktivnosti.
    Potvrdio je da je 100% decko, pa moze na listu 💙
    I evo slikice 😊
    https://ibb.co/GT4MTGX [ibb.co]

    2016. 👩🏼
    2019. 👩🏼
    2023. 🧒🏻
    27.02. 6+4 uzv ❤️/ 06.06. 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar poisonivy2604

    poisonivy2604

    Broj poruka: 463

    Prijavi adminu

    Bio je i muz sa mnom, prvi put je vidio bebana..poslje smo lijepo prosli na rucak i na kraju poharala lidl…uzela sam one topove, kratke tajice i 1 haljinu…i carapice za bebu 😁

    2016. 👩🏼
    2019. 👩🏼
    2023. 🧒🏻
    27.02. 6+4 uzv ❤️/ 06.06. 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.