Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    poisonivy2604

    Kod nas je sve ok. Cerviks je 26 mm, ali je T oblika i rekao je da nije nista zabrinjavajuce. Beba ima 483g i mjere odgovaraju 21-22 tjedna…i gotovo je siguran da je dečko ❤️💙


    Ako smijem da ti dam savjet pa ti kako god hoces, da ti za svaki slucaj mirujes sto vise ili odes i po drugo misljenje. 
    Kod mene je sa cak 22 i po tt bio 24 milimetra i isto T oblika pa mi uradili serklazu… 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar lalaland1991

    lalaland1991

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    FYI u lidlu u Preckom nema vise topova za dojenje osim jedan paket broj S, da nejdete bezveze

    10.9. stigla naša ljubav ❤️

  • Avatar Lena1897

    Lena1897

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Jelusicka Cuvam fige da sve bude super, a i bit ce! ❤️
     

  • Avatar Lena1897

    Lena1897

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Meni se odjednom svi javljaju da poklanjaju nesto koristeno, od podloge za presvlacenje do skafandera.  
    Mislim, hvala svima, nemam ja nista protiv nekih polovnih stvari, ali kako odbiti vecinu toga??? 

  • Avatar momtobe444

    momtobe444

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    I ja sam baš danas bila na pregledu i mjerio mi preko trbuha cerviks 42mm i kaže to je dobro pa me neće skidati da tocnije izmjeri milimetar gore dolje (ali sam dobila dojam da je neki manji broj da nebi bio tako nonsalantan). Isto pise T oblik na nalazu.

    30 👫🏻 28
    11.2 +
    7.3 ❤
    18.4. NIPT ✅ 💜
    5.6. Anomaly scan ✅
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lena1897

    Lena1897

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    E i da, Kiki nemoj jesti ugljikohidrate!!! :)  Ko jucer da je bilo kad si spomenula da si isla jesti cheeburger i da ti je bilo muka, a onda sam ja dvije sedmice nakon toga rigala jer mi taj cheeseburger nije izlazio iz glave :D 

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Cure, čestitam na pregledima ☺️
    Lalaland, mislim da se svugdje sve ragrabi za čas..jutros u 10 sam zadnje brojeve u svom lidlu pohvatala.
    Lena, zahvalis se i kažeš da si dobila već puno toga i da nemaš više kud s dodatnim stvarima/robicom ☺️
    Jelusicka, bit ce sve ok ❤️

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    I ja sam na ogtt-u sljedeci tjedan. Koliko dana prije cete vi biti “na dijeti”? 😅

    It’s a girl 💞

  • Avatar La_Lupa

    La_Lupa

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    MomN93 hvala za info, evo i ja sam narucila cijeli set za kupanje i jos neke sitnice da predjem iznos za dostavu jer je stvarno bezobrazno skupa. Hvala za kod i % ♥️♥️ 
    Lena divim ti se kako si tako ustrajna i drzis se prehrane!
    Lola ja cu biti na “dijeti” nekoj svojoj izmisljenoj (ne mogu onu 1800 kcal jer mi je sva nejasna) 3 dana prije 😂😂😂😂 Mada je to cisto zavaravanje jer svugdje citam da trebamo jesti kako i inace jedemo… 🙈🤫🤭 iako ni secer ne mora biti od hrane, ika i stres utjecaj… kako bude bude, ako mi je sudjen Vuk Vrhovec - a sto mogu 😱

    BabyBoy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    La_Lupa

    MomN93 hvala za info, evo i ja sam narucila cijeli set za kupanje i jos neke sitnice da predjem iznos za dostavu jer je stvarno bezobrazno skupa. Hvala za kod i % ♥️♥️
    Lena divim ti se kako si tako ustrajna i drzis se prehrane!
    Lolaja cu biti na “dijeti” nekoj svojoj izmisljenoj (ne mogu onu 1800 kcal jer mi je sva nejasna) 3 dana prije 😂😂😂😂 Mada je to cisto zavaravanje jer svugdje citam da trebamo jesti kako i inace jedemo… 🙈🤫🤭 iako ni secer ne mora biti od hrane, ika i stres utjecaj… kako bude bude, ako mi je sudjen Vuk Vrhovec - a sto mogu 😱


    Ja cu u srijedu sljedecu na ogtt i mislila sam kao od petka bit “na dijeti”. A upravo sam poslala muza po sladoled 🤦🏼‍♀️

    It’s a girl 💞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.