Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar La_Lupa

    La_Lupa

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Amarenna wowww 😍😍😍 prekrasna si! 
    Teich uzivaj u danima kad se slavi ljubav 🥰🥰 
    Kiki i ja isto razmisljam o cesljicu i tim malim stvarcicama.. bas sam gledala jucer u dm, imaju samo plasticne, ja bi mozda drveno 😂 (lipse mi) … sto se tice tetrica, uzela sam zasad 10tak komada od Etheral… sve su mi sarene neke. Sad razmisljam da bi jos 5 cisto bilih. Di si ti uzimala? 
    Je li koja od vas ima preporuku za Frida Mom bocicu za ispiranje perineuma? Ja imam na popisu ali nisam jos kupila… 

    BabyBoy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mimica91

    Mimica91

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    I ja sam jučer bila u Bipi, 25 posto na sve za djecu. Morala sam nešto kupit 😄 ali nisam sve što trebam, mislim si, bit će još popusta u sljedeća tri mjeseca. A nemam sad gdje stavljat sve te stvari jer tek trebamo krečit dječju sobu gdje ćemo stavit komodu za presvlačenje i ormar. Pa odgađam kupovinu dok to ne bude spremno.
    Svejedno sam kupila one veće lola balzinice za brisanje bebe, krpice za brisanje, Blaznice za dojke, frosch deterdžent za bebe… Gledala sam i pelene, bilo je 3 za 2 pampers, ali ipak nisam uzela 

    Ja 91, mm 92
    Azoospermija/kriptozoospermija
    2021 postupak Turska ⛔
    Betaplus 10/2022 postupak, 9 js, 5 oplođeno, transfer 2 embrija ❌
    FET 1 🐧 12/22 beta 140 ✅ 350 ✅ 1800✅ 3800✅
    UZV 10/01/23 imamo ❤️
    15/02/23 mini anomaly ✅ kombinirani ✅
    17/02 Qualified 360 ✅dečko 💙
    Anomaly scan ✅
    lelicaa91@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Avatar La_Lupa

    La_Lupa

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Kiki ooo super za tetrice, pogledam! A bocica, daaa daaa, cijena joj je… 🤮 sibni link ako nadjes i hvala na info! 👌🏻👌🏻 nisam se ni sitila to potraziti na aliju 

    BabyBoy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar La_Lupa

    La_Lupa

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    btw cure hocete li uzimati onaj vrtuljak za krevetic sto svira sa igrackicama? cijene ovih sto sam gledala po instagramu su po suho zlato.. 🙈🙈 

    BabyBoy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar La_Lupa

    La_Lupa

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Hvalaaaaaa! 😍😍 
    Veceras kad se pozicioniram na kauc, ide narudzba s alija 😂😂 istina, te neke stvari se stvarno ne isplati kod nas placati po ovim cijenama… ja trazila danas u mulleru taj vrtuljak, nisam ni nasla. A da i jesam, sigurno bi bilo paprena cijena 🙈 
    Thanks i za Plodine! 👌🏻👌🏻

    BabyBoy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar La_Lupa

    La_Lupa

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    HRK13.93  30% Off | New Baby Care Pure Natural Wool Baby Wooden Brush Comb Brush Baby Hairbrush Newborn Hair Brush Infant Comb Head Massager

    https://a.aliexpress.com/_mN1AyeU [a.aliexpress.com]

    Evo na ovakvu cetku sam mislila 🙈 vjerujem da su kod nas puno skuplje, a mislim da je to sve ista kvaliteta… sto mislite? 

    BabyBoy 💙

    [tickerfactory.com]

  • MomN.93

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ja sam isto na Aliju uzela neke stvarčice 🙂 

    Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! HRK21.67 14%OFF | Cartoon Plush Socks Wrist Strap Rattles Baby Toys 0-12 Months Newborn Infant Kids Animal Sock Foot Finder Toy Gift Soft Rattle
    https://a.aliexpress.com/_mO9E6Cg [a.aliexpress.com]

    Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! HRK21.67 14%OFF | Cartoon Plush Socks Wrist Strap Rattles Baby Toys 0-12 Months Newborn Infant Kids Animal Sock Foot Finder Toy Gift Soft Rattle
    https://a.aliexpress.com/_ms1hhOC [a.aliexpress.com]

    I s obzirom da nismo dobili torbu za kolica, a oriđiđi cybexoca je skupa uzeli smo ovu 

    Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! HRK29.20 49%OFF | Stroller Bag Pram Stroller Organizer Baby Stroller Accessories Stroller Cup Holder Cover Baby Buggy Winter Baby Accessories
    https://a.aliexpress.com/_mqYLmne [a.aliexpress.com]
    I kopče uz nju 

    🧒 28
    🧑29
    05.01. ➕
    Baby boy 💙T💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar La_Lupa

    La_Lupa

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Evo narucila i cetku i ogledalo i ovo:
    HRK43.84  30% Off | 8pcs/set Wooden Baby Milestone Cards Cute Cloud Shape Milestone Memorial Monthly Baby Commemorativenir Newborn Photo Accessories

    https://a.aliexpress.com/_mNN2vBS [a.aliexpress.com]

    Mi smo prave Ali-Girls 🤪🤪🥳🥳 
    Saljite jos zanimljivosti koje nadjete tamo 🤣🤣 kad je bal… op op

    BabyBoy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar La_Lupa

    La_Lupa

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Ups, i bocicu 😅😅 nece FridaMom biti nego ova sta je Kiki nasla 👌🏻👌🏻 
    Zasto nema edit za nas zaboravne 🫣🫣

    BabyBoy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lily123

    Lily123

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Otvorile ste pandorinu kutiju, sad će mi se poštari nanosat svakakvih sitnica  ove čarapice s igračkicama su VRH, predobro  inače, nisam sto godina naručivala s alija, je li to još uvijek dostavlja pošta i plaća li se još nešto osim PDV-a? 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.