Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tami0910

    Tami0910

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,

    Svima cestitke.🙏❤️

    Molim Vas misljenje:
    Da li imate bolne grudi ?  Na samom sam pocetku trudnoce.
    Kod mene bilo jako napete pa onda jedan dan manje ili nista, po noci kad ustajem na wc bolne dosta, pa preko dana malo srednje pa nista. Sve me to buni malo🙄 ima li tko iskustva?

    🧏‍♀️ 24 🧏‍♂️ 38

    06/22 missed ab 7tj
    08/22 LH trakice
    22.03. + 🌈
    1.pregled: 06.04. 5+4 ❤️
    21.11.2023 A💙🙏
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Saraa12

    Saraa12

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Tami0910

    Pozdrav cure,

    Svima cestitke.🙏❤️

    Molim Vas misljenje:
    Da li imate bolne grudi ? Na samom sam pocetku trudnoce.
    Kod mene bilo jako napete pa onda jedan dan manje ili nista, po noci kad ustajem na wc bolne dosta, pa preko dana malo srednje pa nista. Sve me to buni malo🙄 ima li tko iskustva?


    hej, ovako meni je bilo isto tako prethodne dvije trudnoće, u ovoj trenutno ne prestaju biti bolne i napete, ali sve je to normalno. 
    Nekada ćeš više osjećati simptome, nekada manje, kako koji dan bar iz mog iskustva 😊

  • Avatar Tami0910

    Tami0910

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Saraa12

    Tami0910

    Pozdrav cure,

    Svima cestitke.🙏❤️

    Molim Vas misljenje:
    Da li imate bolne grudi ? Na samom sam pocetku trudnoce.
    Kod mene bilo jako napete pa onda jedan dan manje ili nista, po noci kad ustajem na wc bolne dosta, pa preko dana malo srednje pa nista. Sve me to buni malo🙄 ima li tko iskustva?

    hej, ovako meni je bilo isto tako prethodne dvije trudnoće, u ovoj trenutno ne prestaju biti bolne i napete, ali sve je to normalno.
    Nekada ćeš više osjećati simptome, nekada manje, kako koji dan bar iz mog iskustva 😊


    Hvala ti na odgovoru.
    Da li si uzimala neke hormone tada ili?
    Sretnu i urednu trudnocu ti zelim od srca!🙏🤞

    🧏‍♀️ 24 🧏‍♂️ 38

    06/22 missed ab 7tj
    08/22 LH trakice
    22.03. + 🌈
    1.pregled: 06.04. 5+4 ❤️
    21.11.2023 A💙🙏
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Ma ja pijem samo novalac u kojem ima dovoljno folata pa ne znam jel problem ako ne unosim par dana folnu ako prestanem sa prenatalom..al da, sad mi je u sjecanju da mi je gin rekla da uzimam folnu do 12.tjedna pa je vjerojatno ok.
    Tami, to sa grudima varira, ja više ni ne obraćam pozornost..jedan dan bole, drugi dan ne, al su punije i veće s vremenom.

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    Ma ja pijem samo novalac u kojem ima dovoljno folata pa ne znam jel problem ako ne unosim par dana folnu ako prestanem sa prenatalom..al da, sad mi je u sjecanju da mi je gin rekla da uzimam folnu do 12.tjedna pa je vjerojatno ok.
    Tami, to sa grudima varira, ja više ni ne obraćam pozornost..jedan dan bole, drugi dan ne, al su punije i veće s vremenom.


    Neće biti ništa ako ne popiješ 2 3 dana čisto da vidiš dal ti je od novalaca mucno 

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Saraa12

    Saraa12

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Tami0910

    Saraa12

    Tami0910

    Pozdrav cure,

    Svima cestitke.🙏❤️

    Molim Vas misljenje:
    Da li imate bolne grudi ? Na samom sam pocetku trudnoce.
    Kod mene bilo jako napete pa onda jedan dan manje ili nista, po noci kad ustajem na wc bolne dosta, pa preko dana malo srednje pa nista. Sve me to buni malo🙄 ima li tko iskustva?

    hej, ovako meni je bilo isto tako prethodne dvije trudnoće, u ovoj trenutno ne prestaju biti bolne i napete, ali sve je to normalno.
    Nekada ćeš više osjećati simptome, nekada manje, kako koji dan bar iz mog iskustva 😊

    Hvala ti na odgovoru.
    Da li si uzimala neke hormone tada ili?
    Sretnu i urednu trudnocu ti zelim od srca!🙏🤞


    uzimala sam duphastone do 3 mjeseca, ali kažem ne treba te to brinuti svaka trudnoća i tijelo su drugačiji 😊

  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Tami0910

    Pozdrav cure,

    Svima cestitke.🙏❤️

    Molim Vas misljenje:
    Da li imate bolne grudi ? Na samom sam pocetku trudnoce.
    Kod mene bilo jako napete pa onda jedan dan manje ili nista, po noci kad ustajem na wc bolne dosta, pa preko dana malo srednje pa nista. Sve me to buni malo🙄 ima li tko iskustva?


    Bolne grudi i menstrualni bolovi su ti prvi simptomi trudnoce koji ce te vrlo vjerovatno patiti kroz dobar dio ako ne i cijelu trudnocu.. Meni su grudi pale oko 8tj i oko mislim 12tj su opet postale bolne i teske i od tad nepopistaju,cak su mi sad i bradavice bas jako osjetljive i bolne. To je normalno,nebrini 😊

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Što se tiče grudi, sve je od žene do žene. Meni su od početka trudnoće bile malo bolne na dodir, a i dalje iste. Sad su kao počele biti malo tvrde, ali od dana do dana. Nekad me uopće ne bole, a nekad bole..
    Mislim da je to sve normalno i da se ne trebamo zamarati❤

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    Joj kako ovako pred pregled nervoza i sve popratno 🤣 ko ce docekat 16 sati😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Joj kako ovako pred pregled nervoza i sve popratno 🤣 ko ce docekat 16 sati😅


    Daaaa 🤣 brzo će to 😊 🥰

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.