Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • almalm

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo, nova sam ovdje i vidim da je ova grupa najaktivnija pa ovdje pišem
    Danas sam trebala dobiti Menstruaciju i nisam pa sam nestrpljivo uradila test i bio ne negativan. Uradila sam popodne, možda sam trebala izjutra, jel to greška ili je samo prerano? Imam grčeve u donjem dijelu stomaka i osjetljive grudi.većinom mi menstuacija ne kasni 

  • Jagoda01

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    almalm

    Zdravo, nova sam ovdje i vidim da je ova grupa najaktivnija pa ovdje pišem
    Danas sam trebala dobiti Menstruaciju i nisam pa sam nestrpljivo uradila test i bio ne negativan. Uradila sam popodne, možda sam trebala izjutra, jel to greška ili je samo prerano? Imam grčeve u donjem dijelu stomaka i osjetljive grudi.većinom mi menstuacija ne kasni


    Ako si danas trebala dobit, nije prerano

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Djajip

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Hej cure, drago mi je zbog dobrih pregleda. I mnogo žao zbog jednog lošeg ishoda.
    Ja sam od sutra po ciklusu 14ta nedelja, tj 13 punih. Od jutros sam puna energije. Oribala sam kupatilo, kuhinju, podove, usisala sve. Kao da sutra ne postoji😅
    Nakuhala se i na sve šetnju od 10k nas troje do maloprije. 
    Do sad sam bila mrtvo puhalo😅

    Ovo sam ja 3 ili 4 dana pred prvi porod. Dječak 57 cm i 3350g. 
    https://ibb.co/kJ5pXrN [ibb.co]
    Sad sam 0.5 kg u plusu.

    💙17.8.2020.👦
    👩‍❤️‍💋‍👨 27 i 31 god.
    22.1. +
    24.2. ❤️ kuca

  • Avatar Blue1986

    Blue1986

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Pipi11

    Cure, zaboravila sam vas pitati za ove NIPT testove. Meni je sestra samo javila da je sve u redu i spol ali test nisam vidjela pa me zanima da li ste vi dobile nalaz testa?


    Ja sam dobila mail od Veritasa  di sam radila, pisalo je da je sve uredu i nalaz u prilogu, i onda mi je sms poslala poruku čim je ona dobila isto da je sve okej

    28.1. +
    6.2. Uzv
    20.2. Uzv 21.3. Uzv 19.4. Uzv 17.5 Uzv 14.6 uzv 12.7 uzv, 2.8. Uzv https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;95/st/20230919/dt/6/n/Tia/k/c7ea/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Blue1986

    Blue1986

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    teich95

    Bluevodila sam i u trudnoci i sinu ispunjavam trenutno ovaj iz dma sto se dobije u paketu.. sad jos nisam kupila ali imam sve upisano u mobitelu pa cu prepisat kad kupim 🙂
    Popsicle super za dobar pregled, samo miruj bitno da je beba uredu i da napreduje 👶💙


    Meni je to super uspomena i za nas i za našu djecicu  

    28.1. +
    6.2. Uzv
    20.2. Uzv 21.3. Uzv 19.4. Uzv 17.5 Uzv 14.6 uzv 12.7 uzv, 2.8. Uzv https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;95/st/20230919/dt/6/n/Tia/k/c7ea/age.png [tickerfactory.com]

  • almalm

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Jagoda01

    almalm

    Zdravo, nova sam ovdje i vidim da je ova grupa najaktivnija pa ovdje pišem
    Danas sam trebala dobiti Menstruaciju i nisam pa sam nestrpljivo uradila test i bio ne negativan. Uradila sam popodne, možda sam trebala izjutra, jel to greška ili je samo prerano? Imam grčeve u donjem dijelu stomaka i osjetljive grudi.većinom mi menstuacija ne kasni

    Ako si danas trebala dobit, nije prerano

    Zanima me kada ste vi uradile svoje testove i jel se ikome desilo slično, npr lažno negativan test

  • Jagoda01

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    almalm

    Jagoda01

    almalm

    Zdravo, nova sam ovdje i vidim da je ova grupa najaktivnija pa ovdje pišem
    Danas sam trebala dobiti Menstruaciju i nisam pa sam nestrpljivo uradila test i bio ne negativan. Uradila sam popodne, možda sam trebala izjutra, jel to greška ili je samo prerano? Imam grčeve u donjem dijelu stomaka i osjetljive grudi.većinom mi menstuacija ne kasni

    Ako si danas trebala dobit, nije prerano
    Zanima me kada ste vi uradile svoje testove i jel se ikome desilo slično, npr lažno negativan test


    Ja sam uradila navecer kad mi je kasnilo 3 dana, jedan najobicniji test i jedan najskuplji koji je bio, oba u roku od par sekundi pozitivna. 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    almalm

    Jagoda01

    almalm

    Zdravo, nova sam ovdje i vidim da je ova grupa najaktivnija pa ovdje pišem
    Danas sam trebala dobiti Menstruaciju i nisam pa sam nestrpljivo uradila test i bio ne negativan. Uradila sam popodne, možda sam trebala izjutra, jel to greška ili je samo prerano? Imam grčeve u donjem dijelu stomaka i osjetljive grudi.većinom mi menstuacija ne kasni

    Ako si danas trebala dobit, nije prerano
    Zanima me kada ste vi uradile svoje testove i jel se ikome desilo slično, npr lažno negativan test


    Ja sam ga napravila 5 dana prije izostanka menstruacije i imala sam pozitivan test tako da na dan kad treba doć menstruacija test ne može lagat…jedini ako se nepravilno koristi ili je ciklus skroz drugačiji pa je ovulacija bila puno kasnije.

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MalaG

    MalaG

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Flowerson i Popsicle drago mi je da je sve super s bebicama i da lijepo napreduju.🥰🤭🤗
    Teich, Amarenna i Djajip baš ste slatke trudnice!🤭 I ja jedva čekam da mi poraste trbuh, makar se sad već dosta izbočio donji dio, a na kilaži sam čak i izgubila. Nestrpljivo čekam UZV u subotu, mjerenje nuhalnog i da se pridružimo s bebicom.🥰🙈
    Što se tiče trudničke odjeće, za sad sam u haljinama i u hlačama koje su veće pa me ne stišću, ali mi sve smeta na području trbuhu. Pogotovo kak dan odmiče i on raste.😂 Za sad sam uzela tajice, u Lidlu i H&M-u i oboje su super, i trudničke najlonke. Nadam se većinu vremena paradirati u haljinama pa se za sad i ne obazirem toliko na kupovinu novih komada.🤭

    🙋37g 🙋🏽‍♀️27g
    BetaPlus
    08/22 1.ICSI ➡️ 5🥚➡️1oplođena ➡️ ET 1 trodnevna 06.09.'22.➡️17.09.'22.➖💔
    01/23 2.ICSI ➡️12🥚 ➡️3 oplođene ➡️ET 2 trodnevna 17.01.'23. ➡️28.01.'23. ➕ 1.Beta 243 | 2.Beta 497 ➡️6+1tt 💓 NIPT☑️ Amnio☑️ Stiže nam 💙 22.09.'23. nam je stigao P!💙

  • Avatar MalaG

    MalaG

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    almalm

    Zanima me kada ste vi uradile svoje testove i jel se ikome desilo slično, npr lažno negativan test


    Ja sam pozitivan test dobila 4 dana pred očekivanu menstruaciju. Probaj napraviti još jedan test, ali sutra ujutro sa prvim urinom da budeš sigurna.

    🙋37g 🙋🏽‍♀️27g
    BetaPlus
    08/22 1.ICSI ➡️ 5🥚➡️1oplođena ➡️ ET 1 trodnevna 06.09.'22.➡️17.09.'22.➖💔
    01/23 2.ICSI ➡️12🥚 ➡️3 oplođene ➡️ET 2 trodnevna 17.01.'23. ➡️28.01.'23. ➕ 1.Beta 243 | 2.Beta 497 ➡️6+1tt 💓 NIPT☑️ Amnio☑️ Stiže nam 💙 22.09.'23. nam je stigao P!💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.