Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jopa1234

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Lana99

    jopa1234


    imaš li mučnine i ostale smetnje😅il si kao i ja bez toga još uvik

    Nemaaam, možda ćemo mi biti one sretnice bez mučnina 😂
    Malo mi nekad zasmetaju mliječni proizvodi i tjt


    daj boze hahah😅😅

  • Avatar Mimica91

    Mimica91

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Mimica91

    Jelusicka i meni je zasad drugo tromjesečje gore od prvog. U prvom mi je bilo super jer nisam imala mučnine niti nekih posebnih simptoma osim umora. A sad već imam poprilične probleme sa želucem, žgaravicom i kiselinom. Ali ja sam i prije trudnoće znala imati problema sa želucem pa sam se toga i bojala u trudnoći, i evo počelo je…

    Imaš li bar menga bolove i bolove pri dnu leda.. Kontam i dalje se maternica razvlaci valjda je normalno . sreća eto jos me želudac nije ali ništa me ne bi iznenadilo….


    Imala sam, prije nekih 10 dana me je dosta boljelo, baš menga grčevi, leđa, čak i noge. Ali to mi je trajalo samo tri dana i prošlo, i doktor je rekao da je normalno. 

    Ja 91, mm 92
    Azoospermija/kriptozoospermija
    2021 postupak Turska ⛔
    Betaplus 10/2022 postupak, 9 js, 5 oplođeno, transfer 2 embrija ❌
    FET 1 🐧 12/22 beta 140 ✅ 350 ✅ 1800✅ 3800✅
    UZV 10/01/23 imamo ❤️
    15/02/23 mini anomaly ✅ kombinirani ✅
    17/02 Qualified 360 ✅dečko 💙
    Anomaly scan ✅
    lelicaa91@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Mimica91

    Jelusicka i meni je zasad drugo tromjesečje gore od prvog. U prvom mi je bilo super jer nisam imala mučnine niti nekih posebnih simptoma osim umora. A sad već imam poprilične probleme sa želucem, žgaravicom i kiselinom. Ali ja sam i prije trudnoće znala imati problema sa želucem pa sam se toga i bojala u trudnoći, i evo počelo je…

    Imaš li bar menga bolove i bolove pri dnu leda.. Kontam i dalje se maternica razvlaci valjda je normalno . sreća eto jos me želudac nije ali ništa me ne bi iznenadilo….


    Na bolove donjeg djela leđa i pritisak na mjehur i donji dio trbuha cete se jednostavno naviknit jer ce to trajat do samog poroda,jos u zadnjem tromjesecju leđa znaju unistavat od tezine trbuha.. A sto se tice piskenja u ovoj trudnoci dosta manje idem u wc dok sam sina nosila jako nisko i stalno me tjeralo u wc i kad sam morala i kad ne,bas sam mm govorila kako sam do sada mozda 3-4 noci morala ustat u wc dok u prisloj po 3-4 puta u toku noci. Jednostavno je svaka trudnoca drugacija 😊

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Jelusicka, kad si pocela osjecat bebicu, promaklo mi je? 😊
    U mene isto vec 2 dana pravi pravcati menga bolovi, sta je reko ovo sad, al cim nisam jedina, znaci da je normalno🙂

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Jagoda01

    Jelusicka, kad si pocela osjecat bebicu, promaklo mi je? 😊
    U mene isto vec 2 dana pravi pravcati menga bolovi, sta je reko ovo sad, al cim nisam jedina, znaci da je normalno🙂


    E to to nismo jedine znaci to tako treba. Zadnja 2-3 dana onako jednom dnevnom ili dva puta kako kad. Bas kao blago meskoljenje a nisu crijeva sigurno. Trebalo bi s vremenom biti intezivnije. 😍😍

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Ja već sad imam povećano mokrenje i svaku noć me budi

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Jagoda01

    Jelusicka, kad si pocela osjecat bebicu, promaklo mi je? 😊
    U mene isto vec 2 dana pravi pravcati menga bolovi, sta je reko ovo sad, al cim nisam jedina, znaci da je normalno🙂

    E to to nismo jedine znaci to tako treba. Zadnja 2-3 dana onako jednom dnevnom ili dva puta kako kad. Bas kao blago meskoljenje a nisu crijeva sigurno. Trebalo bi s vremenom biti intezivnije. 😍😍


    E vrijeme je da onda i ja pocnem osluskivat, hvala na objasnjenju🥰🥰🥰

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Pereca333

    Pereca333

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Ja sam zbog smedjeg krvarenja otisla doktorici, nasla mi da mi posteljica na jednom rubu krvari, beba je super, skace, prevrce se, sisa prst, blesava skroz. 🩷 Poslala me u bolnicu, tu me zadrzali na promatranju i magnezijum. Sutra ce doci jedan stariji doktor pa cu ga ispitati sto se to desava. Kad sam vidjela smedju krv, pomislila sam na najgore, pocela da ventiliram, medjutim cim sam vidjela na uz da se mrva mrda sve mi bilo lakse. Krvarenje mi stalo, pitala sam je li moram lezati, kazu ne moras, mogu setkati po bolnici. Ima neko iskustva s tim? Ja sam se sad smirila jedino m brine da mi u buduce ne pravi neke probleme. 

    11/2022 8 tt⭐😇

    11.01.23 + Test
    Baby Girl 🩷🤱

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Pereca333

    Ja sam zbog smedjeg krvarenja otisla doktorici, nasla mi da mi posteljica na jednom rubu krvari, beba je super, skace, prevrce se, sisa prst, blesava skroz. 🩷 Poslala me u bolnicu, tu me zadrzali na promatranju i magnezijum. Sutra ce doci jedan stariji doktor pa cu ga ispitati sto se to desava. Kad sam vidjela smedju krv, pomislila sam na najgore, pocela da ventiliram, medjutim cim sam vidjela na uz da se mrva mrda sve mi bilo lakse. Krvarenje mi stalo, pitala sam je li moram lezati, kazu ne moras, mogu setkati po bolnici. Ima neko iskustva s tim? Ja sam se sad smirila jedino m brine da mi u buduce ne pravi neke probleme.


    Draga Pereca sretno i bit će to sve ok, čim možeš šetati vjerujem da nije ništa toliko strašno, samo nemoj se stresirati, bebica je dobro i to je najbitnije. 🩷 nemam iskustva da se meni to dogodilo, ali cure koje sam vidala po odjelu imale su takve situacije i sve je bilo ok. Držim fige da ćemo obje uskoro kuci iz bolnice 🤗

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    Sljedeći pregled 28.08. 👶
    Jesenske bebe 2023. lista 885 str. 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lily123

    Lily123

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Pereca bitno da se beba zabavlja u trbuhu  ostalo će se sigurno riješiti, vjerujem da će sve biti ok na kraju  samo treba biti pozitivan. 
    Prijavila bih apsolutno najčudniji “simptom” trudnoće, to je bolni i lagano natečeni očni kapak, gotovo da se i ne skuži. Prvo sam mislila da mi je oko presuho jer stalno zurim u ekran, pa sam onda mislila da je neka infekcija, a onda sam pročitala da se to zna dešavati u trudnoći pod utjecajem hormona… Bože dragi, šta sve neće na nas  više ne znam trebam li se brinuti zbog nekih simptoma ili sve pripisat trudnoći. Baš ću pitat ginekologicu je li to zbilja povezano s hormonima 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.