Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jopa1234

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    jel mi se čini ili ko da naopako spava🙈😂hvala vam❤️sljedeći pregled me stavio tek za mjesec dana

  • jopa1234

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    Lana99

    Jopa, predivne slikice😍
    Vidim na slici da ti je termin 3.11. Kao i meniiiii


    prvo mi je rekao 5.11  a sad neznan zasto je napisao 3.11🙈

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Samo si jedan dan kraće nego ja🙈
    Ali meni je dala pregled za 3tj kao da 3 puta u početku mjeri i da utvrdimo točan termin jer mi se ne može računati po zm zbog nepravilnih ciklusa

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/sKJ2Q9k [ibb.co]
    Pa ovo je predobro. Samo da oce pomoći.

    Super za twinse ❤ i ostalim curama na dobrim pregledima 😘

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amarenna

    amarenna

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    https://ibb.co/sKJ2Q9k [ibb.co]
    Pa ovo je predobro. Samo da oce pomoći.

    Super za twinse ❤ i ostalim curama na dobrim pregledima 😘


    Kako je dobar, gdje si kupila? 

    👣 Curka 2018. ❤
    👣 Dečko 2021. 💙
    9/2022. Blighted ovum 😔
    28.12.2022 ➕🙏
    👣 Dečko 2023. 💙
    Sljedeći pregled 28.08. 👶
    Jesenske bebe 2023. lista 885 str. 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Curke, čestitam na lijepim pregledima 🤩 ja sam si promijenila trakicu i prilagodila termin po uzv, a po njemu sam 3 dana unaprijed, ovako mi je lakše pratit stvarno stanje. Btw, još dva dana koristim crinone gel 🥳

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Pogledala sam na pik.ba da vidim šta ima kad tamo ovaj i jos neki malo manji. Ovaj košta 40KM.(manje od 20€ sto je stvarno jeftino). Posto je bio blizu otišla sam po njega tako da odma od danas krecem sa inhaliranje. Necujan je skrooz nemogu da vjerujem oni starinski uši probiju. Plus moze na baterije ili na usb kabal pa u struju.

    [tickerfactory.com]

  • masha

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Interesuje me da li neko zna da li postoji sansa da je prenatalno test pokazao pogresno pol bebe? I da li uopste postoji sansa da se pogrijesi ( na raznim forumima se govori o tome da je velika sansa da budu netacni rezultati sto se pola tice)?  Radi se o Veritas prenatalnom testu. Hvala 🥰

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    masha

    Pozdrav,
    Interesuje me da li neko zna da li postoji sansa da je prenatalno test pokazao pogresno pol bebe? I da li uopste postoji sansa da se pogrijesi ( na raznim forumima se govori o tome da je velika sansa da budu netacni rezultati sto se pola tice)? Radi se o Veritas prenatalnom testu. Hvala 🥰


    To se bas bas rijetko desava, i to najcesce ako se test radi prerano i ako nema dovoljno fetalne frakcije u krvi trudnice. Zato je meni gin savjetovao da sacekam da budem punih 12 tjedana jer sto je veca trudnoca, test je pouzdaniji. I ja sam citala na forumima o tim iskustvima, ali uzivo ne znam nikog da mu je prenatalni pokazao pogresan spol, a sve su mi prijateljice radile neki od prenatalnih, najcesce Nifty. 

    It’s a girl 💞

  • Džuli365

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Bokic buduce mame, trebam vase misljenje i iskustvo, znam da pitanje ne pripada ovoj temi. Menstruacija mi kasni 7 dana, na dan kad sam ju trebala dobit bio je osjecaj isti kao da ce svaki tren doci, trajalo 4 dana te prestalo, jucer navecer mucnina, grcevi dole i bol u bradavicama i malo zigaju, kao da nekad osjetim. M ni na vidiku, test radila jucer negativan? Molim vase misljenje i unaprijed hvala.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.