Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸 ja jos radim, ali ne pada mi tesko to zasad, samo da nema tih mucnina kao ni do sad, super… 
    Djajip 🤗🤗🤗

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Avatar poisonivy2604

    poisonivy2604

    Broj poruka: 463

    Prijavi adminu

    BikMik jako mi je žao. Drži se i nadam se da ćeš što prije ugledati novi + 💖
    Cure koje ste imale preglede i vidjele bebice super za lijepe vijesti..a slike ne znam koja slađa od koje 

    2016. 👩🏼
    2019. 👩🏼
    2023. 🧒🏻
    27.02. 6+4 uzv ❤️/ 06.06. 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MalaG

    MalaG

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Lana nisam popila kavu od 4-5tt i danas mi je zamirisalo pa sam uzela, skoro sam povratila koliko mi je loše sjela.🤢 Pušiti sam prestala prije godinu i nešto i dim mi užasno smeta, također mi se želudac diže kada ga osjetim. Ali složila bih se da je to bolje odbaciti u trudnoći, ali opet svakom njegovo.🙂

    🙋37g 🙋🏽‍♀️27g
    BetaPlus
    08/22 1.ICSI ➡️ 5🥚➡️1oplođena ➡️ ET 1 trodnevna 06.09.'22.➡️17.09.'22.➖💔
    01/23 2.ICSI ➡️12🥚 ➡️3 oplođene ➡️ET 2 trodnevna 17.01.'23. ➡️28.01.'23. ➕ 1.Beta 243 | 2.Beta 497 ➡️6+1tt 💓 NIPT☑️ Amnio☑️ Stiže nam 💙 22.09.'23. nam je stigao P!💙

  • misscooking

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Ei cure. Danas bila kod ginekologa. 7+0tj sam trudna. Hematoma nema. Mučnine i bolovi manje prisutni,ali tu jesu. Spol neznam,ali drugi pregled bude vjerojatno se vidio. Dobila uputnice za krv,za urin,itd. I ako ima kakve veze,posteljica je s lijeve strane. Možda je curica?iskreno,nebitno,samo da je živo i zdravo. Svima šaljem puse i zagrljaje❤️

  • MamaŠČ

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Cure koje se osjećaju jadno, ja vas razumijem. I dalje imam mučnine u svako doba dana, bez pravila. Jutros jutarnju, jučer večernju. Samo sam uspjela povezati da je izraženija kad sam umorna, znači kad se nisam naspavala a imala sam naporan dan na poslu. I jako mi bude teško raditi s tim mucninama i umorom. Zacrtala sam da ostajem na poslu do Uskrsa i onda mi je dosta više. Netko je pitao za kavu. Meni je kava užasno smrdila tamo od 5. tjedna kad su mučnine počele. A prije 10ak dana mi je opet postala prihvatljiva (samo turska još uvijek ne). 

    [tickerfactory.com]

  • BikMik

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Cao cure, sad sam dosla na pregleda, gdje sam cekala preko dva sata. Ginekologica sa klinike mi je preporcila da ipak probam sa Misoprostolom, jer je plod oko 1cm tek i ako zelim da sto prije ponovo pokusam. Cetri tbl vaginalno veceras da stavim. Ja se nadam da ce uspijeti bez komplikacija. Zelila sam se vratiti u Bosnu na par dana do pregleda u cetvrtak, gore mi je u stanu malom negdje u Njemackoj cekat sve to, pa razmisljam jel pametno. Naravno imam svoh ginekologa dole.

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

  • Avatar Lena1897

    Lena1897

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ma ja sam zalijepljena za krevet od kako mi daju depo progesteron. Razlog: blizanci. Taman sam bila koliko- toliko poletna trudnica, al ovaj progesteron… uz to još uzimam i Utragestan i baš jedva sve. Ne žalim se, sretna sam, al jedva čekam da prođe ova faza umora. 
    Jedva sam ustala da prošetam, jedva prsti- peta prsti-peta korak po korak i ovo sad jedva tipkam.
     Ne znam je li ima iko takav umor? 
    Sad bih ko medo sve prespavala da ne moram radit. Mogu i da ne radim al komotnije će nam bit da dam još bar malo od sebe :( 

  • Takutaka1

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Bas mi je zao da vas mucnine toliko dugo prate, nadam se da ce sto prije proci… Ja osim strasno umora zasad nemam nikakvih drugih simptoma…cak me malo to i brine pa jedva iscekujem sljedeci uzv za tjedan dana…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Takutaka1 i ja takoder osjecam samo umor
    misscooking bravo i sretno
    Vama s mucninama cure velika podrska 💪 

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Misscooking, neće ti se spol još vidjet na uzv tako rano 😊 ako gin kaze da je sve dobro, onda se ne zamaraj posteljicom 😊
    Mamasc, eto ti u 14.tjednu pa još mučnine, grozno. Tebi bi skoro trebalo i prestat, znači meni vjerojatno jos 4 tjedna muke slijede.
    Lena, blizancka trudnoca je sigurno teža i drugačija tako da mi nije cudno da si toliko umorna jer sam ja s jednom bebom pa sam umorna ..
    Takutaka, neke žene su sretnice i nemaju mučnine, a s trudnoćom sve bude u redu…ja priznajem da sam paničar i mene bi jako opterećivalo da ih nemam uopce. Tako da imam love hate odnos s mučninama.
    BikMik, ja sam tu tabletu inače morala progutati, al se očito može na više načina dat…nadam se da će ti otići to samo od sebe i da se nećeš puni mučiti,a onda možeš brzo u novi pokušaj ❤️

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.