Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Evo i mene s pregleda. Bebačica 560g otprilike i trenutno glavicom dolje, naravno još će se ona okretati. Mislim da ću na 4d idući pregled kod privatnika jer ovaj doktor mi niš ne kaže tijekom ultrazvuka i niš ne pokaže. I mm još nije bio ni na jednom pregledu oa bi da on vidi bebicu.

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Adri- ja sam veliki anomaly radila u bolnici, mislili smo privatno al smo na kraju u bolnici i bilo je odlicno uzv je trajao 45 min, muz je bio sa mnom, dr je sve detaljno pogledala dobili smo 3 slicice 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Mima_zap

    Evo i mene s pregleda. Bebačica 560g otprilike i trenutno glavicom dolje, naravno još će se ona okretati. Mislim da ću na 4d idući pregled kod privatnika jer ovaj doktor mi niš ne kaže tijekom ultrazvuka i niš ne pokaže. I mm još nije bio ni na jednom pregledu oa bi da on vidi bebicu.


    Bravo za pregled 🥰 
    Moja je samo jednom pogledala da nije rekla ni rijec i onda sam joj lijepo rekla da ja znam da je njoj najvaznije da izmjeri i vidi jel sve u redu al da je to moja beba i da mene zanima kako izgleda i dal je sve u redu i od tad mi sve govori i pokaze sto mjeri i nemam problem po tom pitanju 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Aries5

    Adri- ja sam veliki anomaly radila u bolnici, mislili smo privatno al smo na kraju u bolnici i bilo je odlicno uzv je trajao 45 min, muz je bio sa mnom, dr je sve detaljno pogledala dobili smo 3 slicice


    U kojoj bolnici si bila?

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Adri111

    Aries5

    Adri- ja sam veliki anomaly radila u bolnici, mislili smo privatno al smo na kraju u bolnici i bilo je odlicno uzv je trajao 45 min, muz je bio sa mnom, dr je sve detaljno pogledala dobili smo 3 slicice

    U kojoj bolnici si bila?


    Na Sv.Duhu, s tim da kad sam se narucivala sam pitala dal bi bio problem da je muz sa mnom i prvo je rekla da nebi smio bas zbog korone, al je na kraju pristala

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Aries5 daj ne zezaj, ja sam bila na sv. Duhu i dragi bio samnom i nisu ga pustili na pregled, čak su rekli da nebi smio ni u čekaoni biti. To je bilo prije kojih mj. dana. Kao nisu bili još dobili nove upute za preglede samo za porod je kao da smije biti pratnja. Bili smo baš razočarani.

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Mima_zap

    Aries5 daj ne zezaj, ja sam bila na sv. Duhu i dragi bio samnom i nisu ga pustili na pregled, čak su rekli da nebi smio ni u čekaoni biti. To je bilo prije kojih mj. dana. Kao nisu bili još dobili nove upute za preglede samo za porod je kao da smije biti pratnja. Bili smo baš razočarani.


    Ozbiljno?? Evo ja bila oko 15.4. ako se dobro sjecam, al sam primjetila da tamo ima puno sestara i valjda medusobno ne komuniciraju ili koji vrag jer je jedna rekla da moze biti, druga ga je htjela otjerati iz cekaone, a treca je pitala s kim sam dogovarala tako da izgleda sve ovisi tko je gore nazalost 😔

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Da, baš šteta, doktorica je inače bila jako ljubazna i draga, dala mi isto slikice. Budemo privatno na 4d i da dobijemo snimku, pa će onda i on moći vidjeti. 

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • teichmmb

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Obavila i ja danas OGTT na Vuk Vrhovcu i mogu reći da mi je bila baš fina ta tekućina 😊 Uglavnom rezultate dobila popodne na mail i sve je super, mogu napokon odahnuti, vrijednosti su mi: 4.6, 5.6, 4.8.

    Anomaly scan sam radila privatno gdje vodim trudnoću i bilo je baš detaljno, drago mi je kad pročitam da i u bolnicama to može biti super.

    👱‍♂️ Adrian
    🧑‍🦲 Noel

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Aries5

    Adri111

    Aries5

    Adri- ja sam veliki anomaly radila u bolnici, mislili smo privatno al smo na kraju u bolnici i bilo je odlicno uzv je trajao 45 min, muz je bio sa mnom, dr je sve detaljno pogledala dobili smo 3 slicice

    U kojoj bolnici si bila?

    Na Sv.Duhu, s tim da kad sam se narucivala sam pitala dal bi bio problem da je muz sa mnom i prvo je rekla da nebi smio bas zbog korone, al je na kraju pristala


    Ja isto SvDuh, bitno mi je samo da kvalitetno odrade, sa suprugom ću ići privat na 4D. 
    A danas, kolko sam primjetila u čekaoni, nazivali su sve ljude koji su imali dogovorenu hospitalizaciju da ne moraju doći na testiranje za koronu prije, da kao to vrijedi od danas

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.