🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    CarpeDiem.

    Endzrue

    Sanjalica5 🤰🙏🤗❤

    Kada se mjeri u guzii tempicaa onda se jedan stepen oduzme…znaci ako je 37,5 onda je 36,5…

    Ne nego 0.5 iz guze se oduzme.. Mi nikad nismo tako mjerili. Samo ispod ruke

    CarpeDiem nisu odbijali sisati. Bilo je situacija uhvati pusti po par puta pa malo nosim pa nazad na sisu. Ugl nervoznije sisanje bude i 1 stolica dnevno, a ne 3-4 ko inače.. Izdrži se jer budu popišane pelene. Nisam posezala nikad za adaptiranim a znam ih par koje su odustale dojit jer im je “menga kriva”

    Nisam ni ja odustala, mlijeka nije ništa manje nego prije i dok god bude tako gurat cemo dok god ona bude htjela cickati. Isto tako nekad malo negoduje ali ju smirim pa vratim na cicu…
    Jedino sam primjetila nervoznije cickanje, a danas mi je malo lijeva cica bolna i rekla bih da se kvrga stvara🤦‍♀️

    Probaj promijenit položaj.. Ja znam ležat na desnom boku a dat gornju sisu. Ovisi s koje je strane kvrga al probaj izvrtit. Nije isti osjećaj dojenja u svakom položaju. Ja do sada nisam imala problema ali sa prvom curom je palilo. Izvukla bi kvržicu s promjenom položaja kroz 2 dana

  • Avatar CarpeDiem.

    CarpeDiem.

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    Endzrue

    CarpeDiem.

    Endzrue

    Sanjalica5 🤰🙏🤗❤

    Kada se mjeri u guzii tempicaa onda se jedan stepen oduzme…znaci ako je 37,5 onda je 36,5…

    Ne nego 0.5 iz guze se oduzme.. Mi nikad nismo tako mjerili. Samo ispod ruke

    CarpeDiem nisu odbijali sisati. Bilo je situacija uhvati pusti po par puta pa malo nosim pa nazad na sisu. Ugl nervoznije sisanje bude i 1 stolica dnevno, a ne 3-4 ko inače.. Izdrži se jer budu popišane pelene. Nisam posezala nikad za adaptiranim a znam ih par koje su odustale dojit jer im je “menga kriva”

    Nisam ni ja odustala, mlijeka nije ništa manje nego prije i dok god bude tako gurat cemo dok god ona bude htjela cickati. Isto tako nekad malo negoduje ali ju smirim pa vratim na cicu…
    Jedino sam primjetila nervoznije cickanje, a danas mi je malo lijeva cica bolna i rekla bih da se kvrga stvara🤦‍♀️
    Probaj promijenit položaj.. Ja znam ležat na desnom boku a dat gornju sisu. Ovisi s koje je strane kvrga al probaj izvrtit. Nije isti osjećaj dojenja u svakom položaju. Ja do sada nisam imala problema ali sa prvom curom je palilo. Izvukla bi kvržicu s promjenom položaja kroz 2 dana


    Hvala ti,  probat cu s narednim podojom. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • MARELA

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Sanjalica5 🤰🙏🤗❤

    Ima li koja bebica da ne spava citav daan? Nervozan mi je,place,sklapa okice,umoran alii ne moze da zaspi…sve sam probala…okupala,izmasirala,utoplila,pa kasnije samo u bodic ga skinula…nistaaa ne pomaze…dijete ne spava jutros od 9h 🤷‍♀️🤷‍♀️

    Nama danas isto nervozan dan…nista ne pomaze, malo cica popodne, ali doslovno na 15,20 min i onda sve ispocetka :/
    Jel ga nosas da zaspi ili kako?

    [lilypie.com]

  • MARELA

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Traveller

    MARELA

    Traveller

    Pozdrav cure, dobila sam dojavu da Marela pita di sam. 😘 Nadam se da ste sve dobro i da bebe lijepo napreduju. Povremeno vas citam, ali ne redovno pa niti ne pišem. Ustvari nemam ni šta jer Nika je stvarno top beba. Super napreduje, na pregledu s 2 mjeseca je izmjerena 61 cm i 6120 grama. Nosimo već robicu 68. 😂 Veliki je veseljak i prava Spavalica. Sad već zna odrapiti i 8 h u komadu bez buđenja. Rijetko place, bitno je samo da je hrana sad i odmah nakon presvlačenja, inače je super zadovoljna beba i samo se smije i promatra sve oko sebe.
    Prošli vikend smo bili na baby spa preko puta Arena centra i toplo vam preporučujem tko je iz Zagreba. Idemo opet sutra. Ona je baš uživala.

    Šaljemo vam veliku pusu 😘
    Hehe, bas mi je drago da si se javila i da uzivate, ti si odradila svoju ‘pokoru’ na porodu, pa hvala bogu da je sada barem zen😃. Nika rulz😎🤘. Velka beba bome, ali mislim da i mi idemo tim putem, sad smo vec na cc 5,5kg. Jel dojite ili jos dodajes ad po noci?
    Ja se bas htjela pohvaliti kak je Mateo poceo spavat po 6,7h u komadu, kad eto mi pljuske - smanjila mi se kolicina mlijeka zbog toga i koristenja sesirica preko dana i sad opet moram na izdajanje svaka 2,3h da vratim mililitre🙃, tak da nista od mojeg spavanja sve i da hocu😆.
    Sanjarka88, Littlebaby drz'te se s tom koronom, neka sto prije i lakse prođe, a bebice nek mimoiđe. Pisite nam kada stignete kako ste.

    Izdajam se, od dojenja sam skroz odustala jer smo se mučile i ja i ona.. Dobila sam mengu pa mi je dosta doslovno preko noći pala količina pa sad radim power pumping da pokušam vratiti sto je više moguće. Ja ti spavam kad ona spava jer i dok sam se izdajala po noći nije mi se dizala količina mlijeka. Tako da corkim bez grižnje savjesti. 😂Navečer isključivo AD, to nismo mijenjali.
    Fino kilica ima beba, super napreduje. 😍💖 Drago mi je da ste dobro.

    A tak smo i mi bili na izdajanju + ad, i sad prije koji tjedan sam ga pocela stavljat povremeno da doji, kao da se prebacimo, kad ono jos gore (za mene barem), kolicina mlijeka pala zbog sesirica, nikad ne znam koliko je pojeo i dal je gladan il ga muce vjetrovi kada se unervozi i koliko ad-a da mu dodam nakon dojenja, onakk🙄🙄, sa izdajanjem sam barem znala da je sit i da za 3h ide nova runda.
    A koliko ti Nika sada ml pojede po hranjenju?

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    MARELA

    Sanjalica5 🤰🙏🤗❤

    Ima li koja bebica da ne spava citav daan? Nervozan mi je,place,sklapa okice,umoran alii ne moze da zaspi…sve sam probala…okupala,izmasirala,utoplila,pa kasnije samo u bodic ga skinula…nistaaa ne pomaze…dijete ne spava jutros od 9h 🤷‍♀️🤷‍♀️
    Nama danas isto nervozan dan…nista ne pomaze, malo cica popodne, ali doslovno na 15,20 min i onda sve ispocetka :/
    Jel ga nosas da zaspi ili kako?


    Spava uz mene…drugacije nece🤷‍♀️ vecinom na mojim rukama zaspi i ja ga spustim i to je to….ali juce nikakoo…zazmiri on ali spavanje 0 bodova …cim ga spustim budan…i tako cuje citaav dan sve do 22i30h 🤷‍♀️🤦‍♀️ kazu prati budne prozore…moj ima vise budnih prozora nego spavanja 🤣 valjda period nekii naletii,ne znan ni sama 😅

    12/20 Biohemijska 💔
    28.01.2021. ➕
    Termin 30.09.2021.
    Rodio se nas prvenac. 01.10.2021. 💙 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sanjalica5 🤰🙏🤗❤

    MARELA

    Sanjalica5 🤰🙏🤗❤

    Ima li koja bebica da ne spava citav daan? Nervozan mi je,place,sklapa okice,umoran alii ne moze da zaspi…sve sam probala…okupala,izmasirala,utoplila,pa kasnije samo u bodic ga skinula…nistaaa ne pomaze…dijete ne spava jutros od 9h 🤷‍♀️🤷‍♀️
    Nama danas isto nervozan dan…nista ne pomaze, malo cica popodne, ali doslovno na 15,20 min i onda sve ispocetka :/
    Jel ga nosas da zaspi ili kako?

    Spava uz mene…drugacije nece🤷‍♀️ vecinom na mojim rukama zaspi i ja ga spustim i to je to….ali juce nikakoo…zazmiri on ali spavanje 0 bodova …cim ga spustim budan…i tako cuje citaav dan sve do 22i30h 🤷‍♀️🤦‍♀️ kazu prati budne prozore…moj ima vise budnih prozora nego spavanja 🤣 valjda period nekii naletii,ne znan ni sama 😅


    Ma takav dan, faza. Proći će a i bit ce ih jos kolik hoces, takvih dana jel 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    little baby

    Sanjarka88 🤍

    little baby

    Evo i starija razvila simptome,pozitivna odma na kucnom testu😓 Ostalo dvoje su negativni

    A bemti 😓
    Kakve simptome ima?
    Bit će klinci ok, oni ovo stvarno lakse prebole

    Lagana temperaturica,sve ju boli,povraca joj se. Nas dvije smo sada skupa same u sobi. Joj to svi kazu pa me nekako tjesi🙏🙏🙏🙏🙏 Boze pomozi🙏❤


    A jadnica mala 😓
    Vama će se ta bolest bas oduzit 😒 
    Mi smo se bili odlučili ne odvajati i pokosilo nas sve u 2-3 dana

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Osim starijeg.
    On je već 8 dana izložen čistom virusu pa evo jos nista
    Budem ga jos koji put testirala ovaj tjedan

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Mia38

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🤍

    Mia38

    Svima koji ste bubani zelim sto prije da ozdravite!
    I koliko vam malci imaju povisenu temp?
    Meni jr patronazna rekla do 37,5 je ok. Iznad toga je povisena.

    37.5 u guzi?


    Da. 

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mia38

    Sanjarka88 🤍

    Mia38

    Svima koji ste bubani zelim sto prije da ozdravite!
    I koliko vam malci imaju povisenu temp?
    Meni jr patronazna rekla do 37,5 je ok. Iznad toga je povisena.

    37.5 u guzi?

    Da.


    Da to je ok 
    To je zapravo 37 i kao i kod nas sve preko toga je povisen tempica

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.